Tetování je moderní umění forma, která umožňuje mužům a dívkám, aby se jejich tělo více jedinečné a atraktivní. S pomocí tetování můžete vyjádřit svou individualitu, zejména povahu a způsob života. Moderní tetování zahrnuje řadu stylů, z nichž nejoblíbenější je styl realismu. Realismus - jasný a přesný výkon obrazu co nejblíže originálu. Tetování ve stylu realismu není jen krásná kresba, ale také vysoká úroveň mistra schopného vytvořit realistický obraz, který přitahuje pozornost ostatních.

Tattoo realismus: hodnota pro muže a dívky

Jak víte, téměř všechna tetování aplikovaná na lidské tělo mají určitý význam, skrytý význam, který může ovlivnit lidský charakter a jeho osud.Pokud jde o obrazy vytvořené ve stylu realismu, nemají žádný zvláštní význam a jsou pouze dekorativní v přírodě, přinášejí svým majitelům estetické potěšení. Tetování ve stylu realismu je obraz těla, který dokáže „ožít na kůži“, potěšit ostatní a nositele svou krásou a originalitou.

Tetování provedené v realistickým způsobem jsou dobrou příležitostí k zobrazení svého oblíbeného obrazu na vašem těle, například spřízněnou duši, oblíbenou postavu nebo herce, domácího mazlíčka nebo jiný významný objekt. V tomto případě hodnota tetování závisí pouze na tom, že je investován svým majitelem. Pokud by tetování mělo být krásné, ale není spojeno s konkrétním obrázkem, pak dávejte přednost vzorům, barvám nebo kompozicím z filmů nebo karikatur.

Černé a bílé a barevné tetování ve stylu realismu

Nositelné kresby, vytvořené ve stylu realismu, mohou být černobílé i barevné. Volba barevné palety není nijak omezena, proto vše závisí na představách a přáních zákazníka. Pokud jde o černobílé tetování, používá se při napodobování portrétů blízkých nebo herců, scén a postav z filmů nebo her na těle. Neméně krásné jsou květiny, zvířata a ozdoby, vyrobené v černé a bílé.

Pokud jde o barevné verze tetování, neexistují žádná omezení, a to jak v barvě, tak v podobě tetování a jeho náčrtu. Vliv přítomnosti se dosahuje hraním se světlem a stínem, takže můžete použít celou paletu barev. Vzhled tetování a jeho přitažlivosti závisí především na dovednostech, zkušenostech a uměleckém nadání mistra. Kvalitní specialista provede tetování tak realistické, že obraz ožije na kůži, takže nikdo v něm nebude lhostejný.

Tattoo realismus na rameni, zádech a dalších částech těla.

Tetování, vyobrazené ve stylu realismu, má atraktivní vzhled, je originální a díky vysokému detailu skici je „živé“. Většina mistrů říká, že tento styl je těžší než zbytek, protože jen tam je tolik nuancí. Charakteristickým rysem tetování ve stylu realismu je velká velikost kompozice, protože není možné vypracovat malé tetování co nejpřesněji a není možné zobrazit všechny detaily.

Vzhledem k tomu, tetování ve stylu realismus musí mít velké velikosti, hrudník, záda, ramena a předloktí, boky, žebra nebo hýždě bude optimální část těla pro tetování. Výhodou těchto oblastí těla bude nejen skutečnost, že pán má velkou horizontální rovinu k práci, ale také přítomnost podkožního tuku, jehož hlavním úkolem bude snížení bolesti. Další originální verze používaná muži je tetování realistickým způsobem na lýtkách.

Tetování důstojnosti ve stylu realismu

Tetování, vyrobené ve stylu realismu, má řadu výhod a výhod ve srovnání s jinými tetování. Hlavním plusem je nedostatek omezení, protože pro tetování si můžete vybrat libovolnou skicu. Ideální skica je fotografie, kterou je třeba „kopírovat“ na tělo zákazníka. Obecně platí, že tetování ve stylu realismu jsou dobré kvality a vysoké přesnosti.

Realismus může být kombinován s jinými styly, včetně:

 • Chicano - styl, který je považován za jednu z oblastí realismu.
 • Organické
 • Orientální
 • Biomechanika.

Náčrtky a prováděcí technologie

Jak víte, způsob použití tetování ve stylu realismu na těle je považován za velmi složitý a časově náročný proces. Technologie je následující:

 • Výběr náčrtu a profesionální průvodce. Při výběru obrázku by kvalifikovaný tattoo umělec měl pomoci zajistit, aby obraz byl co nejkvalitnější a nejpřesnější, protože jinak se může objevit ve vzoru těla a jeho vzhledu.
 • Příprava Mistr se zabývá zlepšováním kvality skici, pracuje na ní pomocí grafických editorů.
 • Proces naplnění tetování na těle. Nejspolehlivější a dlouhodobá fáze, která vyžaduje vypracování všech nejsložitějších a nejmenších detailů.

Jak již bylo zmíněno dříve, tetování ve stylu realismu není omezeno na nikoho a nic, takže pro tetování si můžete vybrat libovolné téma obrázku a náčrt, který se vám nejvíce líbí. Inspirace pro vytváření tetování může být cokoliv, ať už je to idol, filmová scéna, domácí zvíře nebo blízký. Realismus je styl, který umožňuje realizovat různé odvážné myšlenky, v jejichž důsledku se člověk stane vlastníkem „živého“ nositelného obrazu.

Motivy vyrobené realistickým způsobem, které jsou v poptávce:

 • Obraz rostlin je vynikající volbou pro dívky, které chtějí umístit na své tělo lilie, růže nebo jiné atraktivní květiny.
 • Obrazy zvířat - více poptávky mezi muži, kteří mají dravce, domácí zvířata nebo tropická zvířata ožívají na kůži.
 • Ozdoby, stylizovaný kov nebo dřevo.
 • Fantasy motivy - vhodné pro ženy i muže. Dívky líčí jednorožce, víly a další neskutečná stvoření na jejich tělech. Pokud jde o muže, preferují draky, mimozemšťany, scény z filmů nebo počítačové hry.
 • Portréty jsou obvykle fotografie blízkých lidí, postav z filmů, oblíbených herců nebo hudebních umělců.
 • Tetování ve 3D.
 • Lebky a zombie.
 • Cyberpunk - biomechanické struktury, které jsou součástí těla. Tato verze tetování je ve zvláštní poptávce, protože přitahuje krásu a děsí pravděpodobnost výkonu.

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde