V poslední době se tetování stalo nedílnou součástí lidského života, protože s jeho pomocí můžete vyjádřit svou originalitu a individualitu, učinit vaše tělo atraktivnějším a sexy. Mezi mnoha kresbami a náčrtky, mnoho preferuje animalistic témata, protože zvířata jsou velmi populární mezi oběma pohlavími.

Mezi zvířaty jsou populární jako vlci nebo lišky a další zástupci zvířecího světa. Jednou z těchto možností byl pes - symbol loajality, statečnosti, přátelství a upřímnosti. Ve většině případů, muži používají tetování psa, ale dívky se neobejdou takové obrazy tím, že je více něžný a ženský. Toto tetování je často vnímáno jako talisman nebo talisman. Při výběru skici je důležité určit plemeno psa, protože hodnota tetování je na něm přímo závislá.

Pes Tattoo: Hodnota

Jak již bylo zmíněno dříve, první hodnota tetování zobrazujícího psa, který přichází na mysl každého člověka, je upřímnost, loajalita a oddanost, odvaha a odvaha, pozornost a ostražitost. Stojí za zmínku, že ne každé tetování má tak velký seznam hodnot. To je věřil, že pes je opakem pro vlka, nicméně, oni mají mnoho společných vlastností, jako je oddanost nebo vnitřní síla.

Pokud mluvíme o sexu, tetování psa je více populární mezi představiteli silnějšího pohlaví, protože je to tetování, které odhaluje charakter člověka a nejlépe mu vyhovuje. Muži dávají přednost tetování, vyrobené v realistickém stylu, ale neméně zřídka vytvářejí démonický, impozantní vzhled a obraz.

Pes je zvíře, které doprovází muže od starověku, je jeho přítel a spolehlivý ochránce. Dokonce i v době, kdy pes patřil temným bohům a silám, byl věrným a oddaným průvodcem, spolehlivým ochráncem. Mnoho národů zvažuje psa být předchůdce, který dal oheň muži a učil jej jak používat to správně. V tomto ohledu je tetování psa obranou, opatrovníkem proti nepřátelským silám a zlým duchům. Také psi jsou často spojováni s válkou, zatímco pes sloužil jako symbol vojenské odvahy a odvahy, byla ztělesněním odvahy, oddanosti a odvahy.

Také v jeho démonickém obrazu je odhaleno tetování, které zachycuje psa, protože pes slouží jako strážce na hranici mezi světy. Pokud je pes zobrazen v černé barvě, pak má význam smrti, ďábelských sil, prokletí a čarodějnictví. Pes je zároveň přítelem člověka a symbolem světelných sil, proto nemůže být spojován pouze s negativním.

 

Staří Slované věřili, že pes je schopen předvídat budoucí a budoucí problémy. Existují legendy, podle kterých se Bůh Slunce reinkarnoval do psa s křídly, takže naši předci toto zvíře velmi respektovali a ctili. Obecně platí, že tetování zobrazující psa slouží jako silný talisman, ale není vhodné pro tajné, odloučené a sobecké lidi. Tetování psů na jejich těle lze vykreslit pouze otevřenými, laskavými a důvěryhodnými lidmi, kteří zůstávají věrní svým blízkým a příbuzným. Je také důležité vzít v úvahu plemeno psa, protože určuje skrytý význam tetování. S ohledem na výběr místa na těle, tento faktor nemá vliv na hodnotu tetování, takže zde bere v úvahu pouze bolest a přání budoucího majitele tetování.

Hodnota plemene

Mezi nejoblíbenějšími tetováními s obrazem psa můžete najít následující plemena zvířat:

 • Doberman je spojení s jiným světem, talismanem, který mohou používat lidé s jedinečnými a neobvyklými schopnostmi, stejně jako ti, kteří jsou závislí na mimosmyslovém vnímání nebo magii.
 • Pitbull - majitel těchto tetování by měl mít velkou fyzickou a morální sílu. Také tento obrázek je populární mezi těmi, kteří vlastní toto plemeno psů. Při výběru skici se upřednostňuje jak úplný obraz psa, tak obraz jeho hlavy. Pokud je pes zobrazen ve stylu kreslených, pak takové tetování ukazuje laskavost a upřímnost člověka, jeho lásku ke svému zvířeti.
 • Shar Pei - vhodné pro lidi s vysoce rozvinutou inteligencí, stejně jako nezávislé, silné morálně a duchovně osobnosti.
 • Pug je ideálním řešením pro společenské a aktivní lidi, kteří mají respekt ve společnosti a osobní postavení ve všech životních procesech.
 • Bulldog - vhodný pro upřímné a loajální lidi s klidným charakterem a železným omezením.

Hodnota tetování pro dívky a muže

Muži s tetováním se vyznačují odvahou, silným charakterem a odvahou. Pokud má pes démonický vzhled, slouží jako symbol strachu, chrání majitele před jinými světy. Muži také používají tetování zobrazující psy, prokazující jejich loajalitu a oddanost, družnost a otevřenost. Pes s úsměvem je symbolem, který demonstruje fyzickou sílu, inspirující strach všem kolem.

Při výběru místa na těle muži preferují tyto oblasti:

 • Žebra.
 • Zpět.
 • Rameno.
 • Hrudník.

Pokud jde o dívky, používají tetování psa mnohem méně často, provádějí je ve stylu minimalismu a jsou umístěny na kotníku, krku nebo zápěstí.

Obecně platí, že tetování zobrazující psa je vhodné pro věrné a společenské dívky a není absolutně vhodné pro nejisté a uzavřené osobnosti. Ve většině případů, dívky líčí psy v karikatuře stylu, ukazovat laskavost a sílu charakteru. Chcete-li, aby tetování vypadalo více žensky, spravedlivý sex používá další prvky, jako jsou motýli, květiny nebo ornamenty.

Technika a náčrty

Při výběru stylu nejvíce upřednostňuje techniku ​​realismu, protože tímto způsobem můžete zobrazit všechny detaily a nuance, aby byl obraz živý. Další populární možností je 3D tetování, které může překvapit a přitáhnout pozornost ostatních. Fanoušci lakonických a monochromatických snímků preferují geometrii. Tetování tlapky je populární obraz, který je aplikován na tělo v etnickém stylu, a design sám je doplněn ornamenty nebo vzory. Dívky preferují minimalismus, protože můžete vytvořit malý a elegantní obraz psa. Při výběru skici je hlavním úkolem vybrat plemeno psa a styl jeho provedení. Obecně platí, že tetování se psem může mít tři varianty:

 • Postavte psa v plném růstu.
 • Tlama.
 • Psí tlapa.

 

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde