Obraz sova jako tetování je považován za nejoblíbenější pro muže i ženy. Není divu, protože tento pták má mnohostrannou hodnotu, ale často záleží na umístění obrazu a dalších prvcích. Doporučujeme proto pečlivě zvážit podrobnosti náčrtu, aby tetování bylo plně v souladu s vašimi očekáváními.

Sova tetování: trochu historie

Protože tento pták je noční, v mnoha národech symbolizoval temné síly a ztělesnění zla. Nějakou dobu byla spojena s dalším světem, smrtí a černou magií. V keltské kultuře se věřilo, že to byla sova - herold smrti. A v Číně se s ním zacházelo se zvláštním opovržením.

Ale ne tak jednoduché, protože sova má pozitivní význam. Například, v Indii, sova personifikuje moudrost, tak to je považováno za talisman a ochranu před všemi špatnými věcmi.

V mytologii, sova byla zmíněna jako doprovodný pták pro Athenu. Proto, to bylo považováno za věštce protože jeho schopnosti vidět ve tmě.

V křesťanství je sova stále symbolem čarodějnictví, nevěry a tzv. Duchovní slepoty.

Jak vidíte, postoj k sovám se liší mezi různými národy a náboženstvími. Proto hodnota tetování závisí více na stylu, ve kterém bude zobrazena a v které zóně. Kromě toho může každý člověk investovat do čerpání vlastní hodnoty.

Moderní význam sova tetování

Jak je uvedeno výše, obraz sovy nemá jediný význam. Je ovlivněn různými faktory, počínaje celkovým složením až po umístění. Obecně se však má za to, že sova je symbolem moudrosti, inteligence, poznání, stejně jako mystiky, vitality a opatrnosti.

Díky této rozmanitosti hodnot si každý může vybrat něco nejvhodnějšího pro sebe. Dívky například často vybírají barevné kresby sov a kluci dávají přednost tmavým, realistickým obrazům. Díky velkým zkušenostem moderních mistrů vypadá každé tetování jako umělecké dílo.

Sovy jsou často vybírány klidnými, rozumnými lidmi, kteří přesně vědí, čeho chtějí dosáhnout. Další kategorií jsou ti, kteří dávají přednost nočním.

To je důvod, proč jsou závislí na studiu mystických jevů a milují všechny tajemné, neobvyklé. Někdy může takový obraz vybrat lidé, kteří se snaží dosáhnout něčeho nového, zapojit se do rozvoje sebe sama a pochopit vědu.

Je třeba poznamenat, že takové tetování má vězeňskou hodnotu. Předpokládá se, že vzor sova je symbolem minulosti. A ti, kteří si takové tetování vyberou pro sebe, jsou docela pesimističtí o svém vlastním životě. Také tento obraz může znamenat smrt nebo odpoutanost od celého světa.

Populární sova vzorované tetování

Kresba ve tvaru sovy je vybrána pro muže i ženy. Nicméně, to je v krásné polovině, že takové tetování jsou obzvláště populární.

Nejčastěji je obraz ptáka umístěn na ruce. To je částečně způsobeno poměrně nízkou citlivostí kůže. Navíc, vzor v této oblasti je malý, což znamená, že může být snadno ukryt pod oděvem.

A nezáleží vůbec na tom, zda tetování bude barevné nebo klasické tmavé. V každém případě toto umístění sova znamená moudrost a nějaké tajemství.

Další nejoblíbenější oblastí je přední strana stehna. Na rozdíl od předchozí možnosti umístění, v tomto místě tetování je vždy velký. Další charakteristickou vlastností je barevný výkres.

Často, dívky si tuto možnost, protože velikost přední části stehna umožňuje dělat něco objemného a neobvyklého. Sova je proto často zobrazena v kombinaci s květinami nebo hodinami.

V oblasti lopatky nebo ramene je vidět i sova. Takové tetování může být různých velikostí v závislosti na individuálních preferencích.

Tetování na noze není tak běžné, jak je tato oblast považována za jednu z nejbolestivějších. Vzorec je proto často velmi jednoduchý a výstižný. Někteří dokonce dělají obrysy sovy a neplní to s barvou. Vypadá to o nic méně atraktivní.

Pokud jde o muže, často dělají objemná a realistická tetování. To platí zejména pro lidi se silným charakterem, stejně jako pro ty, kteří přesně vědí, co chtějí v životě dosáhnout.

Tetování ve tvaru sovy na paži znamená moudrost a odhodlání v akcích. Pokud je toto číslo umístěno na nohou nebo na nohou, pak je nejčastěji symbolem vzdání se bolesti. Tato hodnota je poněkud kontroverzní, protože v některých zdrojích se má za to, že význam se z místa nemění.

Možná, že jedna z nejoblíbenějších oblastí pro tetování sova u mužů je hrudník. Vzhledem k velké velikosti této části jsou výkresy vždy objemné a velmi realistické. Sovy jsou navíc často zobrazeny barevně. Pokud jde o charakter, útočící pták je nejčastěji viděn.To je kvůli touze dosáhnout cílů a nezastavit na nic.

Mimochodem, obraz nemusí vždy vypadat realisticky. To je věřil, že komické, vtipné sovy jsou indikátorem bezstarostného života nebo lehký postoj k němu. Jemnější, lehké tetování volí dívky, které jsou otevřeny pro datování a dlouhodobou komunikaci.

Realistická sova v černé a bílé je indikátorem míru a přijetí světa. Na oplátku, barevné možnosti ukazují lehkost, zábavu a sklon k vyrážkám akce.

Tetování v podobě sovy není pro každého. Proto, před nahráváním na velitele, doporučujeme, abyste si tuto hodnotu pečlivě prostudovali sami. Zvláštní pozornost je třeba věnovat detailům při navrhování náčrtu, protože obraz by vás měl charakterizovat.

Jaké tetování se vám líbí: objemné nebo minimalistické? Sdělte svůj názor v komentářích.

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde