Tattoo je druh tělového umění, který získal zvláštní popularitu jen ve dvacátém prvním století. Nyní každý člověk, který chce vyčnívat z davu, vyjádřit svou originalitu a individualitu, používá tetování jako jednu z nejúčinnějších metod. Obecně platí, že tetování obsahuje řadu stylů, které mají různé stupně složitosti a významu. Jedním z populárních rozhodnutí jsou tetování ve stylu thrash polky. Jak víte, odpadky přeložené z angličtiny jsou odpadky. Hlavním rysem stylu je zobrazení hrozné věci v nejživější a atraktivní způsob.

Realistické thrash polka je originální, barevný a barevný styl vytvořený v Německu. Zakladatelé ji popisují jako kombinaci přirozenosti a abstraktu, minulosti a budoucnosti. Obecně platí, že myšlenkou stylu je sjednotit protiklady, zaměřené na vytvoření harmonie a jednoty neslučitelných.Obzvláště populární byl styl v Evropě a USA. Dříve, pouze dvě primární barvy byly použity k vytvoření thrash polka tetování: červená a černá. Moderní design však rozpoznává jiné barvy s chaotickými tahy, ostrými a odvážnými kresbami, stejně jako abstraktní detaily. Často se zastaví u klasické verze nebo nahradí červenou barvu modrým pigmentem.

Každý styl v umění tetování má, jako fanoušci, a naopak. Koše polka je ideálním řešením pro ty, kteří popírají samozřejmost, stereotypy, vzorce a pravidla, snaží se žít podle svých vlastních přesvědčení. Thrash-polka tetování je výzvou pro společnost, protest zaměřený na prokázání lidské jedinečnosti. Tento styl připomíná koláž, která kombinuje grafiku, geometrii, nápisy a naturalismus. Obecně platí, že polka thrash je stylový kontrast vytvořený pomocí jednoduchých grafických prvků, který je považován nejen za nový, ale také velmi odvážný.

Tattoo thrash polka: historie titulu

Pokud vezmete celý název stylu - realistické thrash polka, pak otázky nevznikají pouze v první části, protože proč realismus není těžké pochopit. Jak již bylo řečeno, thrash je odpad, odpad, něco špinavého a brutálního. Jednoduše řečeno - je to krutá realita, každodenní život bez jakýchkoliv vyznamenání. V tomto stylu nejsou na žaludku žádné plyšové hračky, ptáci ani motýli, protože to je realita - smrt, nemoc, vražda, drogy, chudoba a jiné lidské problémy, které ničí moderní společnost.

Polka je rychlá taneční charakteristika Evropanů, charakterizovaná svou jednoduchostí a lehkostí. Tatoo thrash polka absorbuje tyto vlastnosti, takže skici v tomto stylu se také vyznačují jednoduchostí. Původně se styl objevoval v časopisech a novinách, tento princip se dodnes zachoval. Většina náčrtků se podobá výstřižkům z časopisů nebo koláží. Nápisy vypadají jako titulky a slogany.

Styl je charakterizován černými, bílými a červenými barvami, takže se mluví „novinový“ formát, s výjimkou vícebarevného výkonu. Ve většině případů mají kresby realistický styl, ale kvalita jejich detailů je odlišná. Například v jedné části kompozice je kladen důraz na objem obrazu a naopak pouze na jeho obrys.

Představuje thrash polka styl

Mnozí považují tento styl za příliš brutální a ne přitažlivý, zatímco jiní ho přitahují svou originalitou a jistou záhadou. Styl často vyjadřuje nepříjemné obrazy pro vnímání lidí, ale zároveň má moc nad myslí, přitahuje ostatní k tetování. Správná kombinace černých a červených barev fascinuje, obdivuje a diví se čas od času, protože tyto barvy zvyšují lidské vnímání a nejdou bez povšimnutí.

Ve většině případů, tetování ve stylu thrash polky symbolizují děsivé obrazy: strach, vulgarita nebo smrt. Z tohoto důvodu se o takovém tetování mohou rozhodnout jen odvážné a silné osobnosti, které se snaží vyčnívat z „šedé“ hmoty. Thrash polka tetování je silný obraz s kolosální moc, která může otevřít oči lidí k podvodným hodnotám a formality, které nemají "váhu".

Charakteristické rysy stylu:

  • Použijte červené a černé barvy.
  • Protest proti okouzlující styl ikon.
  • Rozpor se společností, módou a jejich standardy.

Tetování thrash polka na paži, předloktí a dalších částech těla.

Thrash-polka tetování jsou často velké velikosti, takže místo na jejich těle musí být vhodné pro ně. Často je na rameni provedeno tetování na polštář, jako je předloktí, rameno nebo „rukáv“. Neméně atraktivní možností je thrash polka tetování na zádech nebo hrudníku. Pokud vyberete jednu z posledních možností, musíte vybrat vhodnou skicu, která může zavřít velkou plochu těla. Pokud jde o dívky, používají thrash polka tetování na břiše, zádech nebo žeber s možným přechodem do jiných částí těla.

Náčrtky a významy thrash polka tetování

Náčrtky thrash polka tetování zahrnují nejen lebky, kaluže krve a zbraní, ale také portréty osobností, postav z filmů nebo komiksů. Tento styl je pozoruhodný svou originalitou, proto je považován za univerzální a vypadá stejně dobře jak u mužů, tak u dívek.

Hlavní parcely:

  • Trojúhelník s okem je oko Boha nebo vševidoucí oko, velmi silný symbol, jehož hodnota závisí na tom, co jeho nositel vloží do tetování. Typicky, hodnota tetování je přímá, třetí oko je schopnost vidět o něco více než ostatní, stejně jako pozorovat realitu na každém místě na světě.
  • Hodiny - mechanické, písek nebo ukazatel. Hodiny s lebkou - poznání, že život je přechodný. Hodinky obecně připomínají, že čas je jediným skutečně důležitým zdrojem, který je třeba používat moudře.
  • Biker tetování - havran, orel, býk, rys a vlk.
  • Hudební hudební nástroje, mikrofon, noty a houslový klíč.
  • Moře - loď s kotvou, obyvatelé hlubokého moře (žraloci, chobotnice atd.).
  • Lapač snů, pavouk nebo peří.

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde