Tetování na těle má velký význam pro jejich majitele. Často připomínají důležité události v životě nebo zažívají emoce. Slavní lidé nejsou výjimkou, zejména proto, že jejich životy jsou naplněny jasnými událostmi. Těla mnoha z nich se podobají umělecké galerii a zajímavější je význam každého z jejich tetování.

Timati Timati

Mezi charakteristické rysy nejznámějšího ruského rappera patří jeho tělo, které je bohatě zdobeno tetováním. Umělec pouliční hudby sám tvrdí, že každý z obrazů má hluboký význam.

Například prsty umělce jsou vyplněny písmeny, které slibují hodně štěstí. Timati je demonstruje na konci každého klipu, který se již stal známkou. Na zadní straně rámu je lebka se zkříženými mikrofony a nápis „Šéf“. Nad lopatkami ozdobil nápis "Moscow City". Když viděl toto všechno, každý psycholog by ukázal na umělecké komplexy, ale jeho fanoušci vidí v tomto patosu zvláštní chic.

Vnější strana dlaní Timati je zdobena nápisem „Černá hvězda“, což je název umělcovy značky. Yunusovské lokty jsou plné dvou velkých hvězd. Chcete-li věnovat pozornost každé tetování Timur trvat dlouho. V tomto případě jsou všichni svědomí v nejlepších salonech světa.

Originální tetování s významem Basta

V roce 2000, obyčejný chlap Vasily Vakulenko přišel s přezdívkou Basta sám a začal svou kariéru v show businessu. On je také známý pod přezdívkou NoGGano. Kromě slávy jako umělec, režisér a moderátor v rádiu, Vasily je vidět díky jeho četné tetování.

Na rameni umělce jsou kresleni dva podvodníci, s nimiž jsou dvě písmena G spojena v jednom z přezdívek Vakulenko. Jedna z rukou umělce je naplněna frází „Quien si no mi“, která se překládá jako „Kdo ne já.“ Na druhé straně se říká „Vaya con Dios“ - „Jdu s Bohem“. Takové šperky vydané v Basil filozof. Také na rukou jsou tetování v podobě originálních krásných mušlí. Noha umělce je zdobena obrazem opice s mikrofonem. To je způsobeno rokem narození jeho majitele a nekonečnou láskou k hudbě.

Lera Kudryavtseva a její významné tetování

Lera Kudryavtseva šla dlouhou cestu od neznámého mladého VJ publikum k TV MUZ, k populárnímu množství významných událostí, bez kterého ne jediná společenská událost.

Lera se vyznačuje vynikající chutí a každé její tetování je srdečním impulsem, a ne hold módě. Kudryavtseva řekl, že před použitím prvního tetování studovala na toto téma spoustu literatury. Nechtěla se zdobit nesmyslnými nebo průměrnými vzory. Jako výsledek, její každé tetování je něco zvláštního.

Na krku televizní moderátorky napsal: "A duše a tělo." Tato hluboká myšlenka zasáhla ostatní natolik, že Lerain přítelkyně Anfisa Chekhova to udělala sama sobě. Jeden z posledních tetování se objevil v Kudryavtseva po nedávné romantické cestě. Nápis na levém zápěstí charakterizuje duševní stav jeho majitele. Nápis zní: „Hlavní v životě je láska!“. To je jak stylová, tak romantická kresba. Nápisový styl Lera přišel sám se sebou. Podle děvčete si náčrt tetování napadl téměř ve snu.

Victoria Beckham Tattoos

Je těžké obviňovat Victoria Beckham z nedostatku chuti a smyslu pro styl. Po mnoho let je uznávanou ikonou stylu. Mnoho tetování na těle dívky je spárováno, protože opakují s přesností na těle svého manžela Davida Beckhama. To je znamení zvláštního spojení a hlubokých pocitů uvnitř páru.

Na zadní straně Victoria je napsáno v hebrejštině: "můj muž patří ke mně a já patřím svému muži." David má stejný nápis, jen o ženě. Těsně pod Victoria, tam je pět hvězd s osmi paprsky, každý který symbolizuje členy rodiny. Na levém zápěstí dívky jsou iniciály manžela, které symbolizují hluboký vztah k manželovi.

Datum 8. května 1997 je vyraženo na pravé straně. Podle Victoria to bylo v tento den, že ona a David se stali opravdu blízko. Později, po plivnutí, téměř vstal z důvodu rozvodu, pár smířil. Výchozím bodem nových šťastných dnů bylo ironicky 8. května 2006, který byl okamžitě zachycen na těle Victorie se slovem „znovu“.

Tattoo Lady Gaga pro fanoušky

Lady Gaga je sama o sobě excentrická mimořádná osoba. Není divu, že její tělo je pokryto nejrůznějšími obrazy. To lze vidět jak na koncertech, tak na mnoha fotografiích na sociálních sítích.

Zpěvačka miluje předvádět své tetování a občas jim věnuje celé focení. Jako mnoho jiných osobností, Lady Gaga vytetovala významné události v životě. Ve svém věku už měla hojně natřené tělo, což naznačuje sentiment performera.

Nejoblíbenější tetování jsou heřmánek na zadní straně. Zpěvačka také aktivně předvádí tetování určené svým fanouškům. Říká: "Má malá monstra." Lady Gaga tak láskyplně volá své fanoušky.

Tetování Megan Fox - připomenutí zkušenosti

Mnoho mladých hereček následovalo ve stopách Angeliny Jolie, která byla jednou z prvních, která ukázala médiím významné známky na jejím těle. Megan Fox také prošla módním trendem a začala oslavovat události, které zažila s tetováním.

Celkem na těle herečky 9 kreseb. Jeden z neobvyklých tetování Megan Fox byl ten, který ona dělala na počest talentovaného herce Mickey Rourke, s kým dívka měla to štěstí hrát v jednom filmu. Zbytek tetování je také výsledkem stresu a intenzivních emocí, které Megan zažila.

Eminem tetování

Možná je to rapperů, kteří představují nejzajímavější skupinu lidí pro ty, kteří se zajímají o umění tetování. Jejich těla jsou skvrnitá se všemi druhy nápisů, sloganů, tučných obrázků a dalších atributů subkultury.

Eminem nezaostává za svými kolegy v dílně a nese na svém těle svou „ikonostasu“. Paparazzi počítal na těle bílého rappera asi 10 kreseb. Na levém zápěstí performera je náramek, který se stal jedním z prvních na těle zpěváka. Tetování bylo opojné. Pro samotného Eminema má však kresba zvláštní význam.

Nápis D12 znamená první písmeno rodného města performera Detroit a název skupiny Dirty Dozen. Ronnie R.I.P, stejně jako obraz vhodný pro náladu, byl vytvořen na památku mrtvého strýce, kterému byl Eminem silně připoután. Nápis "Slit Me" připomíná performerovi doby, kdy přemýšlel o sebevraždě. Hádka s manželkou způsobila tetování na břiše ve tvaru náhrobku s nápisem Rot In Pieces. Také na těle odkazu je portrét dcery a nápis Hailie Jade (jméno dcery).

Poslední tetování bylo vyrobeno v roce 2006, kdy byl zabit Eminemův přítel a zakladatel skupiny D12 Proof.

Všechny tyto vzorce na těle říkají světu, že hvězdy jsou také lidé, kteří jsou schopni cítit a zažívat. Jejich sentiment je vylit do kreseb, které někdo s potěšením demonstruje a vysvětluje, a někdo se schovává před zvědavýma očima pod oblečením.

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde