Obsah:

 1. Tmavá bunda: základní paleta
 2. Tmavá bunda: nová 2019
 3. Tmavý francouzský vzor
 4. Tmavá bunda s kamínky
 5. Tmavá bunda pro krátké nehty
 6. Tmavá bunda pro dlouhé nehty
 7. Tmavá bunda na ostrých nehtech
 8. Tmavý francouzský na čtvercové nehty
 9. Tmavá bunda na mandlových nehtech

Výběr barvy pro vaše nehtové umění, můžete si být naprosto jisti - neexistují žádná omezení. Koneckonců, někdo miluje jemné neutrální tóny, někdo nasycený jasně a někdo tmavý. Kromě toho je každá možnost svým vlastním způsobem atraktivní a dobrá. Pokud dívky chtějí zdůraznit svou ženskost, styl a milost, je třeba věnovat větší pozornost tmavým odstínům. Nyní, jeden z nejpopulárnějších a vyhledávaných stylů je považován za francouzskou manikúru. Přitahuje svou něhou, lehkostí a lehkostí. Mnozí se však domnívají, že tento styl lze provádět výhradně v bílém tónu. A nyní rozptýlíme tento mýtus, což dokazuje, že bunda v tmavých barvách také vypadá elegantní, atraktivní a elegantní.

Tmavá bunda: základní paleta

Jak již bylo zmíněno, bunda nemusí být provedena v bílé barvě. K dispozici je základní paleta pro milovníky tmavých odstínů pro tmavou bundu. To je:

 • Hluboká modrá.
 • Okouzlující fialová.
 • Půvabná vínová.
 • Obchodní hnědá.
 • Přísná černá.
 • Nasycená šedá.
 • Tmavě zelená

Tmavá bunda: nová 2019

Vzhledem k tomu, móda nestojí v klidu, každý den jsou nové nápady a možnosti pro provádění krásné francouzské manikúry v tmavých barvách. Podívejme se na nejnovější a nejoblíbenější trendy temné francouzštiny 2019.

Trend číslo 1 - jiskry

Tato výzdoba pomůže vytvořit tmavší a mírnější tóny rafinovanější a hravější. Proveďte úsměv požadované barvy na všech nehtech, a zcela zakryjte nehet bez nehtů. Nyní s pomocí třpytů, musíte udělat ombre efekt na každé nehty Takže manikúra bude vypadat v pohodě a je ideální pro všechny luk.

Trend číslo 2 - fólie a sklo

Pomocí fólie nebo skla můžete ozdobit nejen tmavý pruh manikúry, ale i hlavní část nehtu. Takže nail art vypadá sofistikovaně, úžasně a velmi atraktivní. Fólie může být použita v různých barvách, hlavní je, že by měla vypadat odpovídající zvolené barvě samotné manikúry. Můžete také experimentovat s velikostí dekoru, zdobit bundu s malými nebo velkými kousky.

Trend číslo 3 - gossamer

Módní pavučina právě vyhrála srdce módy. Teď je těžké si představit módní manikúru bez použití tohoto dekoru. Po dokončení tmavé sako, manikúra vypadá nedokončený, že? Ale pokud přidáte tenký pavučinu do temné základny úsměvu, bude to úplně jiná záležitost.

Tmavý francouzský vzor

Aby byla bunda v temném provedení trochu jasnější a atraktivnější, mnoho dívek používá roztomilé a okouzlující kresby. Kreslení je samozřejmě nejlepší aplikovat v lehkém tónu, aby se dosáhlo nějakého kontrastu. Krásná kočka na několika nehtech, nebo více luxusních květin, tkaných do jediné kompozice, vypadá velmi koketně a hravě. Pokud chce dívka udělat každodenní tmavou bundu pro kancelář, pak by bylo výborným řešením doplnit ji geometrickými motivy. Takže nail art získá více přísnosti, dá majiteli ženskost a milost.

Tmavá bunda s kamínky

Používání kamínků je velmi populární, protože tento dekor je schopen zaměřit se na ženské ruce, což jim dává něhu a lehkost. Francouzská manikúra v tmavých barvách je sama o sobě velmi atraktivní, ale použití kamínků zde určitě nebolí. Dekor lze vytvořit přímo podél linie úsměvu, nebo rozdělit tmavý úsměv šikmo, malovat jednu stranu tmavým lakem a zdobit ostatní kamínky. Kadeře nebo malé kresby se často provádějí s krystaly.

Tmavá bunda pro krátké nehty

Při provádění tmavé bundy je třeba věnovat zvláštní pozornost čarám úsměvu. Není třeba, aby byl příliš široký, je nejlepší provést tenký a elegantní. Takže můžete hřebík opticky prodloužit. Některé ženy provádějí tmavý úsměv na světlém pozadí požadované barvy. Taková manikúra je vhodná pro každou oslavu a luk. Další populární možností je přímka na špičce měsíčku. Běží bez zaoblení a hladkých přechodů. Díky tomu je manikúra přísná, vytrvalá.

Tmavá bunda pro dlouhé nehty

Na dlouhých nohách mistra tam, kde hrát. Můžete bezpečně ztělesnit všechny sny do reality, protože s takovými dlouhými nehty hrajte roli plátna, na kterém se rodí opravdová mistrovská díla. Případně můžete vytvořit úsměv v tmavém tónu na celé části, kde se znovu zaplní. Jemný úsměv malé velikosti však vypadá ladněji, takže na obou stranách zůstává téměř uprostřed nehtu. Chcete-li dát manikúru nadřazenosti a sofistikovanosti, udělejte úsměv v tmavém tónu v podobě ombre. Měl by se jemně a plynule pohybovat z jednoho stínu na druhý. Například z tmavé na světlo a naopak.

 

Tmavá bunda na ostrých nehtech

Na tmavých měsíčcích je samozřejmě nutné provést ostrý služební sako, aby se co nejvíce soustředilo na krásnou formu, i když to není příliš rozšířené. Francouzština může být dělána ve formě tradičního úsměvu, nebo ve formě dvou pruhů na obou stranách nehtu. Často je tu tmavý tón se světlejším francouzským úsměvem, šikmo. Toto nehtové umění vypadá neobvykle a velmi extravagantně.

 

Tmavý francouzský na čtvercové nehty

Čtvercový tvar měsíčku je jednou z nejoblíbenějších a nejoblíbenějších forem všech módy. S touto formou měsíčku vypadají skvěle a elegantně. Francouzština na tomto formuláři může být různá. Někdo preferuje ostrou verzi manikúry a někoho standardního. Tmavá francouzština na čtvercové noze lze snadno kombinovat s romantickými vzory, složitými vzory nebo romantickou krajkou světelného tónu.

Tmavá bunda na mandlových nehtech

Mandlový tvar je velmi pohodlný a praktický. Na takovém nehtu vypadá tmavší sako vhodnější a elegantnější. Na této formě jsou velmi atraktivní kamínky, jiskry, rozbité sklo, konfety a další výzdoba v kombinaci s tmavým úsměvem francouzské manikúry. Můžete kombinovat tmavý úsměv s lehkými i tmavšími tóny, a přitom provádět jedinečnou a úžasnou manikúru.

Tmavá bunda má velký počet fanoušků. Vedas je velmi elegantní, krásná a módní verze svého umění pro dívky a ženy jakéhokoliv věku. Proto při výběru manikúry nezapomeňte věnovat pozornost bundě v tmavých barvách a být v trendu.

 

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde