Mužům, na stejné úrovni jako ženy, věnují maximální pozornost jejich vzhledu. To platí nejen pro udržení fyzické zdatnosti. Pro moderního člověka není škoda navštívit kosmetický salon, projevit zájem o nejnovější módní novinky, sledovat dietu a dodržovat zdravý životní styl.

Změny, které se dotkly obvyklé rutiny života mužů, se odrážejí v šatníku. Stal se více stylovým a promyšleným. Zástupci silnějšího pohlaví zahrnují věci neobvyklé pro ně v jejich každodenních obrazech, které však vypadají nepřekonaně a stylově.

V nové sezóně návrháři nepřehlédli touhu mužů vypadat módní a nabídli spoustu stylových a zajímavých nových produktů. Kromě každodenního oblečení, které je více známo pro pánské šatní skříně, jsou v trendu futuristické obrazy. Světlé a extravagantní modely se zajímavými siluety, texturami, vzory, tkaninami - rostoucí trend, který bude populární po mnoho dalších sezón.

Nejnovější módní přehlídky mužské módy postrádají přísné linie, siluety se stávají více pytlovými a volnějšími. Nicméně, oni jsou docela přijatelné pro kancelářský styl. Nabízíme Vám možnost seznámit se s TOP hlavními trendy pánské módy, po kterých můžete vytvořit stylové luky pro každou situaci.

Stylové materiály pro pánské šatní skříně

Pokud v minulé sezoně dominovaly výrobky z prapůvodně maskulinních materiálů - tvíd, vlna, rouška, len a samet, pak jsou nové kolekce doplněny modely z aristokratického sametu, mužské kůže, které mohou zdůraznit brutalitu a charakter skutečného člověka.

Velvet

Měkká textura sametu byla mega-populární v 80. letech, kdy z ní byly šity téměř všechny šatní skříně, od šatů až po svrchní oděvy. Designéři si letos opět vzpomněli na velvet, představující modely s množstvím jemných modulací, které měly s módy mučivý úspěch.

Velvet produkty nové sezóny vypadají ušlechtilé a luxusní. V tomto případě mohou být součástí jak každodenního šatníku, tak oblečení pro publikaci. Stylové sametové kalhoty a bundy jsou vhodné pro pánské šatní skříně. Plné kostýmy z tohoto materiálu dodají člověku bohémský a šlechtický vzhled.

Podle návrhářů by sametové věci neměly vypadat nudně. Kromě klasické černé barvy nabízejí modely bohaté tmavě červené, fialové, zelené, hnědé, modré.

Pletené faktury: trvalý trend sezóny

Pletené oblečení pro mnoho sezón zaujímá vedoucí postavení mezi módními preferencemi mužů. Nelze přijít s teplejším a praktičtějším materiálem, který by vypadal neuvěřitelně stylově.

Ve skříni každého muže by měl být pár teplých skokanů a svetrů s velkými vzorovanými viskózami, které jsou v chladném období nepostradatelné. Designéři se snaží rozšířit obzory používání pletených předmětů v pánském šatníku a nabízejí stylové vlněné kabáty s tkanými vložkami, objemné nadměrné vesty, stylové oblečení a šátky na míru s třásněmi a velkým dekorem.

Suede

Semišové výrobky - volba malé kategorie modů, ale i designéři se o ně opět postarali, představující sbírku bomber, bund, kabátů a bot z semiše na molu.

Módní barvy mužského šatníku

Pánská móda nové sezóny nemůže být nazývána nudná a obyčejná. Muži jsou unavení ze šedých odstínů a minimalistických stylů. V nové sezóně nabídli designéři modely s neuvěřitelnými tisky, které vytlačily monochromatické oblečení.

Kromě běžných károvaných výtisků se na pódiích objevovaly květinové kresby, šťavnaté odstíny a stylizované zvířecí vzory.

Cage

Obvyklý "tartan" už nevyhovuje mužům. Snaží se diverzifikovat šatní skříň s extravagantními a někdy i fantastickými potisky, které zdobí nejen košile, ale i kalhoty, bundy a kabáty.

V trendu modrobílé, šedozelené, červenooranžové buňky, podobně jako tematické oblečení dandy-éry fashionistas.

Zvířecí

Mužský šatník netoleruje chytlavé leopardí potisky a napodobeniny želvy. To však neznamená, že je nutné takový dekor zcela vyloučit. Designéři se rozhodli dát jim neobvyklý tvar a výraz se zaměřením na fantasy a docela realistická zvířata.

Důležitým požadavkem je, aby tisk zabíral většinu mikiny nebo trička, vypadal jasně a nasyceně.

Trendem nové sezóny je antropomorfismus. Na výstavách Dolce & Gabbana se stále častěji nalézají oděvy s potiskem ve tvaru vlků a lišek ve vojenských uniformách. Neméně důležité jsou kresby fantazie s převahou zvířecích postav.

Floristika

Množství květinových tiskovin je považováno za výsadu výhradně ženského šatníku, ale v nové sezóně se pánské oblečení bude podobat rozkvetlé zahradě Eden. Designéři nabídli trička, bundy, vesty a dokonce kalhoty s neuvěřitelnými květy, lístky, kompozicemi ze zahrady a květin.

Hitu sezóny - viktoriánské tapiserie textur, které zdobí téměř všechny položky šatníku, včetně bot.

Povinné prvky mužského šatníku

Správně zvolené části a příslušenství obrazu jej mohou dramaticky změnit, proměnit v dětinské nebo naopak přísné a brutální. Jaké věci musí být v šatníku zahrnuty, aby bylo možné vytvořit stylové a atraktivní oblečení pro každý den?

Vesta

Mnoho mužů zvažuje vestu jako prvek takzvané “trojky”, ale moderní modely tohoto oděvu dlouho přestaly být znamení přísného stylu. Designéři nabídli velké množství nestandardních řešení pomocí sametu, sametu, kůže, zdobené květinovými potisky a pruhy.

Šátek-LIC

Snudy může být připsáno musí mít v nové sezóně. Pevné šátky se začaly začleňovat do pánského šatníku a designéři se snaží vymyslet ztracený čas tím, že poskytují nejúžasnější modely pletených a hedvábných tkanin.

V trendu, klasické sny o omezených barvách bez zbytečného dekoru a modelů pro mládež s „ušima“ zvířat, které nelze vyměnit za krátkou bundu nebo sako.

Bunda bombardéru

Žádná pánská šatní skříň v nové sezóně nebude bez bombardovací bundy. Toto je tradiční oděv pilotů 30. let, pevně zakořeněný v obrazech moderního člověka. Jestliže první modely byly vyrobeny v praktické černé barvě, pak poslední bombardéry jsou rozlišovány velkou paletou odstínů. V trendu písku a khaki barev, více sytě modré, vínové, zelené možnosti.

Při vytváření harmonického mužského obrazu věnujte zvláštní pozornost harmonické kombinaci věcí. Pokud je váš outfit navržen v pouličním, sportovním nebo obchodním stylu, pak by všechny jeho prvky měly přesně odpovídat.

1 KOMENTÁŘ

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde