Ti, kteří neradi tráví zimní dovolenou ve sněhu a mrazu, najdou desítky míst s nádherným teplým podnebím. I v nejchladnějších měsících můžete ležet na pláži a užívat si teplého příboje.

Paradise Maledivy v zimě

Mnoho dívek ve svých snech o pohádkovém princi představuje někoho, kdo jim může dát výlet do ráje Maledivy. A většina zástupců silnějšího pohlaví není proti tomu, aby tam šli alespoň jednou.

Toto báječné místo stojí za návštěvu. Zábava zde je nekonečná: gurmánské jídlo, opalování, potápění, krmení rejnoků s rukama, ponorka, která vám umožní ponořit se do hloubky 40 ma podívat se na obří želvy. Večer na atolu Vaadhoo oceán svítí a toto místo je nejlepší pro romantické večery.

Nejlepší je letět na Maledivy v únoru. V této době budou vstupenky o 20% levnější než obvykle.Při volbě takové cesty je lepší předem přemýšlet o tom, že země, do které vstoupíte, je muslim. Celní předpisy vyžadují od žen mírnější chování. Také nevytahujte kusy korálů - to je zakázáno. V opačném případě neexistují žádná omezení pro získání potěšení na Maledivách.

Pláže Brazílie pro každého

Na horké pláži Copacabana v centru Rio de Janeira můžete zapomenout na ruskou zimu a vrhnout se do světa nekonečných slunečných dnů a dusných jižních nocí. Tady, neméně smyslné latinskoamerické ženy se opalovají v mikro bikinách. Na nich z vrcholu hory vypadá Kristus Vykupitel - světově proslulý symbol Rio de Janeira.

Nedaleko od Copacabany se táhla další populární pláž Ipanema. Zde jsou nejluxusnější panské sídla místních bohatých lidí. Na jihu tohoto města jsou hotely pro rodiny. Ti, kteří chtějí sportovní jízdu a zábavu pro mladé, jsou lépe na severu, kde surfaři vybírali pláže.

Nadšenci potápění by měli navštívit Fernando de Noronha. Zde na sopečných ostrovech můžete získat nezapomenutelný zážitek z malebných maleb vodních hloubek. Voda z pobřeží je jasná. Zde můžete vidět nejexotičtější představitele oceánské flóry a fauny. Kromě dovolené na pláži v Riu existuje mnoho starých kostelů a dalších úžasných míst, která stojí za to navštívit.

V únoru v Brazílii se můžete dostat na slavný karneval. To je úžasná fantazie barev a zvuků. Pokud si zakoupíte jízdenku na několik měsíců před odjezdem, můžete ušetřit až 15% své běžné ceny. Pokud je však v prosinci touha dostat se sem, hrozí nebezpečí přeplatku více než 50% za let.

Indie pro statečné a zvědavé

Světlé Indie přinese do života turisty neuvěřitelné množství nových dojmů. To je jedna ze zemí, ve které je možné pozorovat nekonečné množství kontrastů a neobvyklých věcí pro nás. Zde můžete cítit křehkou existenci všech a zároveň znovuzrození pro nové záležitosti. Na severních plážích Arambolu nebo Anjuny můžete sledovat nádherné západy slunce. Zde odpočinek ti, kteří milují rozpočtové prázdniny. Tato místa jsou zaplavena bokovky a downshifters. Ti, kteří jsou ochotni investovat do zbytku, by měli věnovat pozornost jižní části země Palolem beach. Přicházejí sem pro oddělená lehátka a plážový servis. Tato pláž nedá turistické bouřlivé vlny. Měkké teplé surfování přináší mír a harmonii. Pokud je relaxace nedostatečná, můžete dát své tělo do rukou ajurvédského masážního terapeuta.

Existuje spousta pověstí o Indii. Nevšední podmínky a infekce jsou první věcí, na které turisté varují. Ne všechno je tak smutné, ale je lepší přijmout preventivní opatření. Často si umyjte ruce, zeleninu a ovoce. Také v žádném případě nelze pít surovou vodu.

V prosinci může výlet do Goy strávit dalších 70% ceny vstupenky. Proto je pro takový výlet lepší zvolit únor. Ceny letů a ubytování jsou v této době pod průměrem.

Srí Lanka: bronzové opálení a množství mořských plodů

V jižní Asii, na stejnojmenném ostrově, je stát, kde můžete strávit jednu z nejpamátnějších prázdnin ve svém životě. Srí Lanka je známá svými plážemi, množstvím mořských plodů a ohromujícím horkým podnebím. Kromě nečinnosti ležící na malebné pláži Bentota stojí za to navštívit světoznámé čajové plantáže Handunugoda. Je také zajímavé vidět, jak se malé slony koupají v Pinnawelově útulku.

Obyvatelé Srí Lanky jsou obzvláště citliví na svou kulturu a náboženství. Proto byste měli při návštěvě místních chrámů oblékat co nejskromnější. Také zde se nelíbí všechny druhy focení a selfies se sochami božstev. Tetování ve formě Boha viděné na těle turisty se může stát důvodem pro vyhoštění.

Pro milovníky surfování je zde rekreační středisko Hakkaduwa. Zde můžete jít skvělými profesionály, stejně jako naučit tento sport pro začátečníky. Na jihu Srí Lanky stojí za to navštívit milovníky podvodních plavání. Zanyrnuv hlouběji najdete obrovské želvy a neviditelné ryby všech barev duhy.

Je lepší zvolit si vstupenky na únor. Během této doby můžete ušetřit až 10% průměrných nákladů. Nejdražší lety do Srí Lanky budou v prosinci - o 25% více než obvykle.

Spojené arabské emiráty: Exotické, Písek a Velbloudi

Kdysi dávno v Perském zálivu byla objevena velká ložiska ropy. Poté byla pouštní oblast přeměněna a stala se jedním z nejdražších letovisek na světě. Většina turistů láká Dubaj. Zde najdete poměrně cenově dostupné možnosti ubytování a všechny druhy zábavy.

Pro ty, kteří jsou zde ochotni zanechat velké částky, můžete nabídnout originální dopravu, která přivede turisty na krásné pláže Atlantidy. K dispozici jsou také bezplatné pláže - Jumeirah Oupen - který nabízí nádherný výhled na světoznámý hotel Parus. Také u vody můžete hrát volejbal nebo provozovat hada. Možnost rozpočtu bude Sharjah. Neexistuje alkohol, jako suchý zákon. Pro některé to bude výhoda resortu, protože eliminuje dodatečné náklady. Chcete-li si vychutnat krásný podvodní svět, musíte se přestěhovat do Fujairah. Zde můžete jít potápění pod vodní sloupec. Milovníkům nakupování se doporučuje jít do Abú Dhabí, kde nebudou moci ušetřit peníze díky nekonečným pokušením ve formě elitních značek a známých značek.

Chcete-li získat maximální radost z cesty, stojí za to připomenout, že voda na plážích SAE v období od října do dubna může být v pohodě (18-25 stupňů). Teplota vzduchu v této době je však pohodlná (až 35 stupňů). Prosinec a leden nebudou šetřit na letenkách, ale let v únoru bude o 15% levnější než průměrné roční náklady.

Mnoho lidí může mít v zimě radost z teplých zemí. Stačí si vybrat vhodnou trasu a rozhodnout o dalších třídách, které by pro Vás byly atraktivní v zahraničí.

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde