Komedie je zábavný žánr, který nezpůsobuje hluboké pocity a nevyzývá k přemýšlení o smyslu života. To je jen způsob, jak rozveselit, a dobrá komedie to dokáže.

"Ahoj, tati, nový rok 2"

Tento film byl pokračováním filmu o tom, jak otec a nevlastní otec nemohli sdílet své oblíbené děti, na jejichž základě se zoufalé bitvy otočily. V novém filmu, Dusty a Brad jsou už viděni jako přátelé, ale na Štědrý den jejich vlastní otcové padají na hlavu. Konfrontační táta jde do nového kola. Hlavní postavy budou nyní muset vynaložit veškeré úsilí, aby navzdory vznikajícím rozporům trávily Vánoce společně. Diváci tohoto filmu se jednomyslně uznali za vtipné a neškodné. Ti, kteří ho sledují, budou moci zabít jeden a půl hodiny času pro snadnou, někdy absurdní komedii. Ti, kdo to neudělají, ztratí nic. Hrdinové frašky jsou příliš výstřední, aby byli skuteční.Kromě toho existuje mnoho scén ve filmovém pásu, šokující vědomí normálního člověka. Pokud ale neuvažujete o podrobnostech, můžete si dokonce prohlížet.

"Velmi špatné mámy 2"

Tři bezohledné maminky se připravují na oslavu vánoční zábavy. Nečekaná návštěva vlastních matek však všechny karty pohltí. Dospělá generace se snaží nastavit vlastní pravidla v domácnostech dcer. Na tomto základě se objevují konflikty a vzájemná nespokojenost. Film byl pokračováním filmu, který vyšel v roce 2016 a natočil impozantní pokladnu. Stejně jako v případě „Ahoj, tati, nový rok 2“ se autoři rozhodli, že téma je stále na vlně, aby pokračování odstranili. Ve filmu se maminky objevily v hypertrofovaných kopiích svých dcer: volná dívka, perfekcionista a obsedantní lepící páska. Film ani nedosahuje první části, která podle filmových kritiků nebyla ve svém žánru zdaleka ideální. Autoři se snažili kompenzovat nedostatek jemného humoru obscénními vtipy, které by ne všichni diváci chtěli.

"Velmi špatné dívky"

Děj se točí v Miami v jednom z plážových domů, které byly odstraněny pěti nevázanými spolužáky, kteří se nesetkali 10 let. Během nespoutané zábavy náhodou zabijí striptérku. Zbytek filmu se snaží dostat zbytek dívčího filmu. Po slavném a úspěšném "Bakalářském večírku ve Vegas" na kinosálech se nashromáždily obrazy takového plánu. Bez ohledu na to, zda kluci nebo dívky hrají na svých obrazovkách žerty, takové filmy jsou plné chernushnogo a vulgárního humoru, který může být někdy velmi veselý. Autoři obraceli děj tak, že hrdinky nakonec dokazují vynikající morálku a plně si zaslouží sympatie, kterou diváci nevědomky cítí.

„Kuchyň. Poslední stánek

Celovečerní film „Kuchyně. Poslední bitva neobsahuje pokračování série, jejíž děj byl v poslední sérii vyčerpán. "Poslední bitva" je plnohodnotným ojedinělým příběhem o tom, jak tým kuchařů Viktora Barinova na žádost vysoce postaveného úředníka odjíždí do Soči na mezinárodní kulinářskou soutěž. Podnětem pro Victora je další rozvoj událostí v osudu svého novorozeného syna Ivana, který způsobil hněv spravedlnosti. V průběhu cesty se Ivan setkává s účastníkem francouzského týmu Anya, který divákům umožňuje sledovat romantický příběh. Podle kritiků bylo nesprávným výpočtem autorů do středu spiknutí vložen nový hrdina. Nezpůsobuje příjemné emoce: mužská krása a charakter nesvítí. Kromě toho, to snadno dá jiné pozitivní a milovaný divákmi postav v nepříjemných a někdy nebezpečných situacích. Morální trápení hrdinů by však nemělo zatěžovat publikum. Film je pořízen pro snadné sledování a dobrou náladu.

"Záchranáři Malibu"

Děj filmu je, že hlavní postava - silný a spravedlivý Mitch - by měl vést plavčíky na pláži Malibu. Zároveň se zabývá vyšetřováním drogové kriminality, která obtěžuje místní policii. Na pomoc Mitchovi je vzat plavec-loser a na částečný úvazek záchranář-trainee Matt. Stojí za zmínku, že mnoho vtipů z této komedie může způsobit odpor. Intelektuální humor je lepší, aby se zde nedíval. Podle tradice film nabízí divákovi celou řadu krás v plavkách. Ale na tomto příjemném dojmu filmu jsou vyčerpány. V kategorii akčních filmů a detektivních filmů lze také obtížně přiřadit. Od samého počátku je jasné, kdo je na vině. A neexistují žádné honičky, které jsou pro militanty a boje ve filmovém pásmu vůbec typické.

"Senzace"

Hlavní postava filmu, televizní moderátorka Lisa, po zachycení svého mladého muže, odchází z vlastizrady. Její cesta končí ve městě Elektrougli, kde se bezděčně stává svědkem loupeže. Po svědectví policii zjistí hrdinka, že se v jejím autě ukryla hezká zlodějka. Dívka ohrožuje televizi hostitelem pistolí a žádá ji, aby ji odvezl do Moskvy.

Film se stal skandálním, jak režisér filmu Roman Volobuev stáhl své jméno z kreditů. Uvedl, že producenti film změnili tak, že některé z klíčových bodů z něj zmizely. Výsledkem byl chaotický obraz. Zdá se, že mu chybí inspirace. Očekává se, že filmová hlava a akce nebudou dodrženy. Můžeme s jistotou říci, že tento film je plný pro fanoušky tohoto žánru zklamání. Film však najde své publikum a může být dobrým způsobem, jak strávit volný večer.

"Partner"

Pevně ​​zkroucený spiknutí filmu vypráví o policistovi, který se snaží proniknout pod gangem. Aby toho dosáhli, dali ho do vězení, po kterém mu dali čestné slovo. V procesu papírování, on shodou okolností, říká nepříjemné urážlivé věci k ženskému psychologovi. Aby policista potřeboval citlivé informace od svých nadřízených, musí jít k čínskému štěstí, které mu slibuje odplatu za jeho urážlivá slova. A sliby neudržují samy o sobě: během operace je hrdina vážně zraněn. Byl odvezen do nemocnice, kde porodila stejná psychologka a kolega hrdiny se stal otcem dítěte. Silná rána vede k smrti a duše policisty je infuzována do novorozence.

Farcical komedie je žánr vyžadovat zábavné scény. V tomto filmu je jich spousta kvůli tomu, že dítě mluví v chraptivém hlase Garmash. Také otec chlapce vypadá absurdně, který se až do klíčového okamžiku jevil jako měkký a někdy naivní člověk, který se musí vrhnout do řad zradných zločinců. Vše, co potřebujete pro tento žánr ve filmu trval.

"Jdi pryč krásný"

Děj filmu byl poražen jak v domácím kině, tak v zahraničních filmech. Tři starší přátelé vinou mocných jsou ponecháni bez prostředků na obživu. Když si jeden z nich uvědomí, že brzy ztratí dům, nabídne ostatním, aby okradli banku. V roce 1979, film stejného jména byl výstřel s podobným spiknutím. Ale pak se postavy rozhodli okrást banku nudy a myšlenka na film byla, že je špatné krást. Nová verze příběhu říká, že staří lidé kradou nuceně. Podstata spiknutí - můžete krást bez kořist svědomí. Film se ukázal být emocionální a dojemný. V tomto případě neexistuje žádný hluboký smysl, stejně jako nové vtipy.

Luck Logan

Opravář Virginie jménem Jimmy ztrácí svou práci na autotracku kvůli její kulhání. Je ponechán bez platu, což může být problém: jeho bývalá manželka ho bude schopna zbavit práva setkat se se svou dcerou. Jediný způsob, jak Jimmy vidí, je loupežná loupež. Za tímto účelem shromažďuje tým. Filmový režisér Steven Soderberg sám srovnává tento film s časným filmem ze stejného žánru Ocean's Eleven. Je-li "Přátelé oceánu" dramatické a uvěřitelné, nový film je o to zbaven. Film lze definovat jako lehký zábavný film, který má vše pro příjemnou zábavu.

"Santa a společnost"

To je další nový vánoční film z kategorie rodinných komedií. Santa Claus se připravuje na Nový rok ve společnosti svých elfů. Ale brzy elfové onemocněli a nemohli pracovat. Od starověkých spisů Santa se dozví, že vitamin C může pomoci nemocným, pro které hrdina jde do Paříže. Santa neví nic o zákonech, podle kterých lidé žijí a okamžitě se dostanou na policii. Soucitný právník ho propustí z okrsku, který spolu se svou ženou slibuje, že pomůže Santovi vyřešit jeho problém.

Tyto filmy jsou vytvořeny, aby zajistily, že spravedlnost převažuje a špatní lidé se zlepšují. Bohužel, se všemi atributy novoroční pohádky, film "Santa a společnost" nedrží vodu. Každá z postav zůstává s nevyřešenými problémy. Zvláště impozantní diváci mohou po prohlížení zaznamenat frustraci a pocit neúplnosti.

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde