Vždy se chcete předem dozvědět, co očekávat od kteréhokoli ročního období. Nyní vám povíme, co se v letním období 2019 objeví na kinosálech.

X-Men: Dark Phoenix

Země: Spojené státy

Hrají: Evan Peters, Jennifer Lawrence, Sophie Turner, Jessica Chastain, James McAvoy

Členové týmu X týmu jsou zmateni. Koneckonců, Jean Grey nedávno našel novou schopnost. A teď je schopna se proměnit v phoenixského ptáka. Nejzajímavější je, že nedokáže ovládat své transformace, které způsobily takový neuvěřitelný chaos a zničení po celém světě. Tým X-Men čelí důležitému rozhodnutí: nebít Jin a zničit celé lidstvo, nebo zabít a zachránit obyvatelstvo před touto strašnou smrtí.

Rocketman

Země: Spojené státy, Spojené království

Obsazení: Bryce Dallas Howard, Camille Lemeshevsky, Richard Madden, Harriet Walter, Teron Edgerton, Stephen McIntosh, Jamie Bell

Regenjeld je obyčejný chlapec z průměrné rodiny. Od útlého věku byl budoucí hudebník odlišný od svých vrstevníků. Jeho koníčkem bylo důkladné procvičování klavírních částí. O deset let později se Regenjeld setká s výrobcem. A od té doby už není obyčejný chlapec, ale opravdový hudebník jménem Elton John.

Muži v černém: Mezinárodní

Země: Spojené státy

Obsazení: Tessa Thompson, Rebecca Ferguson, Rafe Spall, Kumale Nanjiani, Emma Thompson, Chris Hemsworth, Liam Neeson

Dnes existuje tajná organizace, která se nadále zabývá prevencí útoků cizích útočníků. Po mnoho let strážili komunitní vojáci spánek obyčejných lidí. Najednou však nastávají situace, kdy se jedná o špiona. Nikdo si ani nemohl myslet, že je to jeden z jejich vlastních. Kdo zradil jeho velitelství a přešel na stranu temnoty?

Bitva o zemi

Země: Spojené státy

Obsazení: John Goodman, Ashton Sanders, Vera Farmiga, Kevin Dunn, Jonathan Majers

Před 10 lety zachytili mimozemšťané malou předměstskou oblast Chicaga. Od té doby jsou lidé povinni žít podle pravidel zelených mimozemšťanů. V případě odporu čelí smrti. Navzdory hrozbě smrti jsou disidenti ve střevě sociální existence. A teď každý čeká na novou bitvu o město.

To je ještě pár

Země: Spojené státy

Obsazení: Andy Serkis, O'Shea Jackson Jr., June Raphael, Charlize Theron, Alexander Skarsgård, Seth Rogen

Fred pracuje jako politický korespondent v malé publikaci. A tak se jednoho dne dozví, že byl vyhozen ze své práce. Ale tato zpráva ho neznepokojila. V posledních několika měsících se snažil přitáhnout pozornost bývalé chůvy Charlotty. Jediný problém je, že žena pracuje ve vládě a nedovolí, aby k ní přišla jediná osoba z minulosti.

Ma

Země: Spojené státy

Obsazení: Octavia Spencer, Diana Silvers, Missy Pyle, Dominic Burgess, McKayley Miller, Juliette Lewis

Mladá osamělá žena se schází jednou v parku se společností příjemných teenagerů. Vstoupil mezi ně teplý rozhovor, v jehož důsledku dostali kluci pozvánku na chladnou párty v domě této ženy. Ale adolescenti ani nevědí, co pro ně cizinec připravil.

Rychle a zuřivě: Hobbs a Shaw

Země: Spojené státy

V rojech: Asa Gonzalez, Jason Statham, Idris Elba, Vanessa Kirby, Dwayne Johnson

Hrozný terorista hodlá ponořit celé lidstvo do nejhroznějšího chaosu. Útočník důkladně přemýšlí o svém plánu k nejmenším a zdánlivě maličkým detailům. Je přesvědčen, že je prostě nemožné ho zastavit, ale zvláštní agent Hobbs se rozhodne spojit své síly se svým soupeřem Shawem a porazit zlo. A velmi brzy budou muset bojovat s nejstrašnějším nepřítelem na Zemi.

Kdysi dávno ... v Hollywoodu

Země: Spojené království, Spojené státy

Obsazení: Al Pacino, Rebecca Rittenhouse, Scoot McNari, Kurt Russell, Margot Robbie, Victoria Pedretti

Dva kluci sní o úspěšné filmové kariéře. Rick Dalton pracuje jako herec, hlavní roli hraje v různých filmech. V poslední době však jeho úspěchy výrazně poklesly a nyní není tak úspěšný jako dříve. A teď přišel čas na jeho podvědomí, teď se může dostat ze stínu svého známého přítele. Na jednom místě se kamarádi dostali na párty do slavné filmové herečky a všechno se změnilo v jejich životě.

Abigail

Země: Rusko

Obsazení: Tinatin Dalakishvili, Artem Tkachenko, Rinal Mukhametov, Ksenia Kutepova, Olivier Sioux, Gleb Bochkov, Ravshana Kurkova

Malá holčička ze šesti ztratila svého otce. Musí žít a dostat si vlastní jídlo. Po většinu svého života žila hrdinka v uzavřeném městě. Ale ve svých dospívajících dívkách začíná najít v sobě nové možnosti a schopnosti. Brzy bude muset všechno nechat, stejně jako najít svého otce a spočítat spiknutí vlivných činitelů.Dokáže se dívka vyrovnat se všemi životními překvapeními, co se s ní stane?

Pád americké říše

Země: Kanada

Obsazení: Maxim Roy, Marie-Pierre Morin, Remi Girard, Eric Bruno, Vincent Leclerc, Juliette Gosslin, Claude Legolt

Hlavní postava právě vystudovala, úspěšně obhájila doktorskou práci. Ale dost nadějný chlap stále nechtěl převzít práci bez zkušeností. A pak musel ten chlap pracovat jako kurýr. Když jednou doručí balíček na jednu z adres, najde dvě těla a tašku s neuvěřitelným množstvím peněz ...

 

Byl to seznam nejlepších a nejočekávanějších premiér letní sezóny 2019. Užijte si to!

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde