Jednou z metod efektivního učení cizích jazyků je dlouhodobé sledování filmů v originálu. Podle spiknutí je snadné pochopit význam nových slov a revolucí, stejně jako je upevnit do paměti pomocí asociací.

V tomto může pomoci globální síť. Na otevřených prostranstvích se nachází mnoho různých míst nabízejících filmy a seriály v angličtině s ruskými titulky a naopak. Některé z nich jsou zdarma, jiné vyžadují poměrně dostupné peněžní infuze, některé budou jednoduše požádány o registraci. Následující výběr obsahuje různé možnosti, mezi nimiž si můžete vybrat nejvhodnější variantu pro každou z nich.

Vrchol zasáhl především volné stránky. Preferují je ti, kteří se chtějí naučit jazyk bez učebnic.

www. english-films.com

Tento zdroj je atraktivní pro svou jednoduchost. Rozhraní je jasné a umožňuje volně procházet stránky při hledání nejoblíbenějšího materiálu. Vestavěné titulky pomohou nováčkům naučit se anglicky.Kromě toho můžete přímo na webu ukládat nová slova do interaktivního slovníku. V budoucnu se snadno opakují a používají.

Katalog na tomto zdroji je určen pro nejpohodlnější navigaci po webu. Tam je klasifikace podle žánru a podle roku. To usnadňuje nalezení správného materiálu. Jedinou nevýhodou zdroje je pozdní vzhled nových produktů v přímém přístupu. Pro realizaci úkolů stanovených studentem je to však minimální význam.

www. englishfox.ru

Je také těžké najít nové položky zde, ale dostupný rozsah je dost, aby se dostaly velké zásoby nových slov a obratů. Většina filmů je zajímavá a kvalitní. Můžete si vybrat jednodušší slovní zásobu nebo komplex, s množstvím obrazových obratů a zavedených výrazů.

Mezi soubory jsou materiály, ve kterých jsou fráze podrobně analyzovány. Tato možnost je velmi vhodná pro začátečníky. Kromě toho, pokud jsou v popisu filmu neznámá slova, stačí na ně kliknout a dvakrát kliknout. Na obrazovce se zobrazí slovník, kde jsou uvedeny možnosti překladu.

www.2sub.tv

Na těchto stránkách naleznete materiály s dvojitými, paralelními a duplikovanými titulky. Přehrávač je vybaven funkcí, která umožňuje vidět jeho překlad, když přejdete nad neznámým slovním kurzorem. Video lze posouvat dopředu a dozadu v 5 sekundových skocích. Video můžete také zvýšit a zpomalit bez ztráty kvality zvuku. Titulky lze stáhnout do zařízení, abyste se mohli podrobněji podívat na všechny zatáčky.

www.friends10.ru

Místo nabídne velké množství špičkových seriálů v originálním jazyce. V rozsahu zdroje není tolik možností, jako je tomu u televizních seriálů také celovečerní filmy. Místo je však velmi populární a přitahuje návštěvníky nedostatkem reklamy.

www.lelang.ru

Zdroj nabízí svým návštěvníkům pomoc při výuce angličtiny prostřednictvím obrovského katalogu originálních sérií. Přístupné rozhraní usnadňuje nalezení vhodného materiálu pro zvládnutí. Dvojité titulky poskytují jednoduché zapamatování nových slov. Mezi nedostatky webu patří časté chyby při překládání zavedených výrazů a slangu. Také dobrá nálada z sledování televizních pořadů může ztmavnout množství reklamy. Studijní materiál z této stránky je však považován za poměrně účinný.

www.goldenglish.ru

Tento zdroj není omezen na seriály. Zde najdete skvělé karikatury a celovečerní filmy s dobrým zvukem a videem. Zde naleznete materiály pro každý vkus. Soubory jsou seřazeny podle žánru materiálu nebo země původu. Stránky umožňují použití následujících režimů:

  • Anglické titulky;
  • Ruské titulky;
  • bez titulků;
  • duplicitní překlad.

Uživatel si vybere možnost, která mu vyhovuje.

www.show-english.com

Na této stránce můžete kromě sledování filmů provádět cvičení, zdokonalovat své dovednosti. Doba sledování filmů je bohužel omezená. Ale pokud si přejete, můžete nastavit neomezený přístup s několika jednoduchými manipulacemi.

www.netflix.com

Tyto stránky jsou považovány za jeden z nejlepších zdrojů s vysoce kvalitními filmy, ale platí se. Není proto divu, že existuje tak velký počet filmů a televizních pořadů. První měsíc katalogu lze využít zdarma. Pokud funkčnost zdroje splňuje požadavky, stačí zvolit příslušný tarif a využít služeb stránek i mimo ně.

www.ororo.tv

Tato stránka si zaslouží pozornost těch, kteří studují angličtinu, ne méně než výše. Zde najdete většinu nových produktů. Titulky jsou nabízeny v různých jazycích. To vám umožní sledovat filmy s více titulky současně. Funkčnost webu je umocněna schopností okamžitě poznat význam neznámého slova pouhým kliknutím na něj myší.

Můžete sledovat filmy pouze omezené množství času za den. Dostupné minuty jsou dostačující pro získání optimálního množství znalostí. Ale pokud chcete, můžete si koupit více času a vybrat si odpovídající tarif.

www.amediateka.ru

Zde jsou originální filmy v dobré kvalitě. Nevýhodou je, že ne všechny soubory na webu jsou vybaveny titulky. Ale pokročilejší v anglických divácích budou moci pozvednout znalosti poslechem. Chcete-li použít materiály, musíte se přihlásit na měsíc nebo rok.

Každý ze zdrojů má své vlastní výhody, které návštěvníkům umožní vybrat si ten, který je nejvhodnější v současném prostředí.

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde