Milan právem pokládá světové hlavní město módy a trend trendů, které zbytek světa dodržuje. V tomto městě jsou nejambicióznější módní přehlídky.

Všechno, co se ukázalo na Milan Fashion Week, se stává ideálem stylových preferencí ve všech městech a zemích.

Módní Milan 2018 je nesrovnatelnou kombinací nejnovějších trendů a špičkových trendů, let klasiky a výrazného italského temperamentu.

Teplé počasí, většinu roku vládnoucí v italském hlavním městě módy, ovlivňuje současné trendy prezentované designéry. Jedná se o neuvěřitelnou kombinaci pletených svetrů a lehkých bot, potisků a jasných barev.

Fashion Week v Miláně je významnou událostí, kde se scházejí praví znalci a zákonodárci světových trendů, hvězdy, četní novináři, modely, krásu bloggerů. Kostýmy pozvaných hostů jsou často inspirací pro známé designéry.

Můžeme se podívat na to, co nám módní trendy z Milána v roce 2018 představili.

Nadměrné svetry

Italské pandy, zvyklé na teplé klima, akutně vnímají sebemenší ochlazení. Návrháři vzali v úvahu přání veřejnosti a představili módní volumetrické pulóvry klasického střihu.

Kromě toho budou v roce 2018 populární modely s dlouhými rukávy, které jsou velmi relevantní a relevantní v ruském kontextu.

Nad košili se nosí nadměrný svetr. Pokud se jedná o svetr s širokým výstřihem nebo výstřihem, pak je to docela možné dělat s tričkem nebo trikem pod ním.

Modely tenké tkaniny a těsné pleteniny se často provádějí pod krkem. Musí být nošeny, zastrčené do kalhot nebo sukně s objemem v pase.

Pokud jde o rozsah barev, návrháři se zastavili v chladných světlých odstínech: stříbrná, šedo-modrá, světle růžová atd. Klasické barvy jsou také populární - černá, modrá, červená a bílá. Jedná se o tradiční odstíny pro pulovry, které budou dlouhodobě relevantní mezi módy.

Objem rukávu

Nejjasnější a extravagantní novinkou roku 2018 jsou objemné dlouhé rukávy, které visí na dosah ruky.

Mikiny představené v Milánském týdnu módy jsou vyrobeny s rozevřenými rukávy a dlouhými širokými manžetami.

V podzimních variantách je dlouhý rukáv hlavním prvkem pláštěnky a vesty. Chcete-li nosit takové svrchní oděvy, potřebujete bundu s vestavěnými roláky nebo svetry.

Platformová obuv

Vysoká pevná platforma se vrátila na světovou scénu. Během týdne módy v Miláně 2018 se neobvyklé sandály na silné platformě staly skutečným hitem, který přilákal velké publikum.

Styl obuvi si každá dívka může vybrat individuálně. Výška, počet popruhů, pata (otevřená nebo zavřená) - ty nuance, které nejsou ve stylové obuvi 2018 zásadní. Důležitým a hlavním detailem je stále zaoblená plošina.

Co je to za neobvyklou obuv? Módní návrháři nabízejí kombinovat platformové sandály s oříznutými kalhotami, kalhoty, sukně na tužky.

Kromě sandálů, platforma může být představena v modelech tenisky a uzavřené boty ve stylu sport-chic.

Ponožky v jakémkoliv oblečení

Dlouhé ponožky a ponožky v roce 2018 budou integrálním atributem módního obrazu. Lze je nosit s klasickými botami, baletními byty nebo teniskami.

A to nejsou jednoduché prosté ponožky, jejichž hlavním úkolem je ohřívat nohy, to je stylový prvek módního oblečení. Golf 2018 vyrobený v různých barvách a materiálech. Vhodné jsou pletené ponožky, krajkové a síťové modely.

Kožešina je zpět v módě

Podzimní a zimní šaty na Milánském týdnu módy jsou bohatě zdobené kožešinou z nejexotičtějších barev. Jasné kontrastní barvy nejlépe vystihují zajímavou strukturu kožešinového límce.

Módní ženy jsou nabízeny modely arktické lišky nebo raccoon, malované, aby odpovídaly kabátu nebo jasnější možnosti s modrou, žlutou nebo smaragdovou kožešinou.

Nebeské kožichy

Barevné límce se vám po prvním pohledu na kožichy neobvyklých odstínů prezentované na týden módy v Miláně zdají být triviální.

Kožichy z barevné kožešiny udělaly mezi hosty akce skutečný pocit. Hlavním trendem roku 2018 je měkký modrý kožich, který je zcela odlišný od naší představy o kožešinovém oblečení.

Délka a původ srsti je vybrána podle vaší chuti: ovčí kůže, norka, sobota a různé možnosti umělé kožešiny.

Aplikace a výkresy 2018

Tisk a aplikace jsou pevně zakořeněny v srdcích světových designérů. Příroda sama o sobě navrhuje nápady na nové obrazy, fashionistas stačí jen vybrat nejvhodnější vzor pro ně.

Fashion Week v Miláně představil modely šatů a obleků s množstvím rostlinných výtisků a objemných aplikací. Tyto modely dokonale odrážejí názor, že jakýkoliv obraz, pokud je to žádoucí, může být pestrý a zábavný.

Džínové bundy

Denim ve všech jeho variantách byl populární pro několik sezón. Módní ženy již doplňují šatní skříň stylovými nadrozměrnými bundami, kombinézami a džíny s přítelem.

Nejaktuálnější věc v denimu v roce 2018 bude džínová bunda s kožešinou.Je prezentován s minimálním dekorem a dalšími detaily, kromě několika floristických motivových aplikací nebo několika ikon.

Milovníci extravagantních modelů však budou na výběr. Módní džíny s potřísněním barev, scuffs a nápisy na zadní straně nebo rukávy budou vyhovovat mladým fashionistas.

Elegantní oblek

Přednosti mnoha obchodních žen, které chtějí vypadat elegantně i v každodenních pracovních dnech, nebyly ignorovány.

Milan Fashion Week 2018 představil kostýmy s elegantní bundou a náročnou bundou pro muže. Jsou módní na nošení s klasickými kalhotami, kalhoty nebo džíny.

Těsné bundy vypadají skvěle s ženskými krajkami nebo lehkými volnými halenkami.

Designéři nabízejí možnost vybrat si kalhotky nejen pro kancelářskou práci, ale také pro tuto kombinaci pro každodenní modely.

Střih kalhot může být proveden v nadměrném stylu nebo v klasickém provedení se šipkami.

Milánský módní týden 2018 identifikoval hlavní módní trendy pro miliony módy z celého světa. Jejich preference a touhy byly plně zohledněny módními návrháři a ztělesněny v neuvěřitelné kombinaci ženských italských obrazů a moderních stylových trendů.

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde