Léto 2018 je nejen letní horko a čas na dovolenou, ale také nová skříň. Po týdnu módy, můžete již jasně určit hlavní trendy a dokonce začít kupovat drahocenné nové oblečení pro novou sezónu.

Hlavní trendy teplého období 2018

Moderní módní průmysl jde ve spirále, s použitím staré základny a navlékání na nové detaily. Nové trendy nejsou často ničím jiným než aktualizovanými klasikami.

Tělo pro pohodlí a rafinovanost

Mnoho žen módy pociťovalo a oceňovalo pohodlí nošení těla. Nemusí být neustále napravován, bojuje s neposlušnými oblastmi, vystupuje z kalhot nebo sukní. Moderní designéři jsou přesvědčeni, že v nové sezóně budete muset koupit kombinézu a plavky s vysokými výřezy na bocích. Dámy by navíc měly záměrně předvádět své módní nové oblečení. To lze provést přes oděv s nízkým pasem nebo transparentní sukní. Jak to vypadá, si můžete prohlédnout na videu z výstav Baja East, Christian Dior, Balmain.

Vynikající Bustier

Pokračování v rozhovoru o spodním prádle, stojí za zmínku rostoucí popularitu bustier. Nahradí vrcholy plátna podle typu chaty.Bustier dokonale ladí s jakýmkoliv dnem: sukně, kalhoty, šortky i halenky a golf. Maison Margiela, Mugler, Alexander McQueen demonstruje, jak nosit bustier v nové sezóně.

Pletené šaty

Háčkované šaty budou jedním z trendů letní sezóny. Je důležité zajistit, aby vzor vazby byl nový a originální. Babičky, bohatě posypané naftalenem, je obtížné připsat módním trendům. Pro inspiraci se obraťte na díla Jonathana Simkhaiho, Elisabetta Franchiho, Juliena Macdonalda.

Disco Léto

Léto žádá jasné barvy a brilanci. V nové sezóně se k nám vrátí kovové obleky z 90. let. Iluze kovových přetečení bude tvořena malými a plaveckými flitry, korálky a všemi druhy brilantních dekorů.

Bundy v létě 2018

Chcete-li být v trendu v létě 2018, musíte si sako. Může se nosit s jakýmkoliv oblečením. Čím jasnější je kontrast stylů, tím blíže je vytvořený luk.

Barvy a vzory léta 2018

Kromě detailů a oděvních předmětů mohou být v trendu barvy, vzory, textury, výtisky.

Levandulové odstíny

V létě 2018 bude v horní části levandulovou barvou. Deset nejlepších módních odstínů sezóny zahrnovalo "růžovou levanduli". Barva se vyznačuje něhou, ženskost a jemnost. Vypadá to relevantní v šatech jakéhokoliv stylu a snadno se kombinuje se stovkami dalších odstínů.

Photoprint

V trendu tiskne fotografie. V top oblečení s fotografiemi děl slavných umělců. Obzvláště populární je Andy Warhol, ale moderní autoři často dostávají čest, že jsou vytištěni na tričkách, sukních, pláštích a dalších šatních skříních. Výsledky této práce si můžete prohlédnout ve sbírkách Missoni, Calvin Klein, Versace.

Květinový tisk v roce 2018

Květy byly v loňském roce ve prospěch a nevzdávají se svých pozic v novém. Kromě jednoduchých jednoduchých barev a ozdob z velkých či malých květů lze na pódiu nalézt kombinace různých tiskovin stejného předmětu. To ukázali Prabal Gurung, Peter Pilotto, Valentino.

Přetečení duhy

V nové sezóně, modely v duhovém oblečení byly propuštěny na molu. Jeremy Scott, filozofie di Lorenzo Serafini, Dolce & Gabbana se nebojí vybrat tak pestrou škálu. Je obtížné vyčítat autory v nepřítomnosti fantazie, protože outfity se ukázaly být originální a nejsou podobné. Kostýmy dávají velkou náladu a pozitivní emoce.

Sporná móda

Nečekaně pro znalce krásy, kontroverzní móda 80. let se stěhovala do trendů teplého období 2018. Tady a barevné capron punčocháče, a spousta kamínky, a tepláky za každého počasí az jakéhokoli důvodu, stejně jako smrtící barva fuchsie. Někdo nazval dominanci tohoto trendu na stránkách módních časopisů stejně špatně z minulosti.

Přesto, všichni bezohledně módní guruové nebyli přeneseni do svých sbírek. Dnes, deficit, který nutil 80. dámy, aby na všechno bez rozdílu, ne. Proto v tomto módním odpadu, návrháři vybrali pouze nejvhodnější a nejzajímavější. Hroty stylu přidané prvky 90. let. Tyto dvě éry jsou výrazně odlišné. To vám umožní vytvořit nové luky, které nepatří ani do 80., ani do 90. let. Mohou být nazývány luky v trendu léta 2018.

Pro tento styl Fendi a Moschino nabídly jasnější vysoké boty. Obzvláště oblíbené jsou červené lakované boty, které v nové sezoně zářily na molu týdne módy.

Pantyhose, více jako rybářská síť kvůli jeho vzhledu, je také ozvěna 90. let. V této sezoně nebudou novinkou, od minulého léta mnoho módních žen už aktualizovalo svůj šatník za pomoci takové neobvyklé věci. Těsné punčochy se spolu s pletivem vrátí k módě. Navzdory tomu, že mnoho žen nemohlo odmítnout oděv odmítnutý návrháři, punčochy v barvě pleti se v minulé sezóně staly anti-trendem. Ale k překvapení všech se rychle vrátili. Takové punčochy jsou nyní vyšívané korálky a vloženy kamínky. Také ve formě dekoru používám šití a krajky, jako ve sbírce od Niny Richie.

Tyto kalhoty se nosí pod botami nebo botami.Návrháři trvají na tom, že ponožky a punčochy v tomto případě jasně vyniknou a kontrastují s botami. Tento okamžik je v tomto trendu zásadní.

Drahokamy v nové sezóně se nacházejí nejen na punčochách. Zdobí vše: od brýlí a rukavic až po spodní prádlo. Navzdory předsudkům, že kamínky jsou kousky levných plastů, které mají vytvořit vzhled bohatství, jsou módní ženy ve svých lukách vytrvalěji, včetně oblečení s lesklým plastem. Je to proto, že při správném použití jsou kamínky skutečně drahé a silné. To můžete ověřit zkoumáním sbírek Saint Laurent, Gucci, Chanel, Ralph Lauren.

Léto 2018 přináší módním ženám mnoho příležitostí být v trendu, aniž by překročily svůj vkus. S pomocí drobných detailů budou moci vytvořit luky, které budou relevantní po celé léto.

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde