Módní trendy se odehrávají na světových lávkách a často jsou tak chytlavé a arty, že je nelze použít v každodenním životě. Člověk by však neměl zcela ignorovat trendy, které nám předkládají světově proslulí stylisté. Musíte pouze přizpůsobit nejnovější trendy vlastnímu jedinečnému stylu.

Kompetentní výběr nástrojů pro tvorbu make-upu umožní ztělesnit současný luk, který splňuje nejnovější trendy ve světové módě. Stojí za zmínku, že je to make-up, který „kouzelná hůlka“ pomáhá vytvářet jedinečné a stylové obrazy každý den bez radikální obnovy celého šatníku.

Trendy makeupu 2018: Aktualizujte kosmetickou tašku

Makeup 2018 lze popsat jen s jedním tvrzením - zdá se, že stylisté a návrháři se rozhodli sbírat v jedné sezóně to nejlepší, co s sebou přineslo 60-90 let.Make-up umělci bez stínu pochybností nabídnout "vyzkoušet" ty trendy, které jsou považovány za nejlepší postupy z posledních desetiletí, ředění klasické nahé krásy trendy s jasnými a odvážnými experimenty s bohatými a nepředvídatelnými odstíny stínů a rtěnky.

V tomto make-upu 2018 se vyznačuje výjimečná rozmanitost. V této sezoně je stejně populární nejpřirozenější make-up bez jasných akcentů a grungeového make-upu ve stylu skutečného dravce v městské džungli. V trendu růžové monochromatické, grafické, šumivé kovové, houba šťavnaté bobule-barevné, a vábení muže, aby jim udělil polibky.

Módní trendy 2018: make-up v přírodních tónech

Trend pro zdravou a zdravou pleť se nikdy nevyčerpá. Takže v roce 2018 byli umělečtí umělci zcela uneseni přirozeností a přirozeností. Ve stejné době, pokud starší dívky používají četné prostředky, aby si naprosto matnou kůži obličeje, nyní je třeba zvolit lék, který bude nakonec dát kůži vlhký povrch lesk.

Navzdory jednoduchosti tohoto make-upu, jeho vytvoření vyžaduje vážné přípravné práce. Pokožku navlhčete výživnými krémy a očistěte toniky. Současně pravidelně provádějte čištění měkkými slupkami. Při výběru základního tónu pro aplikaci se vyhněte výrobkům s hustou texturou, které mají tendenci zdůrazňovat vrásky a nedokonalosti. Nejlepší volbou pro přírodní make-up budou lehké tonizující emulze, krémy CC, tekutiny, doplněné zvýrazňovačem na bradě, lícních kostí a hřbetě nosu.

Trendy líčení: Léto 2018 v nahých tónech

Nahé odstíny na par s přírodním make-upem - volba, kterou většina dívek preferuje. Zvláštní chic sezóny je mírné podtržení kůže s bronzer, který vám vzhled člověka, který se právě vrátil ze slunné pláže karibských ostrovů.

Nepochybně, zdravá a odpočatá tvář může být dosažena pouze permanentní péči o pleť, takže make-up umělci doporučují skladování s průsvitnými tonery s vlhkým efektem. Mezi jinými prostředky pro vytváření nahého make-upu stojí za povšimnutí prodlužující řasenka a lesklá rtěnka z přírodních odstínů: béžová, káva, broskev. Lícní kosti odstín matný červenat.

Módní make-up 2018: široké šipky

Novinka v roce 2018 v oblasti líčení lze nazvat agresivní a sexy střelci, nápadní svým vzhledem a šířkou. V trendu liniové zelené, hnědé, modré, klasické černé. V tomto případě má tvar šipky mimořádný výkon. Prioritou jsou jednoduché jednoduché šipky, dvojité linie, hladké nebo elegantně zakřivené směrem k chrámům.

Šipka 2018 by měla být co nejbohatší a nejrozsáhlejší, což dává výraz a celkový obraz - exotiku a jedinečnost.

Nové trendy grafického makeupu 2018

Grafický make-up, chytlavý a výstižný, hodný zůstat u nás další módní sezónu. Na světové scéně se stále více objevují modely s make-upem v podobě žlutých, růžových, modrých, zelených, korálových skvrn kolem očí.

Nejnovějším trendem v roce 2018 je kontrastní kombinace černé a červené. Samozřejmě, že v každodenní realitě by takový make-up nebyl sotva vhodný, ale pokud jdete na párty, pak potřebujete takový výstřední a nezapomenutelný obraz.

Stylový make-up 2018 s kovovým efektem.

Kovový efekt je jedním z nejvyhledávanějších a nejmodernějších trendů v oděvu, manikúre a make-upu. V trendu make-up s nasycenými pigmenty a malými třpytivými částicemi. Vyberte pigmenty tak, aby jejich barva byla co nejvíce kontrastní s přirozenou barvou vašich očí.

Držitelé modrých očí oblekují kovové stíny v hnědých, hnědých očích v šeříku a karmínových tónech, zelenooké, modré a žluté. Nasycení a záblesk tohoto make-upu by měl být doplněn ideálním tónem pleti a minimem pigmentu na rtu, aby nic nevedlo k odvrácení pozornosti od odvážného a sexy vzhledu.

Světlé oční make-up: trendy 2018

V nové sezóně, make-up umělci spěchat z jednoho extrému do druhého, představovat veřejnosti provokativní make-up možnosti s jasnými barvami ve stylu 80. let. V roce 2018 dominují na dráhách neonové stíny, tužky a oční linky. Současně je nutné dodržovat hlavní pravidlo - žádné polotóny a míchání květin, pouze čisté nasycené pigmenty a jasné reliéfní linie.

Nejoblíbenější odstíny 2018 jsou modrá, oranžová, zelená, žlutá, růžová, které lze kombinovat v jednom make-upu.

Expresivní oční make-up: trendy 2018

Dlouhou dobu na pódiích dominovala prodlužující řasenka, která zahalila řasenku tenkou vrstvou a vylepšila jejich barvu. Další přehlídka Christian Dior přinesla nejpamátnější trend 60. let - „pavoučí nohy“ panenky.

Kosmetičtí umělci radí ženám módy, aby alespoň příležitostně dávali svému vzhledu naivní vzhled, což člověku dokazuje, že potřebují péči a péči. Pro získání takového make-upu používejte nejrozsáhlejší řasenku, lepte umělé řasy a dokonce i řasy s očními očními víčky přímo na víčku.

Makeup 2018 se ve srovnání s předchozími obdobími příliš nezměnil. Ano, jsou jasné akcenty ve formě make-upu v neonových tónech, ale stále oblíbené jsou přírodní a přírodní odstíny, zdůrazňující ženskost a něhu každé dámy. Jsem ráda, že make-up je takový jednoduchý a jedinečný nástroj pro transformaci ženy, která nikomu nedovolí použít několik možností líčení najednou za jeden den.

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde