Připraven experimentovat s odstíny? Promluvíme si o 7 trendech krásy jara a léta 2019 a dekorativní linie od Yves Rocher vám pomůže vytvořit obraz pro novou sezónu.

Dokonale sladěný tón obličeje s přirozeným zářením - tmel pro nahý make-up. A to je stále relevantní na jaře av létě 2019. K nápravě stop únavy na obličeji, zčervenání a tmavé kruhy pod očima pomůže korektoři, a korektory s částicemi odrážejícími světlo dodají kůži mírný záblesk. Nebojte se "přetížit" kůži. Vysoce kvalitní nástroj je zcela beztížný na obličeji, nevytváří efekt filmu a na konci dne se nevysouvá do hrudek.

Technika "maskování"

Corrector "Zero nevýhody" Nadace "Nulové chyby" 14 hodin. Concealer "Shine and youth"

  1. Proofreaders mají hustší strukturu, takže jsou aplikovány jako první. Vyberte problémové oblasti: zarudnutí, růžovka, vyrážky, pigmentace, pihy. A trochu tajemství: béžový korekční tužka je opravdu univerzální lék.Kromě utajení může být použit jako základní nátěr na rty a oční víčka.
  2. Dále použijte tonální rámec pro zarovnání barvy pleti. Použijte houbu - tímto způsobem bude výrobek rovnoměrně pokrýt celou tvář a prsty zůstanou čisté).
  3. Concealer - dokončovací fáze. Naneste ji na oblast dolního víčka a vnitřních rohů očí. Dobře promíchejte.

Silné obočí

Trend pro silné přírodní obočí představili v roce 2015 umělci make-upu Bottega Veneta a Gucci. Keira Knightley a Natalya Vodyanova se stali významnými představiteli hlavního proudu. A tlusté obočí Cary Delevingneové získalo sotva menší světovou slávu než jejich majitel.

V sezóně 2019 pokračuje trend: minimum pinzety a jasné linie - maximum přirozenosti v tvarech a odstínech. Měkká tužka se štětcem pomůže vyjádřit přirozenost obočí.

Mechanická tužka na obočí

Obočí tužka

Směr čar při barvení obočí by měl být zdola nahoru. Vyvarujte se kreslení čirých linek na kůži - takové obočí za denního světla bude vypadat nepřirozeně, což způsobí špatné tetování. Lepší je nechat lehké tahy s opatrným stínováním.

Šipky

Kosmická bomba této sezóny je bláznivá střelci. Zaměřují se nejen na oči, ale také vizuálně zvednou víčko. Mini zvedání za pár minut. Podívejte se, jak dobře jsou kombinovány bílé a černé barvy obrysu na oční linky v make-upu Gigi Hadid. Světelná čára vytváří efekt záře a rozdělené špičky šipek způsobují magnetickou podobu kočky.

Zbytek zóny oka (horní část víčka a obočí) zůstane nedotčen, aby nedošlo k vizuálnímu přetížení obrazu. A můžete se lehce dotknout rtů růžovým nebo perleťovým leskem.

Nepromokavé oční linky pro kontury očí (odstín „Golden“)

Oční tužka "Intenzivní barva" (odstín № 5 "Purple Iris") Glitter Care Lip "Virtuosity Shine" (odstín 02)

Víčka

V tomto jarním make-upu můžete vidět všechny barvy duhy, takže byste se neměli omezovat při výběru odstínů očních stínů. Volba win-win pro romantický vzhled - odstín barvy sakury. Jsou vhodné zejména pro brunetky nebo dívky s tmavohnědými vlasy.

Pokud se toto řešení jeví jako příliš mnoho, můžete stmavit odstín smícháním růžové s purpurovou nebo světle hnědou ve středu víčka, takže kolem okrajů zanecháte jemný zákal úsvitu.

Tajemství úspěchu - správný kartáč k vytvoření kompozice odstínů na víčka. Syntetická hromada střední délky s pevným polstrováním bude dělat. Tento kartáč je vhodný jak pro suché, tak i krémové, tekuté a zapékané stíny.

Oční stíny - Zářící (odstín № 55 "Růžová Pivoňka") Tužka na oční stíny (Shade “Scarlet Poppy”) 10 kartáč 2 v 1 oční make-up

Kouřové oči

Je těžké najít více vášnivého kouřového kouře než Kristen Stewart. Univerzální večerní make-up se sametovými hlubokými tóny na očních víčkách je volbou jak pro okázalý banket v restauraci, tak pro párty v klubu. Jediné vyjasnění: v kouřovém ledu 2019 se aplikuje s prodloužením na vnější roh víčka. Tajemství hlubokého pohledu je důkladné čištění kartáčkem.

Tužka pro kontury očí 3 v 1 (odstín "Antracit") Řasenka pro řasy "Virtuoso Volume"

Rty

Módní rozhodnutí sezóny - neonové rty na čisté líčení. "Elektrické" barvy rtěnky - fialová, fialová, mrkev, šarlat. Pro takový make-up potřebujete lehký tón nadace, žádné kontury a akcenty na oči. Veškerá pozornost na rty!

Mimochodem, pro neonové rty není klasický lesk vhodný. Potřebujete výrobek s vyšší hustotou a krycí schopností. Tenhle vypadá jasněji a vydrží déle.

Rtěnka "Virtuoso color" (odstín №73) Tužka na rty a rty (Red Verbena Shade)

Dalším trendem „rtů“ jsou tmavě hnědé, vínové tóny opět na neutrálním pozadí. Tento rok je absolutním hitem na červeném koberci.Rihanna ukázala kanonický make-up ve stylu „ležérního svahu“, který po staletí doplňoval dokonale akcentované rty hravými šípy.

Rtěnka Grand Rouge (odstín №151)

Lak na matný efekt (odstín 103) Primer

Chcete-li rtěnku zprostředkovat celou hloubku barev, a obrys byl naprosto jasný, použijte základní nátěr. Naneste ho houbou nebo štětcem a poté otřete rty ubrouskem.

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde