Módní návrháři věnují hodně pozornosti doplňkům a různým detailům dámského šatníku, pokaždé nabízejí mnoho možností pro nádherné šperky. A tento rok se doporučuje naučit se základní pravidla pro nošení krásných výrobků, které budou hlavními trendy jarní a letní sezóny. Za prvé, měli byste dávat přednost velkým náušnicím a nosit je módně z různých konfigurací nebo jeden po druhém. Za druhé jsou opět relevantní zapomenuté brože. Za třetí, koupit párové náramky a nosit je ve stejnou dobu. A nyní se plně ponoříme do módního světa roztomilých dámských věcí a zjistíme, co bude důležité v nové sezóně.

Trendy šperků

Přívěsky, náhrdelníky, tlumivky

Po celá léta v řadě módní návrháři představili tlumivky. Tento velký náhrdelník, pevně obklopující krk. Možnosti designu mohou být masově úzké, široké, kovové, textilní, plastové, tenké s korálky nebo skládané.

Velmi oblíbené jsou také přívěsky a objemové náhrdelníky.Jedná se o plnohodnotnou skladbu - extravagantní a nezapomenutelnou.

V sérii Givenchy existují etnické doplňky z přírodních materiálů. Kreativita klenotníků potěší svým kreativním přístupem, designéři se zaměřili na přírodní krásu kamene.

Prsteny, náramky

Dnes, slavné značky nabízejí nosit několik náramků na obou rukou. Dokonce etnické styl otroctví náramky mohou být kombinovány s džíny, večerní šaty a dokonce i business-jako oblečení. Někteří návrháři ukázali další módní trend - identické náramky na dvou zápěstí.

Je také důležité nosit náramky na předloktí, mírně vyšší nebo nižší než loket.

Podobná situace s kroužky - mohou být zdobeny několika prsty najednou, a podle designu by měly být spojeny jedním nápadem.

Náušnice

Blechové karafiáty? Skromnost? Zapomeň na to. V dnešní době je mnoho módních modelů náušnic vyložených velkými korálky, perlami, kovanými detaily v módě; Zvláštní pozornost si zaslouží lustrové náušnice, některé se téměř dotýkají ramen.

Trendem sezóny je kombinovat náušnice z úplně jiných souprav, nebo dokonce nosit je v jednom uchu. Velmi výhodná volba pro ty, kteří mají jednu náušnici v rakvi po pár prohrál s ním.

Tučné kombinace cvočků a náušnic, cvočků a náušnic jsou velmi přijatelné. Některé značky oživily zapomenuté manžety v podobě květin a větví. Mohou být nošeny s jinými náušnicemi a můžete ozdobit pouze jedno ucho.

V trendu budou také luxusní designové sady s náhrdelníky a náušnicemi v jarní a letní sezóně.

Kříže

Prvky kříže se staly klíčovým detailem výzdoby jarní a letní sezóny. Přívěsky, přívěsky, náušnice s kříži jsou nyní relevantní nejen v gotickém směru - takové šperky nosí první fashionistas jako jasnou součást každodenního obrazu. Výrobky s křížky mohou vypadat slavnostně, když jsou ozdobeny barevnými kameny, a mohou vypadat velmi lakonicky bez kudrlinek.

Brož

Další luxusní a módní doplněk, ale z nějakého důvodu mnozí zapomněli. Brož lze však často nahradit náhrdelníkem a náhrdelníkem, který se nehodí pro všechny oblečení. Letos si brože opět získávají na popularitě, ale na rozdíl od starých časů, kdy je obvyklé je připnout na určité místo, dnes neexistují žádná omezení. Dnes je brož vhodný všude: na klobouky, šály, límce, tašky a dokonce i elegantní boty. A takovou výzdobu můžete nosit jak v jediné verzi, tak i několik najednou.

Dekorace kotníku

Už vás nebaví standardní náušnice, náramky a korálky? A co kotníkové šperky? V této sezoně se designéři věnují pozornost nejen krásné výstřih, zápěstí a ušní lalůčky, ale také zbytek ženského těla. Trend šperků na kotníku opět nabírá na síle. Podívejte se letos v létě na náramek, řetízky a další doplňky.

Módní šperky: noví návrháři

Art Deco Zdobená dokonalost

Hlavní designér studia Křišťálové šperky Elena Kosenková se opírá o styl art deco. Její sbírka jasně ukazuje experimentální poznámky v paletě, tvar a velikost šperků.

Se všemi lakonickými jednoduchými přístupy jsou kameny vybírány s fantazií a zvláštní pozorností. Hra textur a tónových odstínů přichází do popředí. Hlavní myšlenkou nebyla dokonalá dokonalost kamenů. Naopak, designér se zaměřil na přirozenou krásu mineralogických vad. Tento přístup k práci samozřejmě přebírá jedinečnost každého produktu: přirozenost designu a barev uvnitř každé dekorace je dalším bonusem k originalitě.

Cartier řemeslo - transformace obyčejný do uměleckého díla

Další šperky umění může být obdivován donekonečna. Francouzská značka Cartier promění banální věci v objekt touhy. Nedávno se tak ukázal nový náramek ve formě šroubu s podložkami. Šperky z řady Love je jedním z nejznámějších a stal se jakousi klasikou.

Uši - v centru pozornosti. Zdobení a zobrazení je skutečný jarní trend.

Laconic dekorace pro každodenní život

Z našeho přehledu můžeme učinit jednoznačný závěr: minimalismus a skromnost v oblasti šperků a doplňků letos jdou na pozadí. Na vrcholu dnes nejjasnější extravagantní šperky módní řešení. Zdá se, že návrháři nezachovávají svou kreativní kreativitu. Nebojte se experimentovat. Vaše představivost může být omezena s výjimkou obsahu krabice.

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde