Tento materiál je spíše esej o vzpomínce na ty, kteří zemřeli v roce 2017. Mnozí jednotlivci zde nepochybně nejsou hodni jediné linie, ale celého příběhu.

Dead v lednu 2017

1. ledna Anthony Atkinson, slavný britský vědec a ekonom, který vytvořil Atkinsonův index (jeden z indexů sociální nerovnosti), zemřel.

atkinson anthony

3. ledna, v 79, zemřel velký kosmonaut, Igor Petrovich Wolf, Hrdina SSSR.

Igor Petrovich Wolf

4. ledna se nestal zakladatelem jednoho z prvních vokálně instrumentálních souborů SSSR „Zpívající kytary“ - Vasilije Anatolij Nikolajevič. V době jeho smrti mu bylo 81 let. Je zřejmé, že dnes ne každý rozumí a zná hudební historii té doby, ale určitě mnoho lidí zná takové osobnosti jako Jurij Antonov, Irina Ponarovskaya. A přece jen, že byli nejen členy tohoto souboru. Vasiliev věnoval část svého života rozvoji odrůdového umění, ale z nějakého důvodu je v tisku zřídka pamatován.

6. ledna zemřel indický herec Om Puri ve věku 66 let. Vzpomněl si na nás z filmu „Disco Dancer“, ve kterém hrál roli Davida Browna.

Om puri

12. ledna se příbuzní, přátelé a publikum rozloučili s Williamem Peterem Blattym (89 let) - americkým režisérem, spisovatelem a scenáristou, který vytvořil velký bestseller - „Exorcist“.

William Bletty

14. ledna, Solovyov Yury Vasilyevich umřel, ne mít žil 2 dny k 84 rokům. Byl talentovaný ruský herec, ctěný umělec RSFSR.

Jurij Soloviev

16. ledna, Eugene Cernan (82 let), americký legendární astronaut, zemřel, dnes je posledním z těch, kteří stáli na povrchu samotného Měsíce!

Eugene Cernan

19. ledna zabil slavného herce Miguela Ferrera. Smrtelná rakovina byla rakovina hrtanu. Hrál v takových populárních filmech jako „Twin Peaks“, „RoboCop“, stejně jako v televizním seriálu „Marine Police: Los Angeles“. Miguel byl ve vážném stavu a byl stále nadšencem a až do posledního aktivního střelby.

Miguel Ferrer

Téhož dne se brazilský zpěvák, sólista Kaoma, Loalva Braz, nestal. V době její smrti jí bylo 63 let. Události tohoto dne jsou zarážející v jejich krutosti. Zločinci vstoupili do domu, zasáhli Braz, nemilosrdně ohrožovali nožem a okradli. Poté spolu s Loalvou opustili místo činu. Kvůli potížím s motorem se zločinci rozhodli spálit auto spolu se zpěvákem.

Loalva Braz

Dne 25. ledna zemřel John Hurt - velkolepý herec, jehož idoly a milující diváci budou vždy pamatovat a nekonečně obdivovat Johnovu šikovnou hru, zejména roli Ollivandera. A fanoušci filmu „Doctor Who“ budou navždy pamatovat na vojenského lékaře.

John Hurt

27. ledna zemřel Emmanuel Riva, jeden z věkových uchazečů Oscara (za Love Ribbon, 2013).

Emmanuel Riva

28. ledna, běloruský a sovětský popový zpěvák Alexander Tikhanovich (64 let), bývalý člen souboru Verasy, zemřel.

31. ledna - příbuzní a modly se rozloučili s hudebníkem John Wetton, kdo hrál v takových populárních skupinách jako Uriah Heep, Roxy hudba, Asie, Wishbone Ash, UK.

John Wetton

Mrtvý v únoru 2017

2. února zemřel 93letý Max Luscher - švýcarský vědec, psycholog, který vyvinul Luscherův barevný test.

Max Luscher-min

Georgy Georgievič Taratorkin zemřel 4. února - ruský a sovětský herec, lidový umělec dob RSFSR.

Taratorkin Georgiy Georgievich

Dne 5. února zmizel 70letý švédský herec Bjørn Justat Triggve Granat. Série "The Bridge", "The Girl with the Dragon Tattoo" - to bylo v těchto páskách, že Pomegranate bylo pro nás nejpamátnější.

Granátové jablko, Bjorn

8. února, Peter Mansfield zemřel, vlastník Nobelovy ceny v lékařském poli, který on přijal v roce 2003 pro vynalézat MRI. Je to nepochybně génius ve svém oboru, díky němuž byly zachráněny miliony životů.

Peter Mansfield

12. února - další talent opustil svět - Al Jarro (on byl 76 roků starý), populární zpěvák a hudebník džezu Ameriky.

Al jerro

13. února, Kim Jong Nam, nejstarší syn vůdce KLDR (Kim Jong Il), byl zabit. Tragédie nastala v Kuala Lumpur (Malajsie), který způsobil obrovský skandál ve světě politiky.

Kim Jong Nam

19. února - Ostashev Alexey Valentinovich, 55-rok-starý ruský kontrabasista a basový hráč, který hrál na jevišti s mnoha populárními umělci, včetně ve slavné skupině Untouchables, umřel.

Ostashev Alexey Valentinovich

20. února - Churkin Vitaly Ivanovich - ruský a sovětský diplomat, zástupce Ruské federace k OSN, a od roku 2006 - k Radě bezpečnosti OSN.
Churkin Vitaly Ivanovič
22. února - neuvěřitelně talentovaný herec ruské a sovětské kinematografie, lidový umělec RSFSR, Alexey V. Petrenko, zemřel.
Petrenko Alexey Vasilyevich
25. února - ve věku 36 let, Neil Fingleton, nádherný anglický basketbalový hráč a herec, zemřel na infarkt.

Neil Fingleton

27. února nebyl žádný ruský novinář, producent, tvůrce programu „Počkej na mě“ Kushnerov Sergey Anatolyevich

Mrtvý v březnu 2017

10. března - Robert James Waller (77 roků starý) - americký spisovatel, známý veřejnosti přes jeho román - “mosty Madison kraje”.

Robert James Waller

13. března, umřel Richard Sayn-Wittgenstein-Berleburg (82 roků starý) - dánský princ, příbuzný královny Benedict (manžel její sestry).

Richard Sayn-Wittgenstein-Berleburg

18. března - zemřel největší rockový hudebník Chuck Berry.

Chuck berry

20. března, David Rockefeller zemřel (101 let) - hlavní dům v Rockefellers, slavný miliardář, politik a bankéř.

David rockefeller David rockefeller zemřel

21. března Colin Dexter (86 let) zemřel - anglický spisovatel, známý jako autor detektivních příběhů o inspektorovi Morseovi.

Colin dexter

22. března Lembit Yukhanovich Ulfsak (69 let) zemřel - estonský a sovětský herec, náš milovaný pan Hey, Paganel, Til Ulenshpigel.

Lembit Yuhanovich Ulfsak

Zemřel v dubnu 2017

1. dubna zemřel ve věku 84 let ruský a sovětský básník, scenárista, režisér Jevgenij Yevtushenko. Příčinou smrti byla rakovina čtvrtého stupně. Tělo legendárního básníka spočívá v Peredelkinu u hrobu Pasternak.

2. dubna - Olekh Sergey Georgievich (51 let) - ukrajinský umělec - showman, herec, účastník dvou projektů: „Mask Show“ a „Gentleman Show“. Pracoval až do posledních dnů, aniž by řekl, že je nemocný rakovinou.

Olekh Sergey Georgievich

8. dubna zemřel na srdeční selhání Grechko Georgy Mikhailovich (85 let) - kosmonaut, Hrdina SSSR, Československo.

Grechko Georgiy Mikhailovich

12. dubna, v 57, zemřel bratr Charlese Murphyho Eddieho Murphyho. Byl to skvělý americký herec a scenárista, ale nemohl překonat leukémii (na fotografii vpravo).

zemřel Charles Murphy vpravo

Zemřel v květnu 2017

7. května zemřel ve věku 71 let, Vladimir Bogin, lidový umělec Maly Theater, filmový herec. Mezi oblíbené publikum nahrávek s jeho účastí, "otcové a synové", "Walking on the Road" a další.

12. května zemřel Jurij Borisovič Sherstnev (77 let) - nenapodobitelný herec divadla, filmu a televize.

Sherstnev Jurij Borisovič

14. května se lidový umělec RSFSR, populární sovětská herečka Kartasheva Irina Pavlovna, nestal. V době její smrti měla 95 let.

Kartasheva Irina

Ve stejný den zemřel Powers Booth, americký slavný herec a držitelka Emmy Award.

Powers Booth

16. května Oleg Borisovich Vidov zemřel po vážné nemoci ve věku 73 let. Sovětský herec, režisér, producent bude navždy zůstat v paměti příbuzných, příbuzných a fanoušků.

zemřel Vidov Oleg

Děj filmu "Hodně štěstí pánové. “ Druhy jako poručík Slavin

Typy Oleg

18. května si uvědomil náhlou smrt největšího rockového hudebníka, skladatele a kytaristy Chrisa Cornella, který byl jen 52 let starý.

Chris Cornell

22. května, ve věku 78 let, Vladimir Ivanovič Pereturin zemřel - slavný sportovní komentátor, a dříve fotbalista (obránce). Jediný den zůstal až do jeho 79. narozenin.

Pereturin Vladimir Ivanovič

Ve stejný den, ve věku 94 let, zemřela Dina Merrill - slavná hollywoodská herečka a socialita.

 Dina Merrill

23. května byl svět šokován zprávou o zániku nenapodobitelného Rogera Moora. Kultovní herec z Británie, producent a scenárista, kterého miluje všichni agenti James Bond „agent 007“, opustil svět 90 let svého života.

Roger moore herec Roger moore

Dead v červnu 2017

13. června zemřela hvězda výstavy „Bitvy psychiky“ Ilona Novoselová (29 let). Dle známých údajů padla dívka ze šestého patra po hádce se svým přítelem. Novoselova patřila mezi nejskromnější a nepředvídatelné účastníky sedmého ročníku výstavy. Podle výsledků hlasování, Ilona obsadila druhé místo, pak Alexej Pokhabov vyhrál přehlídku.

Dne 15. června zemřel Aleksey Batalov (88 let) - slavný herec sovětské kinematografie, oblíbený hrdina filmů „Můj drahý muž“, „Rumyantsevův případ“, „Moskva nevěří v slzy“ atd. stehna

16. června nebyl politik Helmut Kohl. Významný kancléř Německa sehrál významnou roli ve zlepšování vztahů mezi Německem a Ruskem, jakož i při sjednocování Evropy.

21. června zemřel generálmajor KGB a sovětský zpravodajský důstojník Jurij Drozdov (91).

29. června se nestal bývalým sólistou slavné ruské popové skupiny „Ivanushki International“ Oleg Yakovlev. Byl diagnostikován bilaterální pneumonií. Srdce hudebníka nemohlo vydržet komplikace. V době jeho smrti mu bylo pouhých 47 let.

Dead v červenci 2017

Spisovatel Daniel Granin zemřel 4. července, 2 roky předtím, než jim bylo 100 let. Byl členem Velké vlastenecké války, laureátem Státní ceny Ruské federace a SSSR, hrdiny socialistické práce. Graninovy ​​romány se proslavily po celém SSSR - „The Seekers“, „After the Wedding“, „Já jdu do bouře“.

9. července, ve věku 87 let, se umělec Ilya Glazunov nestal. Od roku 1987 až do posledního dne svého života byl rektorem Ruské akademie malířství, k jeho zásluze mnoho maleb v žánru historické malby.

20. července, ve věku 42 let, zemřel Chester Bennington - hlavní zpěvák hudební skupiny Linkin Park. Podle jeho blízkých byl Bennington závislý na drogách a alkoholu a nakonec se rozhodl spáchat sebevraždu.

30. července se nestal mladým hudebníkem - producentem a skladatelem rapové skupiny LSP Roma Angličan (29 let). O příčině smrti není známo nic.

31. července, Jeanne Moreauová (89 let) zemřela - slavná francouzská herečka 60. let, která hrála ve 142 filmech - Milovníci, Výtah na lešení, Deník služky, Jules a Jim, Noc, atd.

Mrtvý v srpnu 2017

16. srpna bylo Rusko šokováno zprávou o smrti slavné ruské a sovětské filmové herečky Very Glagolevové. Herečka nebyla schopna překonat rakovinu a zemřela ve věku 61 let. Ona stala se slavná pro její role ve filmech “nestřílejte bílé labutě,” “vzít si kapitána,” “upřímně vaše,” “Torpedo bombardéry,” a mnoho jiní. Kromě toho, Glagoleva nedávno aktivně zapojen do režie.

23. srpna, zemřel Dallas McCarver - mladý 26-rok-starý americký kulturista, uchazeč o titul pana Olympie. Podle místních médií McKarveru zablokoval dech cizího předmětu, podrobnější fakta jsou stále neznámá.

25. srpna 45, zemřel světově proslulý americký kulturista Rich Piana. Kromě své sportovní kariéry se Rich zapojil do blogů a podnikání. Smrt kulturisty se stala známou z úst jeho přítele Bradleyho Martina, který zveřejnil tragické zprávy ve svém Instagramu.

14. srpna byl Pian ve svém domě v bezvědomí, poslední dny svého života strávil v komatu. Podle mediálních zpráv, Rich vzal velkou dávku speciální drogy (polymetylmetakrylát), tzv. "Organické sklo".

30. srpna, Spojené státy nabídly rozloučení s legendární Louise Hayovou, velký psycholog a řečník, jeden z zakladatelů populárního self-pomáhat hnutí, který stal se známý přesně přes internetové stránky Louise. Hej zemřel ve věku 91 let.

Mrtvý v září 2017

4. září - ve věku 30 umřela herečka Stella Baranovskaya.

Zpěvačka Katya Gordon o tom napsala ve svém Instagramu. Stella měl lymfoblastickou leukémii. V posledních dnech zažila strašnou bolest a nemohla chodit. Pětiletý syn herečky je nyní bez matky.

Dne 14. září zemřela Rada Zmikhnovskaya, bývalá členka ruské kapely Band Eros. Oficiální příčinou smrti byla hemoragická mrtvice.

23. září zemřel herec Nikolai Godovikov (67 let), oblíbený miliony sovětských občanů, který hrál slavnou roli Petruhy ve filmu „Bílé slunce pouště“. Příčinou smrti byla rakovina.

26. září, to stalo se známé o smrti 37-rok-starý Natalia Yunnikova, hvězda série “návrat Mukhtar”. Podle její bývalé manželky Anton Fedotov, Natalia utrpěl mrtvici (rozsáhlé mozkové krvácení). 22. září ztratila vědomí. Lékaři uvedli herečku do umělé kómy. Yunnikova zemřela, aniž by znovu získala vědomí.

Téhož dne zemřela legendární krasobruslař SSSR Lyudmila Belousová.

Čtyřnásobný svět a evropský šampion, vystupující ve dvojici s Olegem Protopopovem, zemřel ve Švýcarsku ve věku 81 let po dlouhé nemoci. Tělo Lyudmily Evgenievnové bylo zpopelněno.

27. září zemřel mladý mladík Egor Klinaev (18 let), známý pro televizní seriál Fizruk, při nehodě v Moskvě. Hrůznou náhodou se Klinaev zastavil, aby pomohl řidičům při nehodě, a tehdy byl pod koly jiného vozu, který si zřejmě nevšiml nehody, ke které došlo.

30. září, v 73, byl pryč sovětský a ruský básník, scenárista, dramatik a jeden z prvních zakladatelů KVN Andrei Menshikov. Andrei Viktorovich je autorem stovek básní a písní, dlouhodobě pracoval v ruské a sovětské televizi a byl tvůrcem nejoblíbenějších programů „Pojď, holky!“, „Dobrou noc, děti“, „Jolly Fellows“ atd.

Dead v říjnu 2017

9. října ve věku 82 let zemřel vynikající léčitel, filozof a spisovatel Allan Chumak. Oznámil to jeho blízký přítel Dmitry Gordon. Allan v 80-90 byl jedním z nejznámějších léčitelů Ruska.Jeho televizní sezení shromáždilo před obrazovkami milion diváků.

15. října zemřel ruský herec Dmitry Maryanov. Zemřel v příměstském městě Lobnya na cestě do nemocnice. Podle informací televizního kanálu REN bylo v důsledku lékařského vyšetření známo, že se umělecké srdce zastavilo kvůli akutní ztrátě krve. Příčinou tragédie byla kombinace nekompatibilních léků.

Mrtvý v listopadu 2017

10. listopadu bylo Rusko šokováno zprávou o smrti Michala Zadornova, nejslavnějšího a nejznámějšího humoristu, satirického spisovatele. Než dosáhl 70 let, zemřel na progresivní mozkový nádor, který byl diagnostikován před rokem. V listopadu 2016 byl v Německu provozován Michail Nikolajevič, ale operace nepřinesla požadovaný výsledek ani další chemoterapii. Několik dnů před jeho smrtí, Zadornov přijal ortodoxní víru, ačkoli on byl předtím zastánce pohanství.

11. listopadu se populární televizní hostitel a novinář Boris Notkin nestal. On byl psychologicky neschopný vydržet, ve skutečnosti, verdikt (rakovina čtvrté etapy) a spáchal sebevraždu.

15. listopadu Gustav Ar zemřel - americký rapper, známý jako Lil Peep. Podle známých údajů zemřel na předávkování drogou 21letý hudebník. Gustavovo tělo bylo během prohlídky nalezeno v autobuse. V tento den ve městě Tucson (Arizona) se měl konat koncert. Šokovaní přátelé okamžitě vzali chlapa do nemocnice, ale nedokázali zachránit muzikanta.

22. listopadu v Londýně, zemřel operní zpěvák a lidový umělec Ruska Dmitrij Hvorostovsky. V červnu 2015 byl Dmitry diagnostikován s nádorem na mozku. Jakmile se umělec dozvěděl o této nemoci, okamžitě zrušil všechny výkony a podstoupil chemoterapii. Po ošetření se herec vrátil do Metropolitní opery v New Yorku 25. srpna 2015. V prosinci 2016 začala nemoc pokračovat. Dmitry zemřel ve věku 56 let. Naposledy (16. října 2017) se stal 55 let.

Dead v prosinci 2017

9. prosince zemřel lidový umělec SSSR, divadelní a filmový herec Leonid Bronevoy (88 let).

Hrál desítky rolí ve filmech „Formule lásky“, „Pokrovskie Vorota“, „Ten Munchausen“, ale skutečná popularita přišla umělci po roli Heinricha Mullera ve filmu „Sedmnáct okamžiků jara“.

10. prosinec, Charles Green zemřel - nejoblíbenější internetová osoba v USA, která vedla své kanály YouTube „TheAngryGrandpaShow“, „Grandpa Corner“ pod pseudonymem Angry Grandfather (AGP). Chudák Charles byl vážně nemocný a zemřel kvůli komplikacím způsobeným cirhózou jater.

18. prosince zemřel mladý jihokorejský hudebník, zpěvák skupiny SHINee Kim Jonghin (27 let). Bohužel, ten chlap nebyl schopen vyrovnat se s hlubokou depresí a ztratil skóre.

Vážení čtenáři, vítáme vaše názory a srdečná slova o osobnostech, které jsou vám známy z tohoto seznamu.

38 KOMENTÁŘE Dosud žádné informace

 1. Poslední, neklidný, západ slunce, poslední, nedotčený, léto. Mrtví jsou pokorní, v hrobkách ... není dost světla.

 2. díky za informace, teď budu vědět, kdo je s námi a kdo už není věčnou vzpomínkou na ně mnozí věděli z minulých let, občas se dívám a jsem překvapen - nemůžu uvěřit, že už nejsou žádné

 3. "... Podle jeho blízkých byl Bennington závislý na drogách a alkoholu, nakonec se rozhodl spáchat sebevraždu." Non-novináři, pod-bloggerů! Vzal informace v nějakém žlutém tisku a publikoval na obum. Ačkoli by to nebyla hanba. Znesvětil jméno takové osoby!

  • „... Do 16 let vyzkoušel všechny možné druhy alkoholu a drog. V 17 letech se přestěhoval ke své matce, která byla tak šokovaná svým výskytem narkomanky, že mu zakázal opustit dům. Pokračoval v "rozpadu" a pokračoval v pití. Brzy, jak sám přiznává, se proměnil v „naprosto chronický alkoholik“. V následujících letech si alkoholismus připomíná. “@ Wikipedia
   Nechtěli jsme nikomu ublížit pocity, ale jednoduše tuto informaci zvýraznili.

   • A kdy se Wikipedia stala spolehlivým zdrojem informací? Víte, že tam může kdokoliv zadat a opravit informace? Polovina ostatních aktérů není správně označena. Přijďte si přečíst, co jeho přátelé a členové skupiny zapisují do svých účtů v insta

  • Jo, před zápisem pomluvy zkontrolujte data. Naopak, blízcí byli zmateni z důvodu sebevraždy. A zdůraznil, že s drogami nebyly žádné problémy! Opravte článek!

   • Chester byl duševně nevyvážený člověk. Samozřejmě, že dřívější užívání drog a alkoholu se projevilo. V jednom z rozhovorů v rádiu, pár dní před jeho smrtí, se přiznal k jeho problémům, řekl, že se bál být sám se sebou, jako by žádal o pomoc, ale bohužel nikdo neslyšel

 4. 13. června 2017 - zemřela 29letá Ilona Novoselová, finalistka 7. ročníku „Bitvy psychiky“.
  14. září 2017 - Zemřela 38letá Rada Zmihnovskaya, bývalá členka skupiny Band'Eros.
  4. září 2017 - 30 letá herečka Stella Baranovskaya zemřela na rakovinu.

 5. 29. listopadu 2017 zemřel upřímně. slušné. pracovitý muž Sigoshin Yuri Mikhailovich. Světlo jeho paměti a věčného odpočinku. Bůh odpočívá ve svém království, bylo mu 68 let, hrozná onkologie, rakovina ...

 6. Chester spáchal sebevraždu na narozeniny svého přítele Chrisa Cornella. Myslím, že je to důležitá skutečnost. Cornellova smrt mohla také způsobit Benningtonovu sebevraždu.

 7. Vzhledem k tomu, že narkoman byl předávkován, autor si nevšiml, že 23. listopadu Nikolai Godovikov, celounijní Petruha, chybí.
  Není to dobré ...

 8. V roce 2017 odešli do Mir Navi:
  herec Vladimir Tolokonnikov - hrál Poligrafovich Sharikov Polygraph ve filmu "Srdce psa" (1988)
  průzkumník Země, obklopující Mira, čas, UFO - Vadim Černobrov
  Výzkumník jazyků - Vyacheslav Ivanov
  Výzkumník jazyků - Andrey Zaliznyak
  Všechno živé - Dobré.

 9. Jsi jen žlutý tisk. Velký Chester Bennington nezemřel alkoholismem a drogami. Nevím, nevyhlašujte. Samozřejmě, že jsem neměl svíčku, ale skutečnost, že Bennington je alkoholik a narkoman, píše jen zasraný žlutý tisk.

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde