Můžete vyzdobit v různých stylech nejen obývací - obývací pokoj, ložnice, kuchyně. Nádherně a původně bude vypadat jako koupelna vybavená přírodními materiály a rustikálním textilem. Při pozorování důležitých nuancí si můžete pokojně zarezervovat pokoj v romantickém stylu s francouzským názvem Provence.

Originální nábytek pro koupelnu ve stylu Provence

Nábytek by měl být jednoduchý a přirozený. Z dřevin jsou preferovány dub, kaštan a ořech. Sklo, plast, dřevotřískové desky mohou pokazit efekt, stejně jako přítomnost přísných chromových dílů. Pokud je to nutné, můžete uměle stárnout nebo malovat ručně obvazy, pouzdra na tužky, noční stolky. Rukojeti na nábytku ve stylu Provence jsou určeny jako originální kované prvky - pro estetiku vzhledu a další dekor.

Vintage produkty jsou doplněny reliéfními hranami, zakřivenými nohami, sítěmi nebo křížovými rámy.Vybavením koupelny ve stylu Provence je třeba vybrat určité části nábytku. Měly by být různé:
• Jednoduchost.
• Funkčnost.
• Praktické.
• Přirozeně.
• Originalita.

Jsou-li v místnosti speciální výklenky, lze je s jistotou přeměnit na prostorné police a pohodlné regály. Kované police, proutěné nebo kovové židle, závěsné police a háčky budou vhodné. Je důležité šetřit místo díky kompaktním instalacím a prostorným skladovacím systémům.

Doslovný design koupelny ve stylu Provence

Charakteristickým rysem stylistického směru je přirozenost, stručnost, přirozenost. Při koupelně musíte dodržet:
- pastelové barvy;
- přírodní textury;
- přirozené osvětlení;
- klasický nábytek;
- staré povrchy.

Během uspořádání místnosti se rozumí použití přírodních textilií. V barvách dominují pistácie, písek, krém, modrá. Přítomnost přírodních vzorů, květinových a přírodních motivů je považována za nezbytnou. Koupelnové doplňky by měly být nenápadné, jednoduché. Stěny mohou být dovedně zdobeny originálními panely a plakáty. Může být několik zrcadel - v dřevěných, kovaných nebo sádrových rámech. Koš na prádlo by měl být proutěný a záclony, pokud je okno, jsou chintz nebo krajky. Pokud je to možné, dávejte přednost širokým okenním otvorům a panoramatickým oknům.
Pro udržení romantické atmosféry je podlaha koupelny vyzdobena laminátovou deskou. Další možnost - keramická dlažba, imitace kamenictví. Je nutné, aby barevné schéma stropu a stěn bylo lehčí než podlahová krytina.

Jak si vybrat dlaždice do koupelny ve stylu Provence

K provedení dokončovacích prací v koupelně ve stylu Provence se obvykle používají cihly, dřevo, dlaždice. Materiály jsou vybírány v závislosti na různých podmínkách a vlastnostech aplikace. Mnoho vlastníků rezidenčních nemovitostí dává přednost dlaždicím, které se vyznačují vysokým výkonem a estetickými vlastnostmi.

Při výběru konkrétních produktů pro dokončení koupelny musíte správně vybrat barevnou paletu. Moderní designéři doporučují různé odstíny:
• modrá obloha;
Béžová;
• levandule;
• měkká růžová;
• perleťově bílá;
• písek;
• olivový.

Křičící barvy a fantastické prvky by neměly být. Vhodná by byla přítomnost originálních vzorů a ozdob. V tomto případě si můžete vybrat dlaždice s pastoračními kompozicemi nebo květinovými tisky. Jako obrazy se často používají pruhy nebo buňky. Jakýkoliv obraz by neměl být příliš jasný, zaměřit se na sebe - dlaždice je pouze organickým doplňkem k celkovému interiéru.

Povrch materiálu pro design stylového designu může být také odlišný. Pro uspořádání koupelny ve stylu Provence se obvykle používají keramické dlaždice s matnou, polomatnou a lesklou texturou.

Správně rozložte strop

Pro správnost výzdoby interiéru musí splňovat nábytek, dokončovací materiály, přítomnost konkrétního příslušenství. Strop Provence pro koupelnu by měl být natřený nebo obílený. Povrch je ponechán v reliéfu, nerovnoměrný. Pokud není přirozené osvětlení a v místnosti nejsou žádná okna, strop je vyroben ze sádrokartonu odolného proti vlhkosti. Povolený jedno- nebo dvouúrovňový model s vestavěnými světly.

Při výběru stropního stropu by plátno mělo být monotónní, matné, bez jakýchkoli křiků a obrázků. Instalované falešné panely dodají koupelně sofistikovanost a přirozený nádech. Bude přínosné hledat dekorativní trámy, které jsou vyrobeny ze dřeva nebo ve formě dovedné imitace stromu. Pro tyto prvky zvolte barevné odstíny od světle hnědé po černou a zelenou.

Stojí za to vidět barvy

Při uspořádání provensálského interiéru je nutné věnovat zvláštní pozornost barvám. Správný design v tomto stylu obytných místností předpokládá povinnou přítomnost starých a vypálených povrchů. Podobného efektu je dosaženo uměle.

Množství jasných barev a vícebarevných barev bude v tomto případě nevhodné. Barvy, stejně jako materiály, by měly být přírodní, přírodní. Nejoblíbenější jsou obvyklé, nenápadné odstíny. Mezi nimi vydávají nazelenalé, olivové, hořčičné, levandulové, šafránové tóny. Základem je často mléko, smetana, pastelové barevné variace.

Ostré kontrasty v interiéru koupelny by neměly být. Jsou možné pouze minimální skvrny jasných odstínů. Podlaha a strop v místnosti mohou být bílé nebo co nejsvětlejší a nábytek a instalace instalované v koupelně doplní interiér o živější barvy.

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde