Mnoho dívek není příliš teplých na pokrývku hlavy, protože kazí účes, a dokonce i někdo sotva odváží skrýt krásný styl pod víčkem. Často proto mladé dámy raději hodí kuklu. Stylový klobouk se však může stát nepostradatelným prvkem při vytváření zajímavého obrazu, a přesto byste tento detail neměli zanedbávat. Kromě toho, slavní návrháři nám představují obrovský výběr nejneobvyklejších, nejrůznějších a sofistikovaných doplňků. Dnes budeme hovořit o módních pletených kloboucích sezóny 2017. \ t

Barvy, vzory, vzorovaná vazba

Pravda, módy je nepravděpodobné, že stojí jeden pletený klobouk v jejím zimním šatníku. Pod každým lukem má svůj vlastní model, který se dá snadno vybrat. Koneckonců, spoustu barev, vzorované úplety, styly a materiály, které designéři představují v této sezóně bude kazit každou módní lady.

Je však důležité mít na paměti harmonii. Krásné kombinace nemusí být nutně opakovány v barvách. Čelenka může být jeden odstín s hlavním svrchním oděvem a může mít zcela odlišný kontrastní tón.Poslední možnost je v posledních letech důležitější. Hlavní věc - organická kombinace kontrastních barev.

Nezapomeňte také, že se víčko otevírá a zvýrazňuje obrysy obličeje a jeho barva se zaměřuje pouze na obraz. Pod jasným kloboukem, stylisté doporučují, aby se výraznější make-up, aby nedošlo k zatmění krásné rysy obličeje.

Pletené čepice „beanie“

Všechny modely klobouků vypadají perfektně, ale nejoblíbenější jsou a zůstávají „bini“. Hodí se pohodlně, díky čemuž se udržuje v teple, a co je důležité, vejde se do jakéhokoliv typu obličeje.

Módní "fazole" mohou být různé délky, objemové nebo kompaktnější. Objemové modely mohou být přehozeny, jak chcete, pokaždé, když upravujete tvar. Miniaturní „bini“ vypadají skvěle s tekoucími vlasy. Klobouk v tomto stylu je velmi univerzální a jednoduše musí být ve sbírce každé módy.

Pletené čepice s pomponem

Tyto hravé modely už dávno přestaly být čistě sportovní. Dnes, kreativní svět módy nabízí velké množství typů klobouků s pompoms, které jsou ideální jak pro městský styl a přísnější klasické oblečení.

Kontrasty jsou také relevantní. Pompony, které jsou zcela opačné k hlavní barvě čepice, vypadají velmi zajímavě a expresivně.

Dalším trendem roku 2017 jsou světlé kyselé barvy v kombinaci s neutrálními základními barvami.

Pletený anglický klobouk

Elegantní verze pletené čepice je skvělou volbou pro dokončení klasického vzhledu. Vypadá velmi elegantně a stylově s kožichy a přísnými kabáty.

Barety

Zdá se, že barety nikdy nevyjdou z módy. A i pletené modely budou vždy vypadat originální a relevantní. Nepochybně jsou neměnným doplňkem klasického vzhledu a v hravém jasném designu se mohou stát výrazným akcentem ve společném luku.

Letos mohou být barety vyrobeny z čistého, hladkého úpletu, ale objem, texturou a dokonce i hrubé pletení nejsou o nic méně luxusní a relevantní.

Ushanka

Velice vyniká mezi ostatními pěkná pletená čepice a la Ushanka. Dívka s takovým kloboukem je nemožné nevšimnout si. Dává obrazu určitý šarm a nadšení. Možnosti designu ušních klapek mohou být hodně. Velké pompony, zastrčené hledí, různé reliéfní pletení, krásné dekorativní detaily a dokonce i srst uvnitř - to vše aktivně používají designéři a stylisté v této sezóně.

Klobouky s hledím

Není často možné splnit pletené čepice s hledím. V roce 2017 však doporučujeme tento model věnovat pozornost. To dá obrazu nádech čerstvosti a bezprostřednosti.

Možnosti dětí pro klobouky s hledím vypadají neobvykle roztomilé a roztomilé. Další dekorativní prvky ve formě květin, popruhů a knoflíků dodají obraz vaší malé princezny zvláštní kouzlo.

Ve sportovním stylu

A v této sezóně bude jedním z nejlepších modelů roztomilá sportovní čepice. Je to však již klasika a každý rok můžeme pozorovat módní luky, které jsou ve sportovním stylu ideálně doplněny pletenou čepicí. Relevantní jsou jak pletené modely s hladkým pletením, tak pletené z tlusté příze s reliéfním, velkým pletením.

Pro moderní módy, sportovní pletené klobouky jsou jednou z nejoblíbenějších možností při vytváření konečného přízvuku stylového obrazu. Koneckonců, tyto modely jsou univerzální - jsou perfektně kombinovány s polstrovaným kabátem, kabátem z ovčí kůže a absolutně lukem v neformálním stylu.

Pletený klobouk turban

Novinkou sezóny budou módní turbanové klobouky nebo tzv. Model - turban. Takový design má mimořádnou, radikálně odlišnou podobu. Vypadá neuvěřitelně ženský a elegantní. Turban jde dobře s kabátem a kožešinami lichoběžníkové siluety.

Moderní móda umožňuje netradiční kombinace turbany s pouličním stylem. A někdy jsou harmonické kombinace takové čepice s svrchním oblečením ve sportovním stylu.

Neobvyklý design

V trendu 2017 budou také kreativní klobouky s ušima.Legrační styl fit dívky v každém věku. Pokud jste vlastníkem veselého charakteru, vyslovujete charisma nebo chcete jen vyčnívat z davu, je to další způsob, jak vyjádřit svou jasnou osobnost.

Kreativní světlé detaily, stejně jako neobvyklé formy v designu pletených klobouků, mohou být klíčovým prvkem při vytváření zvýraznění a určité nálady v obraze. Takové klobouky jsou nejčastěji vybírány žhavými fanoušky, kteří mají velkou sbírku klobouků.

Samozřejmě, klobouky jsou základním prvkem při vytváření bezchybného a originálního stylu. Ale jejich funkční „oteplování“ není o nic méně důležité, proto věnujte zvláštní pozornost kvalitě materiálu. Vzdát se syntetických vláken, je nepravděpodobné, že v takovém pletené čepici budete v teple a pohodlí v chladném počasí.

Máte oblíbenou pletenou čepici? Jaký design dáváte přednost? Podělte se s námi v komentářích.

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde