Jedním z nejdůležitějších trendů ve světě nehtového designu byl v roce 2017 zrcadlový povlak. S ní, měsíček vypadat dokonale hladký, a odlesky a odrazy přitahují pozornost ostatních. Kromě toho je tento design vhodný pro kombinaci s jakoukoliv sadou oděvů, takže to lze právem nazvat univerzální.

Zrcadlová manikúra: aktuální trendy 2017

Navzdory skutečnosti, že móda je přirozená, ale tato varianta designu vypadá mnohem lépe na nehty střední délky nebo dlouhé. Navíc, forma může být jakákoliv, ale nejpodstatnější jsou mandlovité a oválné. Čtvercový tvar stále zůstává v trendu, ale s hladkými rohy.

Pokud jde o barevnou škálu zrcadlové manikúry, nejmódnější v roce 2017 budou zlaté a stříbrné odstíny. Můžete však experimentovat s jinými tóny. Bílé, růžové, modré a fialové odstíny vypadají velmi krásné a ne méně působivé.

Zrcadlové techniky

Manikúru se zrcadlovým efektem lze provést nejen v salonu krásy, ale i doma. K tomu nepotřebujete speciální dovednosti: vysokou pravděpodobnost, že vše bude provedeno poprvé.

Existuje několik technik, které umožňují vytvořit zrcadlový efekt. Každý z nich má své výhody i nevýhody. Za zmínku stojí také to, že výsledek se bude od sebe poněkud lišit. Proto si vyberte technologii, jejíž výsledek vás nejvíce baví a pokračujte v implementaci.

Zrcadlový lak

Různí výrobci, počínaje luxusem a končící rozpočtem, představili kolekci laků s reflexním efektem. Samozřejmě, že poskytují více tlumený lesk, ale to je kompenzováno jednoduchou aplikační technologií. Mezi výhody patří široká paleta barev, která vám umožní vybrat si pro sebe perfektní volbu.

Odděleně stojí za povšimnutí gelové laky. V jejich sbírkách jsou také laky, které vám umožní dosáhnout zrcadlového lesku. Na rozdíl od předchozí verze bude tento držet na nehtech mnohem déle. Kromě toho bude povrch nehtů dokonale plochý a trvanlivý. Tato možnost je však vhodná pouze pro ty dívky, které mají speciální vybavení ve formě lampy pro sušení gelu.

Manikúra s reflexním filmem

Jedním z nejjednodušších způsobů, jak vytvořit úžasně krásnou manikúru, je použití reflexního filmu. Chcete-li to udělat doma, musíte připravit následující materiály:

  • základ pod lakem;
  • oranžová tyčinka;
  • reflexní film barvy, která se vám líbí;
  • Základní lak;
  • čirý lak.

Nejprve doporučujeme provést hygienickou manikúru, aby byl povlak dokonalý. Poté aplikujeme podklad pod lak, který vyrovná nehtovou desku a poskytne dodatečnou ochranu. Opatrně natřete nehty barevným lakem, který odpovídá tónům fólie a počkejte na sušení.

Střídavě naneste na každý nehet čirý lak a naneste fólii na lepivou vrstvu a pak ji zatlačte dolů. Srovnejte nepravidelnosti s oranžovou tyčí a oddělte zbytečné zbytky fólie. To je poslední krok, protože povrchová úprava může odstranit zrcadlový lesk.

Falešné nehty se zrcadlovým efektem

Ne každý bude chtít tuto metodu. Má však několik výhod. Za prvé, taková manikúra bude mít ohromující lesk. Za druhé, tvar nehtů zůstane stejný a riziko, že zlomíte nehet, se sníží. Za třetí, tato technologie nijak výrazně nepoškodí nehtovou desku, takže mohou být snadno obnoveny.

Existují však určité nevýhody. Nezávisle vyberte tvar a délku falešných nehtů může být problematické. Proto doporučujeme, abyste kontaktovali odborníky, kteří vyberou tipy v souladu s každým vaším nehtem. Další nevýhodou spojenou s jejich odstraněním. Faktem je, že doma riskujete poškození nehtů. Nejlepší ze všeho je, že to udělá mistr v salonu krásy.

Manikúra se samolepkami

Svítící manikúru lze ještě usnadnit použitím speciálních samolepek. Určitě jste viděli sady takových samolepek, které se skládají z deseti kusů a mají tvar měsíčku. Tento nátěr je velmi odolný vůči poškození, takže ho můžete nosit nejméně jeden týden.

Zpočátku doporučujeme provést hygienickou manikúru tak, aby design vypadal dobře. Poté odmastěte nehty odstraňovačem laku na nehty a pro každou z nich vyberte nálepky, které odpovídají šířce.

Aby se zabránilo odlupování samolepek, musíte je nejprve na minutu zahřát a připojit k stolní lampě. Pouze pak mohou být aplikovány střídavě na každý hřebík. Vyrovnávání je nejlepší pomocí jednoduchého ubrousku. Můžete si udělat manikúru trochu odolnější použitím čistého laku.

Na rozdíl od jiných metod mohou být samolepky použity k vytvoření neobvyklé francouzské nebo měsíční manikúry se zrcadlovým efektem.

Zrcadlo rub

Obzvláště populární byla v roce 2017 manikúra rub-in.Tento materiál se podobá prášku nebo jemně mletému prášku.

Je to díky této struktuře a ukazuje se, že vytváří dokonalý lesk na nehtech. Můžete si jej koupit v každém obchodě, který se specializuje na nehtové produkty nebo objednat online.

Nejdříve je třeba si nehty zakrýt bezbarvou základnou, která slouží jako druh ochrany. Dalším krokem je použití černé barvy. Pak stříkejte střídavě každý hřebík s rubem a speciální houbou, která ji otírá, aby se dosáhlo požadovaného účinku. Pro tento design nehtů je nejlepší transparentní lak.

Každá z prezentovaných metod vám umožní vytvořit opravdu krásný a stylový design nehtů s reflexním efektem. Vypadají jinak, ale jsou neuvěřitelně krásné, takže se odváží experimentovat s možnostmi.

Děláte zrcadlovou manikúru nebo dáváte přednost klasickým možnostem designu?

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde