Není žádným tajemstvím, že zvolený parfém není jen způsobem sebevyjádření, součástí obrazu a potvrzením stavu osoby. V první řadě - to je naše nálada a stav mysli. Jaké inovace a trendy ve světě parfémové módy lze očekávat v roce 2019? To je to, co zjistíte právě teď.

Aktuální rok lze nazvat rokem parfému s květinovým nádechem. Jsou obzvláště důležité v jarní sezóně, kdy je vše kolem nás voňavé a inspiruje k neočekávaným experimentům. Kromě toho doporučujeme věnovat pozornost citrusovým, práškovým a bylinným vůním.

"Un Jardin sur la Lagune" od Hermes

Magnolia vede mezi květinovými vůněmi. Její dotek se projevuje v novince, kterou připravil slavný parfém Christine Nigel - „Un Jardin sur la Lagune“. Využívá speciální druh květu - champaka, který je doplněn o lehkou vůni slaného mořského vánku a vlhkého dřeva.

DSquared2 "Ona DŘEVA"

V parfémové ose DŘEVA je magnolie propletena omamnou vůní konvalinek a jasmínu a cedr, citron, pižmo a jantar doplňují tuto dřevěnou květinovou kompozici.Podle mnoha parfémů tato vůně odhaluje všechna tajemství hluboké ženské duše.

Dior "J'adore"

Smyslová „J’adore“ slavné značky Dior se vrátila k módě v roce 2000. Tato klasika zahrnuje také čerstvé jarní tóny magnólie, broskve, melounu a hrušky.

"Dívka teď navždy" od Elie Saab

Lehká vůně „Girl of Forever“ je jedinečnou kombinací vůně pomerančovníku, maliny, černého rybízu, růžových lístků a jemných ořechových tóny mandlí. Tento koktejl s ovocem a bobulemi by nebyl tak překvapující, kdyby to nebylo pro vanilku a pižmo přítomné. Jemná korálová láhev zdůrazňuje nenápadnost parfému a odhaluje romantickou povahu jeho majitele.

Jimmy Choo "Květinový"

Cítit všechny barvy jara nabízí Louise Turner, tvůrce vůně "Floral". Když se aplikuje na kůži, odhaluje sladkou vůni nektarinek a lehce bartamot. Tato kompozice je doplněna poznámkou magnolie.

Moschino "Toy 2"

Milovníci sladkého ovoce a květinových parfémů by se měli podívat na vůni z Moschina pod názvem "Toy 2". Láhev je legrační medvěd, a ve svém obsahu můžete chytit poznámky citrusů, zralých jablek a bílého rybízu. To vše doplňuje květinová zahrada s pivoněk, jasmín a dřevité tóny santalového dřeva.

"Black Opium Intense" od Yves Saint Laurent

Jeho nová tvorba představila značku Yves Saint Laurent. Vůně „Black Opium Intense“ se mezi svými konkurenty výhodně vyznačuje neobvyklým barevným schématem obalu, který je podobný kosmickému nebi, posetému hvězdami. Atmosféra kosmu zprostředkovává vůni silné kávy v kombinaci s chlapčenskými bobulemi, jasmínem a pomerančem. Základní poznámky jsou vanilka a santalové dřevo.

"První instinkt Sheer Abercrombie & Fitch"

Osvěžující parfém podle svých tvůrců vyjadřuje vůni horského vzduchu, zatímco obsahuje sladké tóny muškátového oříšku a dřeva. Hlavními složkami jsou bergamot a růžový pepř. Navzdory klasické láhvi, její složení je aristokratické, bohaté a mnohostranné.

„Amo Flowerful“ od Ferragama

„Amo Flowerful“ je další novinkou z roku 2019, která zřejmě obklopuje tělo a vlasy svého majitele lehkým pivonickým závojem.

Giorgio Armani "V lásce s tebou"

Jaká vůně má láska? Značka se pokusila odpovědět na tuto otázku tím, že představila světu „In Love With You“. Výrazné berry složení třešní, rybízu a malin bylo velmi ocenil mnoho dívek. Něha a romantika dávají vůni růží a jasmínu a doplňují tuto kytici lehkou hořkostí pelyňku.

Ladurée "Les Merveilleuses"

Les Merveilleuses je velmi neobvyklá prášková vůně pro ženy. V novince je množství citrusů smíchaných s bylinnou svěžestí duhovky. Středové tóny se otevírají fialovými, jasmínovými a bobulovými plody a finální akordy doplňují pižmo a vůně drahých semišů.

Je třeba poznamenat, že tento produkt je téměř nemožné najít v obchodech. Možná je to to, co ho činí tak jedinečným a žádaným mezi sběrateli.

Givenchy "Live Irresistible Blossom Crush"

Tato neuvěřitelně lehká letní vůně kombinuje hořkost pomeranče, vůni růže, sladkost pivoňky a ovocnou směs. Na oplátku doplňuje kompoziční tóny kakaa, pižma a vanilky.

"Moderní princezna Eau Sensuelle" od Lanvina

Elite Francouzský parfém "Moderní princezna Eau Sensuelle", vytvořený pro skutečné princezny - ženský, křehký, ale zároveň hrdý a silný v duchu. Má výraznou vůni růžového grapefruitu, citronu, zralé broskve, jasmínu, pivoňky a hrušky. Můžete se také dotknout pižma, santalového dřeva a vanilkového oblaku.

Tom Ford "Sole di Positano"

Sole di Positano, Tom Ford je všestranná vůně ze skupiny citrusů, která je vhodná jak pro muže, tak pro ženy. Dominují jí tóny mandarinky, citronu a hořkého pomeranče a petitgrain dodává příjemnou kyselost. Tento parfém vytváří atmosféru klidu na chladném letním ránu díky jasmínu, ylang-ylangu, oranžovému květu a mechu.

Kašmír Mist de Donna Karan

Tato vůně nemůže být nazývána novinkou, protože její první "vzhled" se konal v roce 1994. Jedná se spíše o starou klasiku, která v roce 2019 opět pokryla vlnu popularity. Tato vůně má jemný luxus a jistou šlechtu, protože spojuje sladkost vanilky, pižma, jasmínu a konvalinek. Tato směs by nebyla tak velká, kdyby nebylo bergamotu, kašmírského dřeva a jantaru.

Guerlain "Muguet"

Milovníci exkluzivních květinových vůní by měli věnovat pozornost monoparfiu značky Guerlain, které se jednou ročně objevuje před veřejností v novém masku. Tentokrát finalisté LVMH Innovation Award obdrželi právo vyzdobit láhev.

Málokdo ví, že nevyrábějí parfumerické materiály z konvalinek, ale vůně této květiny v parfémech závisí pouze na kreativním přístupu parfému.

V roce 2019 byste tedy měli upřednostnit nejpřirozenější aromata - citrusové, květinové a bylinné.

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde