Podzimní a zimní sezóna 2018-2019 připravila pro ženy módu neuvěřitelně zajímavou paletu barev, dravé a květinové motivy, pestré tisky a nestandardní textury. To vše má vést od ponurých myšlenek a naplnit pozitivní nadcházející chladnou sezónu. Útulné boty s květinovou výzdobou zahřejí duchovní teplo a dodají neuvěřitelné pohodlí. Boty s zrcadlovým potiskem dodají lehkost a vzdušnost. Modely zdobené kamínky a flitry pomohou vytvořit slavnostní atmosféru. Zajímavé? Pak nabízíme podrobnější seznámení s každým trendem.

Stylové boty se zvířecím potiskem pod kůží zvířat

Zvířecí tisk stabilně drží, nabízí ženám módní originální modely s pruhy zebry, leopardí skvrny a zbarvení plazů. Zvláště návrháři měli rádi tisky pro hady a krokodýly.

Na podzim-zima 2018-2019 trend boty přírodní odstíny, charakteristické pro přirozené barvy plazů, šílené modré, červené, zelené modely s texturou hadí kůže a dalších divokých zvířat.

Módní boty s květinovým potiskem a květinovými motivy

Upřímně, když jsem pracoval na výzdobě oblečení, květinové vzory se stáhly do bot a doplňků. Podzim-zima 2018-2019 je plná květin od malých milflerů až po velké svěží pivoňky, růže a máky. Tyto boty vypadají neuvěřitelně stylově v podmínkách podzimní šedivosti, opět připomínají svěží a radostné barvy léta.

Značky Balenciaga a Emilio Pucci nabídly módní dámské boty s bujnými květinovými loukami, které vypadaly, že rozkvétaly na botách na bázi tkanin. Naproti tomu Dries Van Noten představil modely s mírným a klidným potiskem s květinovými motivy. Tyto boty jsou opravdovým antidepresivem z chladných a tmavých podzimních dnů.

Stylové boty v kleci: podzim-zima 2018-2019

Neodmyslitelnou součástí podzimního zimního šatníku 2018-2019 je klec a podobné geometrické tisky. Vzor bude vítaným hostem jak v oblečení, tak i v obuvi. Obzvláště oblíbené boty s klecí šťavnaté odstíny. Balenciaga, Machael Kors vsadil na jasné světlé tartanové tóny. Jejich sbírky jsou plné modelů jasně červené, žlutooranžové, citrónové barvy.

Stylové boty a punčochové boty: klasika podzimní a zimní sezóny 2018-2019

Dlouhé boty a punčochy jsou nejvhodnější botou pro chladné počasí. V této sezóně je zvláštní pozornost věnována výšce bot. Neměla by být pod polovinou stehna. Nezáleží na tvaru a výšce paty.

V kolekci podzim-zima 2018-2019 se každý návrhář pokusil ukázat svou vizi, jak by měly boty vypadat. Značka Isabel Marant nabídla módní modely v kovbojském stylu s úzkým prstem a šikmou patou. Balmain přidal boty s průhlednými patami a vložkami na hřídeli. Balengiaga na několik sezón v řadě doporučuje fashionistas, aby se oblékali do punčochových bot, které vypadají jako nylonové punčochové kalhoty.

Stylové boty ve stylu futurismu: kovový trend podzim-zima 2018-2019

Dekor "Metal" úspěšně testovaný v jarní a letní sezóně, hladce přecházející na podzimní a zimní obuv. V této sezoně jsou oblíbené klasické verze brilantní výzdoby - stříbrné a zlaté barvy. Neméně důležité jsou nečekané interpretace na téma metal, navržené světovými designéry. Marc Jacobs a Dolce & Gabbana představili na pódiích modely zářivých kovových odstínů, Chanel nabídl boty s kovovým leskem a modulací jako potisk.

Módní boty s flitry, kamínky a další dekory: podzim-zima 2018-2019

Pragmatičtí návrháři, kteří chválí pohodlné styly a nenápadné barvy, mají vážné konkurenty. Dolce & Gabbana a Naeem Khan zdobili své boty barevnými kameny, složitými výšivkami, velkými flitry, barevnými pozlátky. Dekor na botách může být přítomen s různou intenzitou, a to jak jako samostatné prvky, tak i jako hlavní pozadí.

Boty s důrazem na špičku a patu: podzim-zima 2018-2019

Designéři se nakonec rozhodli umístit akcenty do bot na podzim-zimu 2018-2019 a představili boty, kde identifikovali dvě hlavní oblasti - špičku a patu. Je to právě výzdoba těchto detailů, na které se zaměřuje hlavní pozornost. K dosažení požadovaného efektu pomocí různých metod. Isabel Marant a Chloe identifikovali nezbytné části bot s kovovým dekorem, Natasha Zinko představila model s otevřenou patou a špičkou.

Módní boty z textilu: demi-sezónní verze pro podzim 2018

Textilní boty jsou nejlepší nápad, když je příliš brzy nosit kožené boty, a to je již zima v botách. Módní žakárové, tvídové a bavlněné vzory. Vyberte si boty v jednobarevném provedení nebo kombinaci různých textur a barev ve stylu patchwork. Návrháři doporučují nosit takové boty s lehkými podzimní šaty, šifon nebo skládané sukně.

Módní boty na podzim / zima 2018-2019

Spolu s populárními botami a vysokými botami v módě, pohodlné, oříznuté, krátké boty se širokým hřídelem. Kromě toho, těsné, úzké modely, které návrháři doporučují odložit, dokud se lepší časy nedostanou do protisměrných trendů sezóny.

Ve zkrácených modelech podzim-zima 2018-2019 není zpravidla k dispozici blesk ani šněrování. Je to v roli dekorativních prvků. Kromě toho, jako dekorace lze použít třásně, kovové nýty a desky, řetězy.

Světlé boty podzim-zima 2018-2019

Podzim-zimní sezóna 2018-2019 slibuje, že bude jasná. V módních botách této sezóny se sbírá veškerá šťavnatá paleta barev. Vyberte si styl založený na situaci. Pokud vám kancelářský oděv nebo jiné důvody neumožňují ohřívat nohy s módními botami, punčochami na podpatcích, pak se podívejte na modely s tlustou pevnou patou a volným hřídelem, vždy v bohatých barvách. Vyberte si boty v jasných barvách a neztratíte se stylovým podzimním lukem.

Módní kolekce obuvi z podzimu-zima 2018-2019 ukázaly, že i za chladného počasí můžete vypadat jasně, bohatě a originálně. V trendu modelu s nepokoje barev, materiálů a textur. V tomto případě se designéři držet klasických stylů v řezu boty. Jedinou výjimkou jsou boty a punčochy.

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde