Rok 2018 se blíží - rok psa žluté Země. Tento věrný mazlíček pomůže každému, kdo se stará o své děti, rodiče, blízké. Pomůže při výstavbě vlastních domů a těch, kteří v tomto roce uvažují o koupi bytu nebo domu. To se nejlépe provádí v polovině roku. Co tedy můžeme od tohoto roku očekávat?

Scorpions, Capricorns, Aquarius chytí hodně štěstí. Všechno, co je na nich koncipováno, je realizováno, štěstí bude provázet ve všem. Ale začátek roku bude obtížný. Stretch musí. Osud několikrát jim nabídne takové mimořádné situace, které budou muset ukázat celý svůj charakter.

Na konci roku 2017 pochopí Leo a Gemini pohled na to, kde a jak se pohybovat. Vezměte si tyto informace vážně, abyste se neztratili. Naslouchejte své intuici.

Rakoviny a viry mohou ztratit důvěru ve své blízké díky své vášni pro budování kariéry a plnému nasazení do práce. Nezapomeňte na domáckou oduševnělou atmosféru. Neházejte dům na nohy kariéry.

Nové pohledy se otevřou Leu a Blížencům, a to nejen z hlediska kariéry, ale i osobních vztahů.

Beran najde mír a radost z komunikace s příbuznými a přáteli a Taurus a Ryby budou mít v hmotné sféře obzvláště štěstí.

2018 napomáhá manželství, buduje vztahy a zlepšuje rodinné vztahy pro všechny a přátelský, domácký žlutý pes vám pomůže.

Osud bude neustále zvracet znamení na Scales a Sagittarius, a pokud se jim podaří rozluštit je správně, obdrží první cenu na konci roku.

Pro laskavý a moudrý žlutý hliněný pes, pocity loajality a lásky znamenají hodně, takže pro lidi bude tento rok plný romantiky. Ten, kdo je osamělý, se setká se svým osudem, který je ve dvojici nebo v manželství, ocení svého partnera a vztah bude blízký a důvěryhodný.

Beran

Obecně platí, že tento rok je dobrý pro ty, kteří jsou připraveni začít něco nového - změnit své pracovní místo, zapsat se do vzdělávací instituce, začít projekt, budovat podnikání. Případy budou vyřešeny úspěšně, ale pouze v případě, že se podaří zvládnout umění kompromisu, a nebude riskovat a zapojit se do pochybných dobrodružných projektů, riskují peníze. To platí i pro vztahy. Pokud je Beran trpělivý a citlivý - bude odměněn. Pravděpodobnost setkání s jeho pravou láskou. Cestování přinese radost a kreativní inspiraci.

Na začátku roku nostalgická nálada vtáhne do života dlouhodobě známou osobu, se kterou se objeví vzájemné pocity.

Pokud se chcete oženit, budete muset vynaložit úsilí i v ideálním existujícím vztahu. Jenom vaše spřízněná duše a tak šťastný se vším. Beran bude muset jednat, ale tento úkol je zcela pod jejich kontrolou.

Býk

V roce žlutého psa vyjde rodina na vrchol. Doporučujeme vám vždy pamatovat své blízké, věnovat jim pozornost, trávit večery a víkendy společně. Posilujte vztahy s nimi, protože to je vaše záda.

V prvních měsících roku bude zajímavá nabídka od vedení společnosti Taurus. Doporučujeme vám, abyste tuto šanci nezmeškali, výsledek potěší. Rozhodnost a odvaha, stejně jako vytrvalost, která udělí Rok žlutého psa, pomůže vyhlásit se především v práci.

Tento rok se Taurus jednoduše vykoupe v lásce moře úžasných vztahů a sympatií, přitáhne pozornost kolegů, známých, příslušníků opačného pohlaví - každý s nimi bude chtít komunikovat. Dar roku - snadnost komunikace a sbližování s lidmi.

Dvojčata

Do popředí se dostanou přecenění hodnot. Dvojčata budou přemýšlet o tom, zda to stálo za to, že v roce 2017 dosáhli takového nervu a pozornosti. Účelné a úspěšné 2018 budou příležitostí pro sebevzdělávání a rozvoj sebe sama. Žlutý pes dá šanci učinit osudová rozhodnutí - změnit povolání, začít nový obchod ... Samozřejmě, ideální volba, pokud se váš sen stane prací. Mottem roku je získání informací (studium, práce, komunikace). Výsledky prací budou viditelné v červnu až červenci. 2018 nebude nudný okamžik - svěží a živý dojem, nové zajímavé známosti, zábavy, úspěšné řešení otázek nejbližších příbuzných. A nebude to tahat dvojčata, i když čas strávený na něm je značný.

Poradenství hvězd - dostat mazlíčka v roce 2018.

Rakovina

V roce 2018, který je pro Rakov obtížný, budou muset zažít neúspěchy ve studiu nebo kariéře, možná dokonce změnit místo bydliště. Život zástupců tohoto velmi uzavřeného znamení však nikdy nebyl snadný, i když jsou to úžasní přátelé a rodinní příslušníci, kteří své děti a příbuzné milují z celého srdce. Spolu se žlutým psem budou moci raci projít všemi testy důstojně.

Práce bude trvat po celou dobu, za nic jiného nezůstane. Aby nedošlo k hoření v profesionální oblasti, nezapomeňte zapojit do zdraví, a především, odpočinek. Energie bude komunikovat s blízkými lidmi, protože jim chybí pozornost Rakova.

Pracovní zátěž a život nezabrání tomu, aby splňoval vaši spřízněnou duši, je předurčen hvězdami. V tomto roce žlutý pes pomůže navázat silná přátelství, která se budou vyvíjet pomalu a pomalu. Svatby v roce 2018, hvězdy neslibují, s největší pravděpodobností v následujících. Rozvoj vztahů však bude silný a spolehlivý.

Lev

Luxusní lvi vždy přitahují pozornost svým jasem a krásou a v roce žlutého psa přitáhnou ještě více. Žlutý pes posílí jejich železnou přilnavost, nicméně hvězdy jim poradí, aby omezily emoce a přemýšlely o svých rozhodnutích podrobně. Sebevědomí, které je jim vlastní, se může obrátit proti nim - v první polovině roku mohou Lvi utrpět ztrátu v nešťastném a zbytečném případě.

Řešení každodenních záležitostí půjde do pozadí, Lvi se zamyslí nad posvátnými úkoly a zamyslí se nad vysokými záležitostmi. Pro ně je to dokonce dobré, ale stále je třeba věnovat pozornost naléhavým problémům, naplňovat přání milovaných, a ne uspokojovat jen jejich zvědavost. Na podzim vzniknou nepředvídané obtíže, ale tím, že projeví zdrženlivost a vystoupí z vlastního egoismu, snadno je překonají.

Milující, vlastní Lvi, přinese spoustu problémů. Nebudou pryč se vším, jako dříve, pokud nebudou rozhodnuti s výběrem své druhé poloviny. Jinak budou trpět neustálým stresem.

Panna

Poslední dva roky pro Dev byly těžké a obtížné. Obrana jejich názorů a boje v práci je vyčerpala. Žlutý pes v roce 2018 přinese radost v profesionální, osobní sféře, kariéře. Vynaložené úsilí nakonec přinese dlouho očekávané výsledky. Ve druhé polovině roku začne nová etapa. Virgos budou aktivní a aktivní a úspěšně uplatní své odborné znalosti v praxi. Život hodí spoustu rizikových situací. Pokud Panna rozhodne a překoná tyto potíže, získá potřebnou životní zkušenost a zaslouženou autoritu. Ve druhé polovině roku je třeba dbát na opatrnosti - mohou existovat problémy s úřady a v práci.

Pracovní zátěž by neměla bránit setkání s člověkem určeným pro něj, který se stane blízkým přítelem nebo soulmate. Je však nutné něco změnit v sobě - ​​to je vnitřní nálada. Stačí upustit pesimismus vlastní Virgos a naučit se vidět to nejlepší v životě a lidech. Pomůže a změní obrázek. Láska k míru, životu a sobě se okamžitě vtáhne do osobního života vyvoleného nebo vyvoleného.

Váhy

Tento nekonfliktní a příjemní lidé v roce Žlutého psa budou muset rozhodnout o sporných otázkách a postavit se na stranu jedné z protichůdných stran, zejména při řešení problémů blízkých. V těchto konfliktech budou schopni zaujmout slušné postavení a konstruktivně řešit kontroverzní situaci. Začátek roku bude obdobím pochybností a špatné nálady, ale věrní přátelé jim z tohoto stavu pomohou. Vtipy a komentáře se v roce 2018 rozruší, zdají se urážlivé. Stejně špatně bude Libra reagovat na jednání příbuzných a přátel. Neměli byste odolávat přirozenému toku života, agresivně jít proti všem, utrácet spoustu energie a nervů. Váhy by měly relaxovat a léčit vše s filozofickou moudrostí a zároveň užívat si života.

Scorpion

Na první pohled jsou chladní a necitliví Scorpios ve své povaze něžní, milující a atraktivní. Žlutý pes jim pomůže v nastolení nových vztahů a lásky do jejich života a manželství je možné. Inherentní vytrvalost a vytrvalost při dosahování tohoto cíle pomůže v roce 2018 dosáhnout nových vítězství, aby se stala ještě úspěšnější. Začátkem roku budou zahlceni lenivostí - ve svých myšlenkách budou Scorpios dělat plány, snít a snít a tělo bude odolávat a nechce nic dělat. Nebudete-li mít svou vůli v ruce, budou do března úplně jiné - letargické a nekomunikativní. Hvězdy doporučují komunikovat s lidmi, kteří jsou k nim přitahováni, neodstraňujte je a otevřete nové a svěží dojmy.To by mělo být motto pro celý rok. Veškeré dokumenty musí být v pořádku, na Scorpios od daňových úřadů bude zvýšený zájem.

Rok pro toto znamení vytvoří mnoho konfliktních situací. Správná strategie chování, zejména v milostných záležitostech, pomůže zachovat stávající vztahy, nikoliv je zkomplikovat, zejména proto, že obtížná povaha tohoto vodoznaku komplikuje život na prvním místě jím. Poradenství hvězd - je nutné se naučit omezovat její komplexní povahu a častěji přemýšlet o důsledcích, ne dávat volná slova, aby se o tom nelitovala.

Střelec

Rok žlutého psa, stejně jako předchozí rok kohouta, bude pro tento znak ještě úspěšnější, pokud se vám podaří správně určit vaše rozvojové priority. Na začátku roku však budou některé potíže, které tento požární signál úspěšně překoná a na jaře se bude zabývat řešením domácích problémů. Střelec zaujme vedoucí postavení a začne zvládat situace, ale pod podmínkou, že zůstane optimistická nálada. Rok bude zábavný a šťastný. Radost, optimismus, energie dá cestování, nové známé, zajímavé dojmy. Autorita poroste, protože otevřeně a snadno sdílíte své zkušenosti, odborné znalosti a dojmy s těmi, kteří jsou kolem vás. V roce Žlutého psa budou Strelets Troops schopny realizovat své neuvěřitelné a odvážné projekty a sny. Tam bude mnoho známých se zajímavými osobnostmi, které na ně udělají nezapomenutelný dojem, některé se stanou přáteli. Někdo z nových známých představí magickému světu tvořivosti, ve kterém jsou Střelec realizován z nového, nečekaného pro sebe.

Cítit se v lásce, šílenství a nadšení nenechá celý rok. Nicméně, to bude vedoucí aktivní život Streltsov. Povinné procházky, setkání s blízkými přáteli, návštěvy kaváren, různé aktivity - a pak žlutý pes přiláká nové přátele a lásku.

Kozoroh

Nestabilita předchozího roku - vzestupy a pády - vedla ke ztrátě výsledků práce. Kozorožcům se zdálo, že se od nich štěstí navždy odvrátilo, ačkoliv ve vytrvalosti nemají žádnou rovnost. V roce 2018 přinese žlutý pes optimismus, pozitivní, stabilní a klid. Poté, co se Capricorn vypořádal s trápením, statečně se pohne kupředu a ukazuje svou vlastní tvrdohlavost. Výsledky jejich činností vás nenechají čekat a budou zřejmé všem, včetně úřadů. 2018 je rokem moudrosti pro Kozorohy. Nespěchejte, abyste přerušili vztahy, pokud taková přání vyvstane. Přemýšlejte o tom klidně a zvážit. Žlutý pes ukáže Kozoroha a nepřátele, kteří dovedně skryli svůj opravdový postoj.

Po celý rok způsobí skutečný zájem o opačné pohlaví, protože hvězdy odhalí všechny atraktivní rysy a rysy osobnosti. To je velmi dobré období pro vznik romantických vztahů a vytvoření spolehlivé, silné rodiny.

Vodnář

První polovina roku žlutého psa má velké štěstí. Nicméně, v březnu Aquarius bude pokoušet se dopustit špatných a nespravedlivých akcí, které způsobí všechny druhy problémů. Zástupci tohoto znamení budou litovat v druhé polovině měsíce. Upřímně přiznávají své chyby a chápou, co se děje, budou schopni obnovit ztracenou půdu. Vodnář bude držet krok se vším, budou mít dost času na řešení jak obchodních, tak rodinných záležitostí, aniž by se omezovali na komunikaci. Kolem poloviny roku bude Aquarius chtít koupit něco velkého - buď byt, nebo auto ... Budou zcela ponořeni do práce, komunikace s příbuznými a přáteli se téměř zastaví. To způsobí nespokojenost a jejich vztah se může zhoršit. V druhé polovině roku bude Aquarius nucen činit důležitá a komplexní rozhodnutí. Žlutý pes pomůže vyhnout se vyrážkám. Obecně platí, že rok může být pro ně zlomovým bodem, pokud chcete v osudu něco zásadně změnit.Hvězdy dávají takové šance, stačí, abyste učinili správné rozhodnutí ve správný čas, kdy to bude vyžadovat vhodný případ. Nejdůležitější v tomto roce je pochopení vašich vlastních priorit: co je důležité a co se vzdát bez lítosti.

Lonely Aquarius by měl jít na výlety a cesty, aby získal nové známé a zlepšil světonázor. Šance na setkání s opravdovou láskou je skvělá.

Ryby

Z finančního hlediska je rok velmi dobrý. Pružná a měkká ryba ráda utratí peníze na děti, blízké a příbuzné. Bylo by dobré investovat více peněz do sebevzdělávání a zlepšování materiální stránky života. Tam bude touha zvolit si vlastní nezávislou cestu. V roce 2018 můžete bezpečně převzít jakoukoliv vybranou záležitost a dokonce i několik projektů. Samo o sobě zmizí zbytečné. Ve druhé polovině roku, od července, se otevřou nové perspektivy pro realizaci plánů. Je nutné být pozorný a taktický s rodinou a přáteli, jinak jsou konflikty nevyhnutelné. Předpokladem pro pohodu pro Ryby je sport. Nejenže se to nejlépe projeví na vzhledu a náladě, ale také pozitivně ve všech sférách života.

Osobní život v roce 2018 bude bohatý. Spousta pozornosti přicházející z opačného pohlaví vás ne vždy potěší, často i obtěžuje. Úkolem Pisces je naučit se bránit projevu negativních emocí a zároveň se chovat přirozeně, zůstat vždy sám sebou a nesnažit se potěšit každého. Lidem se to bude líbit a oni se dostanou k Pisces. Toto znamení se nedoporučuje drasticky měnit nic, zejména v osobních vztazích. Následky budou nesmírně nepříjemné.

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde