Obsah:

  1. Jak udělat zlatou francouzštinu?
  2. Černá a zlatá bunda
  3. Bílé francouzské se zlatem
  4. Červená a zlatá bunda
  5. Stylový francouzský design se zlatem

Francouzská manikúra se po dlouhou dobu stala módní. Z tohoto důvodu ji mnoho dívek považuje za příliš jednoduché a banální. Ve skutečnosti se každoročně vyrábějí módní novinky, s jejichž pomocí můžete novým způsobem prezentovat klasický design. V roce 2019 byste měli věnovat pozornost francouzštině ve zlaté barvě.

Jak udělat zlatou francouzštinu?

Za prvé, dívky jsou zvědaví, jak přesně to udělat, nebo že design. V případě bundy ve zlaté barvě je vše velmi jednoduché. Ale hodně záleží na tom, zda děláte manikúru sami nebo v salonu.

Doporučujeme milovníkům domácí manikúry koupit kovový lak. Poté by měl být na celém povrchu nehtové desky nanesen neutrální odstín. Může být růžová nebo béžová. Po vysušení musí být špičky nehtů pokryty zlatým lakem.Výsledkem je stylová, módní manikúra během několika minut.

Ti, kteří mají rádi výraznější, aktivní lesk, by se měli třpytit nebo třpytit. Nejprve naneste hlavní barvu na nehty. Pak pomocí štětce nebo teček můžete přenést jiskry do špiček nehtů. Pamatujte, že v tomto případě je důležité použít vrchní nátěr. Vzhledem k tomu, že zabrání odlupování jisker a bezpečně upevní design.

Pro zjednodušení tvorby takového návrhu můžete použít speciální nálepky. Už mají podobu saka. Jediné, co je třeba udělat, je proto je přenést z papíru na nehtovou desku a v případě potřeby seřídit. Obecně platí, že tento design vypadá docela atraktivní. Kromě toho bude proces registrace nehtů trvat poměrně dlouho. A to souhlasí s vážnou výhodou v podmínkách moderního tempa života.

Je třeba poznamenat, že takový způsob, jak vytvořit zlatou bundu, jako fólie. Tento dekor umožňuje dosáhnout rovnoměrného, ​​velkolepého povlaku na nehtech. Pokud chcete, můžete s ním experimentovat. To znamená, že nátěr není jen hladký, ale roztrhaný. Vypadá to neuvěřitelně krásně a obecně vizuálně transformuje známý design.

Černá a zlatá bunda

Snad jednou z nejoblíbenějších barevných kombinací je černá a zlatá bunda. Nezáleží na tom, kolik barev bude použito. Velmi často je základem černá barva, zatímco zlatý odstín slouží k zdobení linie úsměvů. Díky takovému zjevnému kontrastu se manikúra jeví jako nasycená, mírně jasná. Nejčastěji se volí pro různé dovolené.

Na čáru úsměvu lze také použít černou a zlatou barvu. To znamená, že černá barva funguje jako základ. Zlatý lak nebo dekor je v celém designu přízvukem. Taková manikúra zdůrazňuje sofistikovanost obrazu, takže se provádí poměrně často.

Bílé francouzské se zlatem

Neméně populární je kombinace bílé a zlaté. Manikúra s jejich použitím je často skromnější. Je ideální pro jemnou a romantickou povahu.

Kromě toho je tento design obzvláště populární v letní sezóně. Faktem je, že to jde dobře s mnoha obrázky a je ideální volbou pro dovolenou.

Často tuto možnost vybírá nevěsta na svatbu. V tento den chce každá dívka dokonale jít. Proto jsou všechny detaily obrazu promyšleny doslova do nejmenšího detailu.

Hlavní věc v tomto případě je bílá. Zlatá barva se používá pouze jako přízvuk. To může být malý obrázek, posypané flitry nebo plný obal měsíčku na prstenci. V každé z možností je manikúra slavnostní, ale zároveň omezená a stručná.

Červená a zlatá bunda

Stylová, odvážná bunda v červené a zlaté barvě je vybrána zdaleka ne všechny dívky. Faktem je, že taková manikúra je obzvláště jasná a vždy přitahuje pozornost. Proto je velmi důležité zvolit správnou kombinaci odstínů, aby nebyla vulgární.

Tato možnost je často vybrána k oslavě nového roku, narozeninám a dalším důležitým událostem. Vše proto, že je docela aktivní a vypadá skvěle jako přízvuk na obrázku.

Stylový francouzský design se zlatem

Jak bylo uvedeno výše, množství zlata v designu může být úplně jiné. Jde o to, jaký efekt chcete získat.

Milovníci ne příliš aktivních návrhů by se měli podívat na design krajky. Předpokládá přítomnost tenkých ozdobených čar v malém množství. Díky tomu vypadá manikúra svěží a velmi originální. Pokud je to žádoucí, může být doplněn o malé množství kamínků.

Francouzská manikúra je často kombinovaná s geometrickým designem. V tomto případě je hlavní hlavně černá. V tomto odstínu lze také provádět přímé kreslení. Zlatá barva je často používána pouze jako akcent na nehty, kde je design aplikován.Díky této kombinaci je manikúra diskrétní, ale zároveň světlá.

Další možnosti jsou přijatelné, takže se nebojte vyzkoušet něco nového. Například ve stylu minimalismu se častěji používá bílá. Díky tomu je design jako celek neutrální a výstižný.

Jak je známo, klasická bunda je často kombinována s květinovým potiskem. V tomto případě je také relevantní. Jemné pupeny nebo velké květy budou jen doplňovat design a učinit ho ještě atraktivnějším. A vůbec to nezáleží na tom, zda bude nakreslen ručně nebo pomocí samolepek nebo designů jezdců.

Jeden z nejkrásnějších a romantických je považován za vzor ve formě motýlů. Vypadají neuvěřitelně krásně s bundou ve zlaté barvě. Stále častěji děvčata raději doplňují manikúru vzorem v podobě zvířat nebo zvířecího tisku. V tomto případě je to opravdu harmonická kombinace.

Francouzská manikúra ve zlaté barvě je skvělou alternativou klasiky. Díky různým vzorům a další dekoraci bude každá manikúra vypadat stylově a moderně. Nechte se inspirovat nápady ve sbírce fotografií a odvážně je realizujte.

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde