Kuchyně-obývací pokoj - ideální řešení pro mnoho bytů a domů. Koneckonců, s řádným plánováním to bude nejen stylové a krásné, ale také funkční, což je také důležité. Samozřejmě, ve velkých místnostech, toto řešení vypadá nádherně. Ale i v malých bytech můžete vytvořit úžasný kuchyňský obývací pokoj, který bude vizuálně více. V každém případě je třeba k vytvoření takového interiéru přistupovat s plnou odpovědností, protože místnost musí být ve stejném stylu.

Design kuchyně 2017

Do kuchyně-obývací pokoj byl pohodlný a příjemný do očí, musíte se pokusit přemýšlet přes každý detail a teprve pak přejít na přestavbu. Například designový design, design nábytku, stejně jako různé akcenty v místnosti a dekorativní prvky jsou ve fázi plánování velmi důležité.

Před zahájením návrhu, nezapomeňte zvážit možnost zonace kuchyně a obývacího pokoje.Oddělíte je pomocí ne příliš těžkopádných detailů, všimnete si, jak daleko více bude prostor vypadat. Jedním z nejoblíbenějších způsobů zónování je pokrýt podlahu různými materiály nebo volitelně koberci. Někteří dávají přednost oddělit místnost a kuchyň barvením v různých barvách. Nebo k tomu používejte různé materiály, například dlaždice nebo laminát.

Skvělá volba pro vizuální oddělení kuchyně a obývacího pokoje díky parketám různých barev.

Docela populární řešení pro kombinovanou kuchyň a obývací pokoj - barový pult. Sama o sobě vypadá velmi stylově a dává podivný dojem pro celkový vzhled každé kuchyně. Můžete jej použít pro lehké občerstvení nebo čaj. Mnozí z nich dělají pracovní prostor. A samozřejmě může být použit pro svůj účel, přidáním několika vysokých židlí a sklenic na nápoje do interiéru.

Mnoho designérů raději používá jídelní stůl pro zónování pokojů. Je velmi důležité zvolit správné místo, aby byl prostor co nejpohodlnější. Nejlepší ze všeho je, pokud se nachází na hranici mezi obývacím pokojem a kuchyní. Prostor tak můžete opticky zvětšit. Také velmi často, k doplnění tohoto interiéru, použijte osvětlení nad jídelní stůl.

Ohromující design kuchyně-obývací pokoj v jedné barvě. A stejný vzor na židlích a na polštářích ho činí ještě stylovým.

Laconic design kuchyně-obývací pokoj bude vyhovovat moderním lidem, kteří milují minimalismus ve všem.

Módní a stylový design může být nejen ve světlých odstínech. Například, design kuchyně-obývací pokoj v modrém vypadá velmi krásná. Správně zvolená barva židlí a dodatečné osvětlení ho činí velmi harmonickým.

Někdy návrháři volí pohovku jako prvek pro zónování. Souhlasím, velmi zajímavá volba. S jeho pomocí se ukazuje, že vytváří neobvyklý, ale zároveň funkční design místnosti.

V tomto příkladu vidíme, že poněkud zdrženlivý a lakonický design kuchyně a obývacího pokoje je doplněn světlým prvkem - pohovkou. Což je hlavním prvkem pro zonaci místnosti.

V tomto případě se k oddělení používá nejen pohovka, ale hlavní pozornost věnuje i on.

Ve věku minimalismu a technologie často neuvidíte klasický design pokojů. Ale navzdory tomu je tato možnost velmi útulná, emocionální a skutečně domácká.

Světlý, sněhobílý kuchyň-obývací pokoj vypadá prostě úžasně. Objemná modrá sametová pohovka, jako prvek vizuálního oddělení, vypadá velmi stylově a dobře zapadá do celkového designu. To je živý příklad toho, že by se neměly bát experimentů a neobvyklých řešení.

Ve velké místnosti se často používají k rozdělení prostoru několik prvků. Například velký jídelní stůl a pohovka. Vypadá to velmi organicky, ale celkový vzhled není přetížený.

Interiér kuchyně obývací pokoj 2017

V designu kombinované kuchyně a obývacího pokoje hraje barevné spektrum spíše důležitou roli. Samozřejmě, nejčastěji se lidé rozhodnou pro klasické, chladné odstíny. Je černá, hnědá, šedá nebo bílá. Jsou ideální pro kombinovanou kuchyň - obývací pokoj, což ji činí ještě prostornější a světlejší.

Světlý, prostorný kuchyň-obývací pokoj s jasným, osvěžujícím dekorem - modré závěsy. A to je opravdu skvělé rozhodnutí.

Tato verze kuchyně a obývacího pokoje je velmi funkční a provedena správně. Za prvé stojí za povšimnutí velmi dobré zónování. Kombinace několika odstínů hnědé a béžové barvy velmi dobře podtrhuje a odděluje každou z těchto zón.

Zajímavou variantou výzdoby kuchyně a obývacího pokoje byla kombinace různých textur. Kuchyně, stůl, židle a stěny jsou vyrobeny ve stylu minimalismu v bílé barvě, a přítomnost dřeva v interiéru přidal jistou přísnost.Současně, vzhledem ke světlu, vzduchovým clonám, vypadá celkový design kuchyně a obývacího pokoje velmi útulně a stylově.

„Studený“ interiér v šedých odstínech není vhodný pro každého. Ten, kdo miluje experimenty a dává přednost moderním řešením, takový design jistě miluje. Konec konců, studený stín v kombinaci s cihlovou zdí, dřevem a stylovými lampami vypadá docela zajímavě.

Velká část lidí stále dává přednost tomu, aby byl kuchyňský obývací pokoj světlejší nebo světlejší. Dohodněte se na dosažení tohoto efektu, můžete jednoduše přidat několik bohatých, chytlavých akcentů.

Výzdoba této kuchyně-obývací pokoj používá několik odstínů modré, což má uklidňující účinek na každého člověka. Používají se na části stěny, pohovky a koberce. Celkový design místnosti tedy není přetížen detaily a zároveň vypadá zajímavě a ne nudně.

Zelená a žlutá barva je nejčastěji používána v interiéru všech prostor. A to je způsobeno tím, že tato barva je považována za symbol života a relaxace. Proto je velmi důležité pro kuchyň a obývací prostor.

Pro diverzifikaci interiéru není vůbec nutné přicházet s neuvěřitelně složitými strukturami nebo příliš neobvyklým dekorem. Fotografie je živým příkladem toho, jak zebra tiskne na jednu ze stěn a žluté záclony mění místnost.

Pro výzdobu místnosti se někdy používají barvy, které se na první pohled zdají neslučitelné. Vzhledem k neobvyklým stopám místo koberců však interiér zaujme poměrně zajímavý vzhled.

Dalším příkladem toho, že cokoliv může být jasným přízvukem. V tomto případě - to jsou jasně zelené židle a velmi neobvyklý lustr, který se skládá z několika. Významnou roli hraje obraz v tomto interiéru.

Klidný, neutrální design kuchyně a obývacího pokoje je doplněn šedými židlemi s jasnými červenými nohama. A neobvyklý typ lustru určitě přitáhne pozornost hostů.

Tento design je příkladem skutečnosti, že kombinovaný kuchyňský obývací pokoj může být vyroben ve zcela odlišných stylech pro vizuální oddělení. Zde vidíme kuchyni v teplých odstínech, která vypadá velmi útulně, navzdory jednoduchosti a stručnosti. Na druhé straně je obývací pokoj vyroben ve studených barvách. Ale i přes tuto konfrontaci stylů, interiér vypadá obzvláště zajímavé.

Dalším příkladem toho, že místnost s nízkými klávesami může vypadat úplně jinak, pokud k ní přidáte trochu jasnější barvy. Například obraz a svícny.

Také na vrcholu popularity je nyní přírodní dřevo pro nábytek a použití v interiéru. Koneckonců, s jeho pomocí můžete vytvořit pohodlí a teplo v domě. A to je jistě velmi důležitá část pro každou rodinu.

Světlý, prostorný kuchyň-obývací pokoj vypadá velmi stylově díky dřevěným prvkům.

Dřevo může být nejen kuchyň nebo židle, ale také speciální přepážka.

Moderní myšlenky

V poslední době, loft styl získal zvláštní popularitu. Jeho charakteristickými prvky jsou cihlové zdi, stejně jako různé trubky a schody. Používá se všude k vytvoření stylových interiérů různých kaváren, restaurací a hotelů. Zřídkakdy se používá v bytových projektech. Pro kombinovanou kuchyň - obývací pokoj je však půdní styl spíše neobvyklým řešením. Vypadá to však velmi zajímavě, stylově a moderně. Pro mladé lidi, kteří milují něco neobvyklého - to je ideální volba.

Zajímavý výklad půdního stylu. Na jedné straně cihlová zeď a poměrně objemné lampy. Na druhou stranu, ve stejných lampách jsou uvnitř ukryty elegantní křišťálové lustry. Stěna je zdobena hlavou jelena a železnými rohy. Současně, sametová pohovka a hedvábné polštáře jsou zcela mimo obvyklé pochopení stylu podkroví. Navzdory všem těmto rozporům, interiérový design je krásný a kuchyně-obývací pokoj vypadá velmi stylově, atraktivně a neobvykle.

Elegantní interiér v odstínech hnědé pro tohoto muže. Cihlové zdi, dřevěná kuchyň a stoly, krásná kožená pohovka a dokonce i lednička v černém.Vše je opravdu vybráno s chutí.

Mnoho lidí zapomene použít takový důležitý prvek v interiéru jako osvětlení. Zdálo by se, že všechno je velmi jednoduché, můžete si koupit jeden lustr a to je vše. Ale návrháři jsou stále doporučováni hrát s osvětlením. Vyberte si několik žárovek, použijte různé stojací lampy nebo velké lampy. Dobrá volba by byla také zajímavá, neobvyklá forma lustrů. To vše je nezbytné nejen pro to, aby se interiér stal originálním. Ale také proto, aby bylo možné zvýraznit nezbytné zóny a vytvořit pocit velkého prostoru.

Absence hlavního velkého lustru je kompenzována spíše velkou lampou a dvěma malými lampami.

Navzdory tomu, že kuchyňský obývací pokoj je kombinován, jsou používány dva poměrně masivní lustry, které jsou zároveň stejné. Nepochybně to vypadá velmi stylově.

V tomto příkladu není prostě žádný hlavní lustr. Pro velkou místnost v bílé barvě je mnohem vhodnější rozptyl malých žárovek. Pomocí které můžete zvýraznit požadovanou oblast. Pro pracovní plochu a stůl v kuchyni jsou k dispozici speciální dva poměrně velké lustry, které přesně osvětlují toto místo. Toto řešení se velmi dobře hodí pro takový kuchyňský obývací pokoj.

Neuvěřitelně velký, objemný lustr, jehož světlo směřuje do jídelního stolu. Samozřejmě, ne všichni budou mít rádi tuto možnost. Ale vzhledem ke svému vzhledu je to ona, kdo dělá lakonický design pokoje útulnějším a útulnějším.

Kombinovaná kuchyně s obývacím pokojem se každým rokem stává stále populárnější. A to vše díky praktičnosti a originalitě designu. Proto, vybrat správný design pro váš byt, vždy se snaží zvážit různé možnosti, aby co nejsprávnější volba.

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde