Obsah:

  1. Čistá manikúra doma
  2. Základní pravidla
  3. Obyčejný design
  4. Čistá manikúra pro krátké nehty
  5. Čistá manikúra pro dlouhé nehty
  6. Volba tvaru nehtů

V současné době nejsou žádné dívky, které se o svůj vzhled nedívají. Dobře udržovaný vzhled má ve společnosti velký význam. To se odráží ve všem: originální vlasy, módní a krásné oblečení, lehký make-up. To vše vytváří krásný a neobvyklý obraz. Nejdůležitějším prvkem, který přitahuje většinu pozornosti ostatních, jsou však pera. Že pera s dobrým chováním jsou považována za vizitku každé dívky. Pečlivě provedená manikúra je proto nedílnou součástí atraktivního vzhledu dívky. Navzdory prchavým trendům v módě, které diktují nová a stylová řešení délky, barvy, vzorů, možných dekorů a povrchových textur, zůstane základní manikúra základním požadavkem na nehty.

 

Čistá manikúra doma

Aby bylo možné vykonávat krásnou a dobře udržovanou manikúru na nehtech, není vůbec nutné trávit spoustu času návštěvou salónu krásy. Je možné to udělat doma. V tomto případě můžete provést požadovaný design nebo opustit povrch jedné barvy. Některé holky nechtějí aplikovat lak a pokrývají nehtovou desku bezbarvým fixačním činidlem. Ve všech případech bude dobře udržovaná manikúra vypadat atraktivní a výhodná.

Základní pravidla při provádění čisté manikúry

Rozhodně, prvním a nejdůležitějším krokem je zvlhčení kůže rukojetí. Můžete to udělat pomocí masky nebo ruční lázně. Po několika takových postupech se kůže stane hedvábnou a jemnou. Dalším zásadním pravidlem je manikúra sama. Je nutné se zbavit kutikuly, nepravidelností nehtové desky a otřepů. Make krásná manikúra může být hardware nebo řezání metodou. Příprava kůže kolem nehtů a samotné nehtové desky, můžete bezpečně přistoupit k designu.

Pevný elegantní design nehtů

Při výběru monochromatického nátěru je třeba mít na paměti, že světlé a nasycené tóny jsou povoleny pouze se stejným tvarem a délkou všech nehtů. Tyto barvy zdůrazňují a zvýrazňují všechny nedokonalosti. Lehké a měkké odstíny naopak skryjí všechny vady a učiní nehty něžnějším a přitažlivějším.

Čistá manikúra pro krátké nehty

Krátké měsíčky jsou v poslední době hlavním trendem v umění nail art. Tato délka je obzvláště výhodná z důvodu pohodlí a nepřítomnosti jakýchkoliv omezení v pracovní oblasti. S pohodlnými krátkými nehty je mnohem snazší vyrovnat se s domácími pracemi. Je méně pravděpodobné, že se zlomí a nevyžadují pečlivou údržbu. Obecně platí, že dívky mají mnohem menší problémy. Chcete-li provést elegantní manikúru na krátké nehty, musíte si vybrat poměrně lehký design, protože hodně dekor, vzory, vzory a další zbytečné detaily bude nechty bez chuti a fantazie. Propracovaným řešením pro krátkou délku měsíčku bude ombre, monochromatický povlak nebo francouzština. Vizuálně prodloužit prsty s krátkými nehty může být pomocí svislých ozdob. Jednoduché geometrické motivy také vypadají velmi elegantní, například pruhy, hrách, vlny, rovné a přerušované čáry. Z kamínků, sochařství, třpytů a dalších dekorů je nejlepší se vzdát. Maximum, které lze provést, je mírný dekor ve formě přízvuku na jeden nebo dva nehty.

Čistá manikúra pro dlouhé nehty

Přesto, že dlouhé nehty dočasně ztratily své pozice, mnoho dívek nechce měnit svůj obvyklý tvar. A to je docela očekávané, protože dlouhé měsíčky mohou dát obraz ženskosti a závažnosti zároveň. Ale dlouhé nehty mají jednu vlastnost, která je považována za plus, ale zároveň a mínus - vždy přitahují hodně pozornosti, což znamená, že manikúra by měla být čistá a nepřekonatelná. Pro začátek je nutné, aby všechny hřebíky měly stejný tvar, délku, a pak můžete přistoupit k návrhu konstrukce. Dlouhé nehty umožňují použití všech dostupných variant designu a dekorů, od jednoduchých monochromatických povlaků až po komplexní kompozice s kameny, jiskrami, modelováním, kamínky nebo samolepkami. Hlavní věc, kterou je třeba provést dekor bez fanatismu. Nejlepší řešení by bylo kombinací dvou typů dekorů. Lak na dlouhých měsíčcích by měl být aplikován se zvláštní opatrností, aby se zabránilo nesrovnalostem. Jakákoli manikúra na dlouhých nehtech bude vypadat atraktivně a luxusně, pokud bude dobře upravená a elegantní.

Čistá manikúra pro různé tvary nehtů

Pokud jde o krásnou a dobře udržovanou manikúru, je nejlepší zvolit mírné pastelové nebo nahé tóny, jakož i stručnou formu měsíčku. Velký tvar samozřejmě hraje i péče o samotného měsíčku. A je-li snazší odejít, je někdy obtížné dosáhnout správného a rafinovaného tvaru měsíčku.Při výběru formy pro manikúru dávejte přednost těm, které jsou pro prsty nejvhodnější. Neměli byste honit módní trend krátké délky nehtů, pokud jsou prsty plné a krátké. Podobně není nutné provádět dlouhé špičaté nehty na dlouhých prstech. S tímto tvarem budou vypadat příliš tenké a dlouhé. Nejoblíbenější a společnou možností je elegantní čtvercová manikúra na nehtech střední délky. Pro plné a krátké prsty jsou vhodnější dlouhé měsíčky, které mají tvar měkkého oválu. Pro malá pera střední plnosti by nejlepší volbou byl čtvercový tvar na průměrné délce měsíčku. Dívky s aristokratickými prsty však mohou bezpečně experimentovat s délkou a tvarem podle potřeby. Pouze by měly být odstraněny příliš dlouhé nehty.

Úhledná manikúra má velký význam při vytváření stylového obrazu, takže na něj musíte věnovat velkou pozornost. Pak budou všechny ženské obrázky vypadat atraktivně, sofistikovaně a elegantně. Sledujte nehty!

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde