Obsah:

  1. Typy kamene
  2. Možnosti umístění
  3. Nejlepší nápady na design
  4. Francouzština s kameny
  5. Matná manikúra s kameny
  6. Manikúra pixie

Manikúra je v ženském obraze velmi důležitá, takže při tvorbě je třeba vzít v úvahu všechny módní trendy, zejména pokud jde o dekor. Kameny jsou považovány za jeden z nejmódnějších a nejoblíbenějších typů dekorů. Jsou vhodné pro každodenní vzhled a budou jemně doplňovat rekreační luky. Manikérky proto důrazně doporučují použití tohoto luxusního dekoru dívkám. Dále představujeme nejlepší nápady na manikúru a povíme vše o typech kamenů.

Nejoblíbenější typy kamenů pro zdobení manikúry

Existuje mnoho druhů kamenů. Všechny jsou svým způsobem atraktivní a stylové.

Klasické kameny

Tento typ se nejčastěji používá při provádění manikúry. Používají se jak pro krátké, tak pro dlouhé měsíčky. Mají tvar mnohostěnu a jsou vizuálně velmi podobné drahým kamenům.

Pixie

Rozptyl malých kamenů, které se liší tvarem. Vytvářejí nádherný efekt rozbitého skla.

Hemisférické kameny

Tyto prvky mají hladký, dobře leštěný povrch. Mohou být lesklé nebo lesklé.

Sinju Pearl

Krásné kameny, které vytvářejí efekt perel na nehtech. Jejich tvar a barva jsou plně v souladu s jemnými perlami.

Kužel kamene

Barevné předměty, které jsou zdobeny ve tvaru kužele a spojí se na noze na dno fólie.

Charms

Hotové výrobky z vícebarevných kamenů. Mohou být vyráběny v různých formách, například luk, koťátko nebo srdce.

Stylové varianty umístění kamenů na nehtech

V současné době existuje mnoho možností, jak krásné a jemné, aby kameny na nehty. Můžete se plně odevzdat své fantazii a nekonečně experimentovat. Nejdůležitější věcí není přehánět to, protože pak může manikúra vypadat neslušně, honosně a dokonce i vulgárně. Níže uvedeme nejlepší a relevantní umístění kamenů na nehtu, takže manikúra vypadá velmi harmonicky a elegantně.

Pás

Po provedení přímého svislého pruhu kamenů po celém nehtovém talíři získá manikúra akcentační prvek, který rozhodně nebude bez povšimnutí. Nejvhodnější je tedy ozdobit mono-design nebo gradient nail art.

Kameny v podobě luku

Toto je varianta umístění výzdoby v nedávné době rychle získávat popularitu, a je zvýšeně nalezený ve zdrojích, které řeknou o nejvíce módních typech umění nehtů. Chcete-li provést luk je nejlepší zvolit kameny stejné velikosti a barvy. Tento dekor je často doplněn monogramy a curlicues. Můžete provádět takové roztomilé luky na několika měsíčku, nebo je nechat malé velikosti, ale na každém prstu.

Půvabné hrachové oblázky

Můžete si hrach z kamenů různých barev, ale perly jsou nejúspěšnější možností. Umístěte je do chaotického řádu a manikúra dostane něhu a lehkost. Nejlepší je použít tento dekor na tmavé odstíny manikúry. Pro dekoraci stačí, když pokryje jeden nebo více měsíčků elegantním hráškem.

Kamenný plástev

Tato verze umístění kamenů je velmi jednoduchá na realizaci, ale také vytváří velmi elegantní a neobvyklý design. Rozložení dekor by měl být co nejblíže k sobě tak, aby vizuální vzor připomínal plástev. Tímto způsobem je možné ozdobit celou nehtovou desku nebo jen její část. Pro luxusní nehtové umění stačí ozdobit jedním prstem.

Nejlepší nápady na manikúru design s kameny

Manikúra s kameny je velmi populární, a proto každý den existují nové myšlenky tohoto umění nail. K dnešnímu dni, obrazy tváří dívek na nehtech se stala velmi populární a je považován za nejmódnější trend tohoto roku. Přidání takové světlé a stylový design s pomocí oblázků, dostanete neuvěřitelný efekt, který bude přitahovat spoustu pozornosti a potěšení. S kameny můžete udělat imitaci vlásenky nebo rozvinout vlákna krystalů ve vlasech.

Elegantní francouzská manikúra s kameny

Jak každý ví v oblasti umění nail, klasická francouzská manikúra je považována za klasický design. Své známé bílé úsměvy můžete rozptýlit kameny. S blikající výzdobou, můžete nejen zkrášlit obrys úsměvu, ale také splnit úplně. Nail art nevypadal příliš chytlavě, zdobí několik nehtů. Vypadá velmi stylovým úsměvem z kamenů na dvou nehtech a zbytek s elegantním pruhem podél kontury.

Luxusní matná manikúra s kameny

Dokonalý kontrast sametového matného potahu s třpytem kamenů vytváří velmi drahou a ušlechtilou manikúru. Tato kombinace vypadá neuvěřitelně. To je skvělá volba, jak ozdobit trochu nudný matný povrch. Kameny lze použít v naprosto jakékoli barvě, ale tón je nejlepší zvolit světlo, aby se zvýraznila elegance výzdoby.

Stylová pixie manikúra s kameny

Jeden z jednoduchých, ale nepřekonaných návrhů nail art. Po úplném zakrytí nehtů kamínky je nutné vytvořit jasné akcenty v podobě několika malých jasných kamenů. Manikérky doporučují, aby zbytek nehtů tvořila světlá monofonní barva, takže manikúra nevypadá příliš jasně.

Každá dívka věnuje zvláštní pozornost své manikúre. A není divu, že všechny módní ženy se snaží pozorovat stylové a módní představy o provedení nail art. Jedním z účinných prvků dekoru jsou kameny. Dekorace s barevnými kameny dává designu jasný dotek, a také přitahuje hodně pozornosti. Tento dekor je rafinovaný pro různé oblečení a akce. S přítomností tohoto prvku výzdoby nebude těžké upozornit na jeho vynikající manikúru.

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde