Rozsah péče o osobní péči zahrnuje manikúru. Formy, barvy a materiály pro návrh nehtů jsou každoročně prezentovány ve stále širším sortimentu.

Čisté nehty

Stylová černá manikúra

Původní vzor

Geometrická manikúra

Stříbrné a růžové na nehtech

Čokoláda na nehty

Vícebarevné nehty

Vznešená kombinace zlata a černéMatte BéžováZlato a béžová

Broskvový lakPřírodní motivy v manikúreVynikající vzor

Harmonický obraz obsahuje mnoho kritérií. Manikúra by tedy měla být harmonií tvarových, barevných a módních trendů.

Kombinace jasných barev v manikúru

Neobvyklý vzor na nehtech

Světlé květy na nehty

Hlavní trendy sezóny 2018

Móda pro umění neil se rychle mění ze sezóny na sezónu. Ultramoderní možnosti navrhování nehtů naznačují nečekané kombinace odstínů a textur, stejně jako originální použití dekoru.Rafinované zlato na černém pozadíDekor

Na vrcholu módy jsou nehtové desky, zdobené korálky, kovové nitě, flitry a kamínky. S jejich pomocí, mistr stanoví složité vzory, které přinášejí smysl pro kompozici. Milovníci rafinovaného luxusu si mohou ozdobit prsty Swarovski krystaly.

Třpytivé modré s třpytkami

Jasné akcenty

Růžová bunda

Modrá s třpytkami na nehtech

Gotická manikúraFialová kovová manikúra

Matný lak na nehty

Tygří oko

Novoroční kresby na nehty

Bow dekor

Gel lesk

Povrchová úprava gelem je stále v módě. Alternativa k tomuto univerzálnímu materiálu dosud nebyla nalezena.Je schopen udržet své vlastnosti po dobu jednoho měsíce, aniž by ztratil jas barev.Jemná modrá manikúraSvětlé geometrický vzorOdstíny lila na nehtechJemný nahý

Další trend 2018 - nahé odstíny. Všechny šlechty přírodního odstínu mají za následek lehkou a jemnou manikúru. Pro takový Neil Art je zapotřebí průsvitná základna, která může být nahrazena vitaminovým prostředkem pro posílení nehtové desky.

Jemná růžová

Měkká barevná kombinaceJemná lehká manikúra

Barva těla manikúra

Nahá manikúra

Krátké lesklé nehtyPřetékající hřebíkyNail stripsTaková manikúra zahrnuje odstíny levandule, růžových lístků, ecru, broskví a dalších. Za klasickou variantu se považují odstíny béžové barvy, které budou kombinovány s jakýmkoliv způsobem.

Originální řešení pro manikúruMandlový tvar nehtů

Ombre

Od minulé sezóny až po novou techniku ​​ombre. Manikúra zahrnuje jemný přechod z jednoho stínu na druhý. Možná kombinace jakékoliv barvy, takže tento styl je vhodný pro každou příležitost. Barvy mohou být jak jemné, tak klidné a jasné a honosné.

Mezi oblíbené kombinace patří oranžová - červená, černá - červená, černá - bílá, žlutá - zelená, bílá - modrá, fialová - růžová, zlatá - hnědá, růžová - bílá.

Ombre v modré a lilaPerla hrát na nehtyKlasické francouzské a proti bundě

Zdá se, že francouzská manikúra nikdy nevyjde z módy. V sezóně 2018 také neztratí svůj význam.Ložní prádlo matné nehty

Roztomilý hrášek na nehtyO klasickém francouzštině už bylo hodně řečeno. Je to milost a kultivovanost. Tato manikúra je vhodná pro všechny šatní skříně a doplňky.

Samostatnou kategorií v této technice se stala barevná bunda. Zde může mistr dát své představivosti volnou ruku. V novém roce je důležité použití třpytů a dekoru ve formě korálků. Zlatá bunda dodá svému majiteli další chuť v obraze.

Peach play a bronzový lesk

Broskové nehtyFrancouzština v tmavých barvách

Křičící bunda z kombinace červené a černé, vzor na jedné z částí desky, nebo hladký proužek přes celý hřebík - to vše se může stát součástí tohoto druhu umění.

Francouzština v černémAntifrench je další jméno - měsíční manikúra. V této technice je spodní část nehtu zvýrazněna barvou. Jiné způsoby, jak ozdobit takovou manikúru, lze naučit z předchozí odrůdy.

Měsíční manikúra

Světlé měsíc manikúra

Geometrický vzor na nehtyGeometrie v manikúre

Záporný prostor

Tato technika je absolutní novinkou ve světě umění Neila. Podstatou designu je, že část nehtu je natřena bezbarvým gelem, zatímco zbytek prostoru je vyplněn barvou. Bezbarvý prostor může mít jakoukoliv formu.

Akutní nehtová forma

Rozbité sklo

Iluze fragmentů na nehtové desce již obdivovatele získala. "Skleněné nehty" poskytují manikúru lesk a záři světla. Tyto nehty budou hřebíkem Silvestra.

Chcete-li vytvořit mistrovské dílo, musíte použít speciální nálepky. Vzor může být doplněn o krystaly napodobující fragmenty ledu.Srst

Mezi nejodvážnější rozhodnutí patří krytina v podobě kožešinové pompony. Technika provedení je lepení kusů vlny nebo kožešiny na povrch nehtu. Takové umění nehtů nemůže být každodenní, ale je pro ně snadné přilákat pozornost návštěvníků na mládežnickou stranu.

Lilac lak s jiskry

Modré třpytky na nehtechManikúra pro krátké nehtyČistá manikúra pro krátké nehtyMandlový tvar nehtů

Černý lak se leskne

Hřebíky v rámu

Takzvané konturování je obtížnější než nehty. Přesně nakreslete rám na povrchu desky pod silou nejzkušenějšího mistra. Pro co nejlepší efekt doporučují odborníci ostře kontrastní odstíny.

Černé vzory na průhledné základněFeng shui

Tento typ manikúry se blíží stavu mysli žen módy, spíše než se snaží sledovat módní trendy. Předpokládá se, že každý prst je zodpovědný za oddělenou oblast života. Výběr jednoho z nehtů a malování v barvě odlišné od ostatních, přitahuje pozornost prozřetelnosti ke konkrétnímu problému klienta.

Barva nehtůElegantní černá a bílá manikúra

Předpokládá se, že vyšší síly musí zároveň směřovat pozitivní energii k vytvoření harmonie v této oblasti. Je důležité předběžně studovat vliv barev na člověka a zvolit paletu vhodnou pro manikúru.Motýli na nehtech

Známky

Zábavné mikro-kresby budou populární v nadcházející sezóně. Dělat je poměrně jednoduché. Stačí pouze zakoupit nebo vytvořit výtisk odpovídající velikosti. Malování tohoto potisku lakem, můžete opakovat stejný vzor na všechny nehty.Kontrastní kombinace v manikúreJasný kontrast nehtůRůžové nabídky motýlů na nehty

Módní barvy nail art 2018

V nové sezóně je obtížné určit barevný trend. Chcete-li radost z módy pro stylové manikúru jakékoli barvy bude dělat.Je důležité pouze pozorovat kompatibilitu odstínů.Jasný hrášekTečky na šedém pozadíVynikající vzory na nehtech

Většina technik zahrnuje použití kontrastních barev. Zbytek nám umožňuje rozlišovat pouze nuance stejné barvy v přetečení.Podzimní motivyBarevné tečky na černém pozadíStylový akt

V novém roce jsou preferovány hluboké barvy pro monochromatické zbarvení: Marsala, káva, víno, vínová, švestková, tmavě modrá, čokoládová, kardinál (tmavě červená).

Vínová barva manikúraČistá manikúra

Hluboké víno manikúra barvySvětlé tečky na nehtechNude Glitter Manikúra

Hluboké švestkové nehty

Černé nehty

Aby nedošlo k zmatku v tak široké škále, měli byste se zaměřit na zbývající detaily obrazu: barvu oblečení a styl, doplňky, barvu kůže, vlasů a očí, stejně jako základní barevné akcenty make-upu.Jemná manikúra v modré barvěStylová bundaVánoční témaNovoroční barvy v manikúru

Novoroční výzdoba

Aktuální délka a tvar nehtové desky

Praktičnost, pohodlí a přirozenost formy - to jsou tři složky moderní manikúry. Krátká délka vám umožní vytvořit styl, který je vhodný jak v kanceláři, tak na párty.Jemné sněhové vločky na nehtechModré nehty s modulacíLesklé sněhové vločky na černém pozadí

Přirozený měkký čtverec a mandlový tvar bude mimo soutěž. Vytváření dlouhých ostrých „kopií“ je pryč. Pokud módy zůstaly přívrženci dlouhých nehtů, pak byste měli pečlivě vybrat tvar.Světlé skvrny v manikúruČerstvá kombinace v manikúruOriginální kresba na nehtechŠedé pruhy v manikúru

Agresivita manikúry je nevhodná. Tento přístup je nahrazen vytvořením harmonických tvarů a hladkých linií, které jsou vhodné pro každou příležitost.

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde