Snaha o přirozenost nevylučuje některé techniky tvorby obrazu pomocí umělých materiálů. Mezi takové prodloužené nehty.

Použití této techniky umožňuje měnit délku, stejně jako skrýt nedokonalosti vašeho přirozeného nehtu. Prodlužovací deska navíc zaujímá široké pole pro pokusy s konstrukcí.

Obecná doporučení pro milovníky rozšířených nehtů

Není nutné použít příležitost k vytvoření nehtové desky extrémní délky. 2018 však vyžaduje maximální přiblížení k přirozenosti. Hřebíky by měly být střední velikosti, porostlá část může dosáhnout pouze 30% zbytku desky. Délka by měla být do 0,7 cm, je krásná a pohodlná. Tento typ nehtů učiní dámské dámské dámské a půvabné dámské tužky, které eliminují nadměrnou agresi.

Pro příležitostný vzhled, módy se doporučuje zvolit klasické formy nehtů. Je to měkký mandlový tvar nebo zploštělý čtverec.Kromě toho můžete ušetřit svůj přirozený tvar, jen mírně upravovat hrany. Návrháři se domnívají, že se jedná o čtvercové nehty, které vám umožní vytvořit největší škálu možností designu a dekorace.

Samostatnou kategorií jsou milovníci špičatých drápů. Tento formulář může být stylový pouze v případě, že střední délka. Pro párty nebo slavnostní neformální událost můžete vyskočit na ostré dlouhé štíty, spíš jako drápy kočky nebo ptáka. Tato volba je vhodná pro extravagantní tučný obrázek.

Ale v případě prodloužených nehtů, při této příležitosti můžete získat nehtovou desku jakékoliv délky a tvaru. Umělé materiály v těchto záležitostech téměř neomezují mistra.

Výhodou prodloužených nehtů je možnost radikální změny v povaze nehtů, které selhaly v přírodě. Prsty se širokým a krátkým nehtovým talířem se promění v elegantní úzké prsty na koncích s ideálním tvarem zarostlé části.

Barevná řešení pro stavbu

Odborníci doporučují výběr hluboce nasycených barev pro nehty. Odstíny červené obdrží první místo v hodnocení popularity 2018. Můžete bezpečně nosit manikúru barvu Marsala, kardinál, třešeň, víno odstíny.

Také pozoruhodné jsou tmavé tóny fialové, modré a hnědé. Je důležité dosáhnout účinku drahých kamenů na nehty. Ploché barvy nejsou povoleny. Musí hrát a svítit, lámat paprsky světla. Dokonce i matné odstíny mohou být hluboké a tajemné.

V teplém období můžete bezpečně ozdobit prsty žlutými, jasně růžovými, oranžovými a červenými květy. Jejich kombinace jsou schopny dát majitelům takových duhových nehtů dobrou náladu, stejně jako neomezenou pozornost ostatních.

U skromných žen zůstanou v pastelových barvách trend: tlumené růžové, béžové, pečené mléko, světle žlutá a další. Taková manikúra je v souladu s jakýmkoliv stylem oblečení.

Mincovna a modrá barva obnoví libovolný obrázek. Proto se tyto odstíny stáhly do nové sezóny z minulosti a zachovaly si jejich význam.

Pastelové odstíny a nahý sortiment vypadají elegantně a stylově. To je výhra pro obchodní manikúru a krátké nehty.

Prodloužení nehtů

Zvláštní pozornost je v nové sezoně věnována struktuře nehtové desky. Je módní kombinovat lesklý povrch s matným povrchem.

Podívejte se také na objemové vzory, napodobování pletených věcí, cihlovou zeď nebo kůži zvířete. Zajímavé vypadají jako vodní kapky na nehtech. Pro extrémní manikúru, některé salóny nabízejí lepení kus kůže, umělé kožešiny nebo jiné texturované materiály přes prodloužený hřebík.

Pro vhodnou příležitost můžete vytvořit originální manikúru s objemnými barvami polymerové hlíny. Můžete také udělat roztomilé berušky, plátek citronu nebo pomeranče, siluetu kočky a mnohem více z tohoto materiálu.

Dekorační prvky

Šikmé nehty jsou oblastí pro dekorativní činnosti. Můžete kreslit, lepidlo aplikace a kamínky na nich, tvoří efektní tvar.

Výkresy a vzory

Pro ozdobení prodloužené nehtové desky je vhodná ombre technika. Spočívá v hladkém přechodu z jednoho stínu na druhý. Pastelové barvy jsou vhodné pro skromné ​​ženy a přechod z jednoho jasného stínu na jiný bude zdobit prsty odvážných zoufalých dívek.

Francouzské a antifrench jsou trendy nové sezóny. Mistři nehtů také používají tyto dekorační techniky. Guru Neil Art říká, že v roce 2018 mohou být francouzské a měsíční manikúry prováděny v módních barvách sezóny. Kontrast vybraných odstínů poskytne zajímavý vizuální efekt, bez ohledu na to, zda je zbarvená část nebo barva kůžičky zbarvena.

Obzvláště zajímavá je kombinace obou stylů, kdy je zvýrazněn kontrast a obnovený konec nehtu a díra. Červené a černé barvy zajistí, že budou klasiky aktualizovány a mimořádné. Kombinace jiných kontrastních odstínů bude mít stejný účinek.

Jako alternativu ke franch můžete použít rámeček.Tento způsob navrhování nehtů kreslí čistý obrys podél obrysu nehtové desky. Je důležité, aby odstíny nátěru byly kontrastní. Pak bude manikúra vypadat originálně.

Vysoká úroveň dovedností umožní umělci vytvořit mini obraz na nehtech. To lze provést na jednom z nehtů nebo ozdobit všechny prsty. Přibližně stejný účinek lze dosáhnout pomocí samolepek, na kterých jsou vytištěny miniatury.

V roce 2018 je široká škála kreseb v módě: reprodukce obrazů, siluet, geometrických obrazců a čar, kreslených postaviček, symbolů a vybavení subkultur.

Technika lisování bude také na vrcholu módy v nové sezóně. Spočívá ve vytváření známek určitého tvaru a při použití laku s jejich pomocí. Výsledkem je, že každý nehet bude mít stejnou čistou siluetu, kterou je obtížné opakovat s kartáčem.

Kromě kreseb mohou být prodloužené nehty zdobeny kamínky, různými barevnými prášky, krystaly Swarovski, skořápkami a dokonce i textiliemi.

Šikmé nehty jsou pro pána nekonečným zdrojem inspirace. Hlavní je vybrat si nápad, který je v souladu s obrazem budoucího vlastníka vylepšeného uměleckého díla.

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde