Obsah:

 1. Rovné džíny
 2. Džíny ve stylu rapper
 3. Modely hip hopu
 4. Široká světlice
 5. Roztrhané džíny
 6. Americké ženy
 7. Džíny s vysokým pasem
 8. Snížené džíny
 9. Zvolte délku
 10. Módní barvy a odstíny
 11. Co mohu nosit s širokými džíny?
 12. Boty s širokými džíny

Džíny více než jeden rok zůstávají nejoblíbenějším a nejvyhledávanějším kusem dámského šatníku. Dnes si každá dáma vybere optimální model vhodný pro její postavu. V této sezóně jsou v módě široké džíny v různých odstínech a modelech. Charakteristickým rysem širokých dámských džíny - to je noha, která dobře sedí na noze, ale nevejde se do ní. V našem článku budeme hovořit o nejmódnějších trendech širokých dámských kalhot.

Rovné široké dámské džíny

Rovné dámské džíny jsou populárním modelem, jehož šířka nohou je stejně široká v dolní a horní části kalhot. Tyto džíny mohou být jak s vysokým, tak s nízkým pasem.Pozoruhodně, trochu nedbale, ale zároveň elegantně široké rovné džíny vypadají zastrčené až na úroveň kotníku.

Široký ženský rapper džíny

Široké ženské rifle jsou model s důrazem na širokou nohu s velmi nízkým a nízkým pasem. A pro pohodlí při chůzi nohy jsou shromážděny na dně s gumičkou nebo manžety. Krásný pás zdobený například nýty vám pomůže zdůraznit krásu a individualitu riflových šortek. Kalhoty jsou zdobeny efektem zvracení, odření, spousta nýtů, zipů, tkaniček a kravat. Tyto džíny jsou ti, kteří preferují pouliční a volný styl.

Široké hip-hopové dámské džíny

Široké dámské hip-hopové džíny jsou širokoúhlé kalhotové kalhoty, zúžené na lemu. Tento model džíny je ideální pro dámy s širokými boky, protože to dělá její postava okouzlující a neodolatelné. Kostkovaná košile, tričko nebo vestu vám pomohou tento efekt vylepšit. Hip-hopové džíny jsou velmi oblíbené u mladých žen.

Dámské široké džíny

Široké dámské džíny - model dámských džíny, které po více než jeden rok zaujímají vedoucí postavení v dámském šatníku. Džíny mají několik rozšířených možností: v dolní části nohy, od kyčle nebo od kolena. Tyto džíny jsou univerzální možností pro vytvoření módního a stylového ženského obrazu.

Roztrhané dámské džíny

Ragged dekor dnes se nachází v různých stylech a modelech. Tyto dámské džíny se také nazývají hippies a boyfriends. Chcete-li vytvořit krásný a stylový luk, přidejte roztrhané džíny s krajkou nebo krátkou bundu.

Americké široké ženské džíny

Američané jsou vzorem džíny, které umožní snadný pohyb a pohodlí. Tento model džíny má své specifické rysy. Například tkanina pro americké ženy je vybrána pevně a velmi silně. Přítomnost štěrbin podél délky nohy a dveří je povinná.

Široké dámské džíny s vysokým pasem

Široké dámské džíny s vysokým pasem - skvělý způsob, jak zdůraznit krásu postavy. Obzvláště velké tyto kalhoty vypadají s zastrčenou bílou nebo červenou košili. Chcete-li vytvořit slavnostní luk, džíny s širokým korzetem pásu jsou perfektní. Takový pás, zdobený šněrováním nebo nýty, vytváří skutečně přesvědčivý obraz. Široké podpatky s vysokými pasovými botami s podpatky nebo klíny, a pro vytvoření příležitostné luk pro pohodlí, vyzvednout měkké klínové boty.

Široké dámské džíny s nízkým pasem

Džíny s nízkým vzestupem se doporučují pro dámy s ideální proporcí tvaru těla, protože fit těchto kalhot je pod boky. Pokud nejste majitelem dokonalé postavy, zvolte kalhoty s průměrným střihem. V této sezoně moderní designéři doporučují široké džíny s nízkým pasem, zdobené výšivkou.

Výběr širokých džínů s vysokým nebo nízkým pasem závisí na typu ženské postavy.

Vyberte si široké džíny na délku

Tyto kalhoty dávají obrazu zvláštní chic, hlavní věc je vědět, jak dělat správně a krásně. Nožní kalhotku utáhněte dvakrát asi o tři centimetry a pak je jemně přitáhněte k sobě. Tento způsob vytváření manžety je používán pro téměř všechny modely širokých džíny, kromě flared. Krátké široké džíny jsou ideální pro dámy se štíhlou dokonalou postavou. Pokud zkrátíte délku širokých modelů džíny, pak vizuálně přidejte objem ženských stehen. Ale prodloužené modely širokých džíny by měly být vybrány o dva centimetry déle, pak budou tyto kalhoty vypadat nádherně s botami s podpatky nebo klíny.

Módní barvy a odstíny širokých dámských džíny

Moderní móda diktuje svá vlastní pravidla a dnes, kromě klasických odstínů širokých dámských džíny, džíny světlých nebo naopak, uklidňující pastelové barvy vypadají stylově a atraktivně. Klasické odstíny zahrnují tmavé džínoviny, indigo a světle modré. Tyto odstíny zůstanou vždy v trendu.Jak však bylo uvedeno výše, móda nestojí v klidu, což je důvod, proč jsou dnes dnes velmi nestandardní barevné varianty pro široké džíny. Zde je nutné tyto barvy zvýraznit jako popel šedý, žlutý a tmavě zelený. Barva slonoviny nebo bílé barvy je známkou zjemnění a ženskosti. Pokud potřebujete vizuálně vytvořit štíhlejší postavu, vyberte si na manžetách černé barvy široké džíny.

Co mohu nosit s širokými džíny?

Pro vytvoření krásného a atraktivního obrazu se širokými džíny je nutné dodržet několik podmínek. Chcete-li zdůraznit krásu postavy a zaměřit se na džíny, vyberte si vrchol, který bude odpovídat obrázku. Úzké šaty košile je skvěle vhodný pro široké džíny. Takový luk je vhodný jako denní nebo kancelářská možnost. Další tip při tvorbě obrazu: důraz by měl být kladen na džíny, takže si vyberte ten nejjednodušší a doplňky a další věci by měly fungovat pouze jako doplněk. Jednoduchá trička a klasická trička udělají skvělou práci. Široké džíny s elastickým zipem a zipem dokonale doplňují jednoduché tričko nebo tričko.

Boty s širokými džíny

Stylisté radí širokým džínám vybrat jednoduché verze bot. Například mokasíny, sportovní pantofle, sandály nebo baletní byty. Pro chladné počasí jsou boty se šněrováním perfektní. Krásné boty na platformě v kombinaci s širokými dlouhými džíny opticky prodlouží nohy a celkový růst.

Dnes, různé modely a barvy širokých džíny umožňuje každé ženě vytvořit neodolatelný a jedinečný obraz. Široké džíny - součást dámského oblečení, které musí být v šatníku.

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde