Zvýraznění každý rok získává stále větší popularitu díky vzniku nových barvicích technik. Nyní je nesmírně vzácné vidět dívku s bílými prameny vlasů, jak to udělali mistři. Moderní metody barvení vám umožní vytvořit jemnou a hladkou hru, natáhnout barvu nebo naopak kontrastní prameny - to znamená vše, aby vaše vlasy měly krásný a přirozený vzhled. Ale než se zaregistrujete v salonu, doporučujeme prozkoumat základní možnosti zvýraznění a vybrat si ten nejlepší.

Módní vrcholy 2017

V roce 2017 budou zvláště důležité různé typy zvýraznění a každý mistr to s potěšením potvrdí. Mějte však na paměti, že v důsledku barvení vlasů by měl vypadat co nejpřirozeněji a přirozeněji. A to zase závisí do značné míry na vaší současné barvě vlasů.

Proto doporučujeme předem konzultovat s mistrem, co chcete obdržet.Pouze tímto způsobem si bude moci vybrat vhodnou techniku, díky které budou vaše vlasy vypadat, jako by na slunci trochu vyhořely.

Zvýrazňující vlasy 2017: módní barva

Chcete-li získat luxusní účes po zvýraznění, je velmi důležité zvolit správný odstín, který lze kontrastovat s vaší přírodní nebo podobné. Nejlepší ze všech těchto zbarvení padá na blond vlasy. Kromě toho, odstíny si můžete vybrat nejrůznější, od světle hnědé, tmavé kontrastní a končící světlé, neobvyklé barvy.

Nejvhodnější jsou ty odstíny, které mají něco společného s přírodní barvou vlasů. Mimochodem, při výběru barvy nezapomeňte vzít v úvahu teplo tónu. To znamená, že ti, kteří mají chladný tón, je lepší zůstat na chladných světlých odstínech.

Pro barvení tmavých vlasů jsou vhodné tóny mírně světlejší nebo tmavší než základní barva. Ideální možností by byl odstín palety z kaštanu, čokolády a ořechů.

Neméně výhodná je kontrastní barva světla. S ním se na vlasech objevují zajímavé odrazy, které vytvářejí iluzi chlupatých vlasů. Každý z těchto odstínů je krásný svým způsobem, ale po barvení je důležité nezapomenout na důkladnou pravidelnou péči o vlasy.

Zvýraznění: Aktuální techniky 2017

Mezi mnoha různými barvicími technikami je velmi těžké najít ten, který vytvoří požadovaný efekt na vlasy. Níže se tedy podíváme na ty hlavní a hovoříme o jejich vlastnostech.

Ombre a Sombre

V roce 2017 budou tyto techniky zvýraznění nejoblíbenější. Mnozí si je zaměňují kvůli podobnosti v názvu nebo proto, že nejsou příliš orientováni na správnost implementace.

Zbarvení malby je hladký přechod barev po celé délce vlasů. Tento efekt se dosahuje použitím několika odstínů ze stejné palety barev. A v důsledku barvení vlasů vypadá velmi přirozeně. Mimochodem, budete jen zřídka muset provést korekci barev, ne více než jednou za dva měsíce.

Ombre dává efekt ostřejšího přechodu z tmavé na kořeny vlasů na jasné konce. Kromě toho je důležité, aby byla barva aplikována z průměrné délky, protože tak zůstane hranice mezi vaší přirozenou barvou a barevnými prameny.

Tato technika má podobnost s Shatush, ale na rozdíl od něj, přechod barev a světel vypadá mnohem jasněji. Z tohoto důvodu by mělo být takové barvení prováděno na brunetkách nebo na hnědovlasých ženách.

Shatush

Barvení technikou shatush jemně rozjasní vlasy a vypadá to, jako by na slunci docela vyhořely. Pro vytvoření takového efektu se používají pouze dva odstíny barvy ze stejné palety barev. Je to proto, že je dosaženo takového přirozeného osvícení, k němuž mnoho dívek usiluje.

Chcete-li navštívit mistra pro korekci barev bude muset být velmi vzácné, zpravidla jednou za několik měsíců. Ale nebojte se, protože vlasy rostou normálním tempem, ale zároveň vypadají přirozeně. Pro ženy, které mají více než 30% šedých vlasů, je lepší vyzvednout jinou techniku, protože shatush ji nebude malovat úplně.

Balajazh

Následující technika, kterou často používají zkušení mistři - balayazh. Je to zcela specifické, protože zahrnuje neobvyklý způsob nanášení barvy. Kadeřnice by měla tahy štětce striktně vertikálně, a tak pracovat pouze horní vrstvy. Díky tomu vytváří módní efekt na vlasy, které na slunci lehce vyhořely.

Tato barva vypadá velmi krásná, jemná a přirozená. Doporučujeme to dělat pouze v kabině dobrého absolventa, protože to není možné opakovat doma.

Kalifornie zvýraznění

Tento typ barvení je považován za nejškodlivější ze všech současných technik. Při použití kalifornského zvýraznění se používá speciální inkoust a fólie nebo termální papír se nepoužívá.

Pokud jde o odstíny, mistr často míchá několik tónů, které se v důsledku toho plynule proměňují. Vypadá velmi krásná, jemná a přirozená. To je to, o co bychom se měli v roce 2017 usilovat.

"Babylights"

Technika „beilayts“ nebo „sunbeams“ je považována za zcela novou, ale v roce 2017 se používá velmi často. Spočívá v částečném zesvětlení několika pramenů, které jsou umístěny blíže ke koncům vlasů. Díky tomu se zdá, že vlasy jsou na slunci velmi lehce vyhořeny. Velmi krásný, tento efekt vypadá na světle, blond a světle hnědé vlasy.

Módní fotografie 2017

Při výběru barvící techniky, vždy si uvědomte, že použití každého z nich bude mít jiný výsledek na vaše vlasy. Proto nespěchejte, abyste se rozhodli a zamyslete se nad tím, jaký druh zvýraznění je pro vás vhodnější.

Jaký je váš názor na zvýraznění a děláte to sami?

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde