Obsah:

 1. Černé francouzské nápady
 2. Matt francouzsky
 3. Černá a bílá bunda
 4. Černá bunda s krajkou
 5. Černá manikúra s třením
 6. Francouzština s geometrií
 7. Francouzština na krátkých nehtech
 8. Francouzský design

Lak na nehty byl poprvé použit v roce 1932 a jeho autorem byl muž. Od té doby ženy na celém světě zapomněly na matné a matné nehty, každý den experimentovaly s odstíny a dekorem. Dnes je těžké představit si nádhernou ženu bez velké manikúry.

V závislosti na odstínu nail art, můžete vytvořit jemný a ženský design, nebo naopak zdůraznit nepřístupnost a fatální charakter dámy. Hlavní barvy gelového leštění jsou vybrány v závislosti na typu barvy, obrazu a důvodu, pro který byla manikúra vyrobena.

Ze všech nejrůznějších vzorů si zvláštní pozornost zaslouží francouzský design nehtů, který mimochodem vynalezl i americký muž Jeff Pink.V klasické bundě použité béžové a bílé, ale postupem času, nehty mistři začali používat různé odstíny.

Módní černá francouzština na nehtech: co potřebujete vědět o kontrastním designu

Černá bunda dává celý obraz nadšení. Je nepravděpodobné, že by takový návrh zůstal bez povšimnutí. Francouzština častěji než jiné umění nail bylo podrobeno experimentům. K tomu se přidávají květiny, oblázky, fólie, akryl, třpytky a další dekory.

Proč černé francouzské šaty potěší dívky, které dávají přednost mimořádným obrazům. K tomu existuje několik vysvětlení:

 • jednoduchost provedení
 • nádherný výhled
 • praktičnost
 • mnoho možností

Černá bunda vypadá skvěle v každodenním i obchodním obrazu. Neméně působivý černý design vypadá ve večerním luku.

Matná bunda na černých nehtech

Tmavé odstíny vypadají obzvláště atraktivní na matném povrchu. Design vypadá jemně a žensky. Matná francouzština v černé barvě je ideálním řešením pro příležitostný, obchodní a slavnostní vzhled.

Je třeba mít na paměti, že matný design jako nikdo jiný nepotřebuje další dekor. Používejte kamínky, třpytky, třpytky a další duhovou výzdobu, která zředí jemné sametové tóny.

Stylová černá a bílá bunda na nehtech

Kontrast nail art vždy vypadá nádherně a fascinující. Je těžké si představit více protilehlých odstínů než tmavě černá a jemná bílá, téměř mléčně zbarvená barva.

Černá a bílá se používají pouze pro ozdobu francouzského "úsměvu", zbytek nehtu je pokryt průhledným vrcholem nebo světle růžovou barvou. „Smile“ francouzština v černé a bílé barvě se liší od klasické verze. Aby design vypadal zajímavě, použijte dvojitý, posunutý geometrický tvar „úsměv“.

Klasické verze bundy v černé a bílé nejsou také vyloučeny, když je celá nehtová deska pokrytá černou barvou a čára „úsměv“ je nakreslena bílou.

Černá bunda s krajkovým dekorem

Prolamované vzory vypadají zajímavě v čistých odstínech: bílé nebo černé. Francouzština v černé barvě s prolamovaným vzorem vypadá neuvěřitelně něžně a přitažlivě. To je ideální volba pro každý den, vzor je jednoduchý a nehromadí design.

Krajkový vzor se aplikuje pomocí silného gelového polštáře, ručně kresleného vzoru, jezdců, s použitím pravé krajky. Umístěte obrázek na kontrastní pozadí, takže bude vypadat jasně a nasyceně.

Černá manikúra s třením

Rub in - novinka posledních ročníků, dokonale zapadají do světlých i tmavých odstínů. Vmíchejte jemný polymerní prach, který v kombinaci s gelovým lakem vytváří hluboký duhovitý povlak.

Ruby dostal své jméno díky způsobu použití. Materiál se otírá houbou do suchého gelového leštidla s lepivou vrstvou. Na prodej najdete perlu, zrcadlo, perlu, leštění duhy, hranol atd. V tmavé barvě vypadá brouk chic, který vytváří přehrání, která vypadají jako shell brouka. Další brouk se nazývá chameleon. To je nejlepší řešení pro černý gel.

Elegantní černá bunda s geometrií

Manikúra s geometrií stále vyvolává představivost dívek. Dosud nehrál dost žen módy s tenkými čarami a dalšími postavami. Navíc, na vrcholu popularity je design s negativním prostorem, kde geometrie hraje důležitou roli.

Francouzština vypadá skvěle s geometrií. Mohou to být čáry, kosočtverce a jiné tvary na jednom z prstů, nebo složité vzory s geometrickými zvířaty. Hvězdy také patří k geometrii, stejně jako mehendi vzory.

Černá bunda na krátkých nehtech: fotoreportáž sezóny

Mnoho dívek má rád krátké nehty kvůli jejich pohodlí, praktičnosti a blízkosti přirozeného tvaru nehtů. Černá bunda může výrazně snížit již malou nehtovou desku. Nicméně, dodržovat některé rysy vytvoření černého designu, můžete získat elegantní manikúru:

 • Použijte kombinaci černého gelu a bílé.Opačné odstíny vypadají harmonicky na nehtech a prsty budou vypadat sofistikovaně a žensky.
 • kombinace matného černého a lesklého lesklého gelu - použijte bohatý, téměř uhlíkový odstín černé. Kromě toho tato kombinace umožňuje vytvářet objemné umění nail.

Černá bunda na krátkých nehtech by měla být co nejstručnější. Neměli byste používat komplexní 3D design s velkými kamínky, štuky a jinými podobnými vyznamenáními. Vzorky s tečkami, bílými a černými flitry, mehendi vzory, nápisy, tenké větvičky s listy vypadají skvěle v černé bundě.

Módní černá bunda: jak vyzdobit tmavý design

Černá bunda vypadá atraktivně a v klasické verzi, ale pokud přidáte manikúru s kamínky, fólií, třpytkami a další výzdobou, pak bude design neuvěřitelně stylový a chytlavý.

Nová sezóna - design s fólií. Na černém pozadí, zejména matném, vypadá design nádherně. A takový design si můžete vytvořit sami. Stačí si koupit nehtovou fólii a připevnit ji k lepidlové vrstvě. Otisk na každém prstu bude jedinečný.

Je čas změnit názor na černou. To může vypadat atraktivně v každém případě: každodenní, obchodní, a to zejména v slavnostní. Je třeba mít na paměti, že černá musí být nutně kombinována s prvkem obrazu. Jediný způsob, jak můžete ukázat všechny nádherné černé odstíny gelu na nehty.

 

 

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde