Haircut bob několik let neopustí jedno z nejlepších míst mezi nejoblíbenějšími dámskými účesy. Ne každá dívka ji má ráda, ale přesto si ji mnozí vybírají. Pokud se vám podaří najít dobrého mistra, který důkladně zná techniku ​​tohoto účesu, můžete zapomenout na denní styl. Po šamponování se vlasy samy dostanou do krásného účesu a další péče nebude vůbec potřebná.

Tento účes je poměrně všestranný, protože je ideální nejen pro kolo, ale i pro prodlouženou tvář. A stylisté zase tvrdí, že fazole bude vyhovovat dívce s jakýmkoliv tvarem obličeje. Stačí si jen vybrat účes sám, s ohledem na všechny rysy obličeje a proporce těla. Proto doporučujeme, abyste zvážili vlastnosti různých typů bob účes 2017 a uvidíte, jak by to mělo vypadat zezadu.

Extra dlouhý bob

To je věřil, že bob náměstí je účes, který je vhodný pouze pro krátké vlasy.Tento názor již není relevantní, a nyní si dívky s vlasy s délkou ramen nebo ještě déle mohou dovolit takový účes. V tomto případě budou vaše kadeře vypadat velmi elegantně a dobře upravené. A pro pokládku bude nutné použít pouze malý vysoušeč vlasů, takže prameny budou ležet naplocho. Souhlasím, lákavé vyhlídky. Je však velmi důležité najít dobrého kadeřníka, který vlastní techniku ​​stříhání vlasů. Koneckonců, aby se správně, vysoce kvalitní fazole je poměrně obtížné. Proto si v dobrých salonech krásy vyberte kadeřníka. To je místo, kde profesionálové, kteří znají svou hodnotu, často pracují.

Podlouhlý bob nemusí být nutně na rovných vlasech. Na fotografii živý příklad skutečnosti, že takový účes vypadá skvěle na kudrnaté a kudrnaté vlasy. Proto, pokud jste stále pochybovali, zda dělat takový účes, teď je čas změnit se trochu navenek.

Některé dívky preferují spíše ostrou přechodovou délku vlasů. Na fotografii můžete vidět skvělý příklad. Tento účes vypadá velmi stylově, neobvykle a dokonce extravagantně. A pokud se nebojíš zájmů ostatních, pak ti to bude vyhovovat.

Bob pro střední délku vlasů

Tento účes je skutečná spása pro dívky, které mají tenké nebo řídké vlasy. Správně zvolená technika vám umožní vytvořit opravdu krásný účes a přidat další objem. A efekt, jako kdyby jste právě opustili salon, bude pokračovat po dlouhou dobu. Nezapomeňte však pravidelně aktualizovat účes, aby nedošlo ke zkažení atraktivního vzhledu.

Chcete-li diverzifikovat obvyklé fazole trochu, mnoho dívek zvolit více zajímavé a neobvyklé možnosti. Jedním z nich je ostříhání vlasů s krátkými vlasy na zádech a delšími prameny vpředu. Uvidíte některé z nejzajímavějších verzí tohoto účesu níže.

Klasický bob pro krátké vlasy

Nejoblíbenější možností mezi mladými lidmi a milovníky krátkých účesů je klasický bob. A to vše proto, že tento účes vypadá úžasně stylově, módně a svěží. A co je nejdůležitější, účes prakticky nevyžaduje čas na styling. Nejčastěji má vlas samotný tvar určený kadeřníkem. Pokud jde o péči, to vše závisí na vašich preferencích. Například, pokud máte rádi kudrnaté vlasy nebo neopatrné kadeře, můžete použít speciální stylingové nástroje. Může to být pěna, texturová pěna, která dodává efekt „plážové vlny“, nebo gel. Každý z těchto produktů dává jiný vzhled na vaše vlasy, takže přemýšlet o tom, co chcete dostat jako výsledek před nákupem.

Některé dívky dávají přednost příliš krátkým vlasům. Samozřejmě tato možnost nebude potěšit každého. Nyní je však čas experimentovat a ukázat se, alespoň ve stříhání vlasů.

Skvělým příkladem toho, jak bob účes může vypadat jinak a v každé z možností je krásná.

Stupňovaný bob

Pokud dáváte přednost něčemu neobvyklému, nebo chcete změnit známý obrázek, pak doporučujeme vyzkoušet ostříhaný fazole. Tento účes dodá vlasům určitý objem a v důsledku toho bude vypadat svěže a zdravě. A váš účes bude stylovým akcentem při formování vašeho každodenního vzhledu.

Úžasně stylový, krásný fazolový střih pro ty, kteří nechtějí trávit příliš mnoho času na vlasech. Také tento účes je ideální pro letní období, výlety do moře a skutečnou dovolenou.

Bob na kudrnaté vlasy

Kudrnaté nebo kudrnaté vlasy jsou často velmi zlobivé. A to znamená, že dívky tráví mnohem více času na vytvoření krásného účesu nebo elementárního stylu. Proto dříve nebo později každý začne hledat nejlepší možnosti pro účesy, které dodají vašim vlasům krásný, dobře upravený vzhled. A fazole pro tento účel perfektně sedí. Kromě toho, že takový účes můžete zapomenout na styling. Vzhledem k tomu, kudrnaté vlasy vypadá velmi jemně, přirozeně a dokonale zdůrazňuje účes.

Pokud nemáte přirozeně kudrnaté vlasy, pak si můžete udělat tento účes pomocí texturování pěny. K tomu je třeba sbírat pěnu ve vašich rukou a aplikovat ji na vlasy pomocí kompresních pohybů. Takže můžete vytvářet vlny. Aby vlasy vypadaly elegantněji, použijte jemný hřeben.

Mírně objemnější kadeře mohou být vyrobeny pomocí curlingu. V závislosti na jeho průměru získáte různý objem kudrlinek. Proto zvolte na základě vlastních preferencí.

Jak můžete vidět, bob účes je jedním z nejpopulárnějších a populární v roce 2017. A to vše díky své univerzálnosti, protože je vhodný pro ženy jakéhokoliv věku. K tomu, aby takový účes, nebudete potřebovat příliš tlusté nebo dlouhé vlasy. Ohromující bob je ideální pro všechny typy vlasů.

A jak se cítíte o tomto druhu účesů?

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde