Jedním z klíčových prvků ženského obrazu byly boty. Boty jsou nejuniverzálnější variantou, protože mezi nimi najdete modely pro každou příležitost, jakékoliv počasí, styl a barevný rozsah. To se nemůže pochlubit sandály nebo tenisky.

Příští sezóna přijala některé trendy z předchozího období a také slibuje spoustu nových produktů. To jasně ukázali přední couturiers, jejichž sbírky zdobily světové přehlídky v Miláně, Paříži a Londýně.

Hlavní trendy sezóny 2018

Mezi světlými novinkami roku 2018 stojí za zmínku i hybrid obuvi a ponožek, originální podpatky, neobvyklé modely sportovní obuvi a mnoho dalšího.

Ponožky

V loňském roce návrháři na pódiu vydali modely, sandály a sandály. V tomto roce pokračovali módní guruové a dali si ponožky a boty dohromady. Módní dům Fendi tuto novinku předvedl jako první.Jemné a elegantní modely mohou být vedle večerních šatů, jednodušší výrobky se stanou univerzální každodenní možností.

Neobvyklá pata

Milovníci klasických čepů v novém roce čekají na skutečný šok. Moderní boty budou vyrobeny na extravagantní patě tvůrčí formy a se všemi druhy dekorativních vložek. Mohou to být originální obklady, vložky a další metody designu. Tento trend zvedl nejen američtí a evropští couturiers, ale také ruské módní domy.

Plošina ve výšce

Extrémní výška obuvi je opět v trendu. Může se jednat o homogenní platformu, stejně jako o víceúrovňové možnosti. Také na pódiu zadní klín v kombinaci s vysokým podpatkem. Tyto modely převažují ve sbírkách McQueen, Versace, Dolce & Gabbana.

Boty od Christian Louboutin

Jeden ze značek luxusního života se stal takzvaným Louboutins nebo boty od významného návrháře Christiana Louboutina. Každá nová kolekce průvodce se stává hitem. Návrhář neustále vytváří stylové a jedinečné věci, které chce každá módy dostat do šatníku. Nová řada bot již byla na stupních vítězů prokázána a okamžitě získala uznání veřejnosti. Modely se vyznačovaly sofistikovanými elegantními a elegantními liniemi.

Sportovní elegantní

Styl sport-chic naznačuje nějakou odchylku od rigidního rámce hraničních stylů. V něm můžete kombinovat elegantní pletené šaty se sportovní obuv. Ale není zde místo pro klasické modely pro běh nebo posilovnu. Je nutné si vybrat boty z části městských tenisek. Mezi nimi jsou tenisky, tenisky a další podobné modely. Aby boty byly přisuzovány sportu, potřebují pouze ploché a měkké linie. Takové modely mají pohodlí z tenisek a elegance z klasických bot.

Módní paleta nové sezóny

Klasika zůstává na vrcholu popularity. Hlavní část modelů obuvi, které se objevily na světových lávkách v nové sezóně, zůstala v obvyklém rozsahu: bílá, černá, hnědá. Alternativou k klasice budou světlé odstíny žluté, zelené a růžové. V trendu hořčice barva. Tyto boty mohou doplnit obchodní nebo každodenní soubor. Monochromatické a vícebarevné modely budou stejně důležité v nové sezóně.

V trendu zůstaly i textilní boty s květinovým potiskem. Může se skládat z malých květů nebo velkých částí. Obě možnosti jsou stejně žádané.

Návrháři nabídli boty v klidném rozsahu. Ty jsou modré, zelené, vínové odstíny a také všechny stupnice nahých tónů. Metallic v nové sezóně se ukázal ve většině šatních skříní. Boty nejsou výjimkou. Měkký třpyt stříbra činí tyto modely nápadnými a originálními. Zlato je také nahoře. Zlatá záře, zapůjčená z diskotéky, učiní vzhled jedinečným. Tyto boty jsou vhodné jak pro večírky, tak pro slavnostní akce, stejně jako pro veřejnost.

Skutečné materiály pro módní dámské boty

Ve věcech materiálů nebylo vynalezeno nic zásadně nového. Stále nejpohodlnější a nejkrásnější boty z kůže a semiše. Kůže může být jak přírodní, tak umělá. Je důležité pouze zajistit vysokou kvalitu kůže. Také v trendové lakované kůži a nabuk. V horní části jsou sametové textury, bez ohledu na jejich přirozenost.

Dekor a dekorace

Jedná se o detaily dekorů a návrhových metod, které činí každý model jedinečným. Obuv je zdobena přezkami a šněrováním. Kromě toho je módní nosit perforované boty a doplnit je výšivkou. Ve sbírkách nové sezóny existuje velké množství modelů s imitací plazů plazů.

Hlavním trendem sezóny je minimální výzdoba. Stojí za to si vybrat ty modely, na které přitahuje pozornost jedna věc. Z módy vyplynuly i futuristické koncepty jako zbytky minulých ročníků.

Boty bez podpatků vypadají docela smutně bez odpovídajícího designu. V tomto případě by měl dekor zůstat stručný.Mohou to být perforované překlady s malou přezkou na konci.

Agresivní na první pohled boty s špičatým nosem a vysokou, tenkou patou jsou vyváženy klidnými barvami materiálů a minimálním množstvím nebo žádnou výzdobou vůbec. Klasické černé modely umožňují zlaté kovové části. Mohou to být přezky, zipy a dokonce i knoflíky.

Malá čtvercová pata může být bezpečně přičítána trendům sezóny. Tyto stabilní a pohodlné modely z kategorie každodenní migrace do večera a obřadní řada obuvi. Taková objemová pata je pole pro kreativitu. Pokročilí návrháři ho odvážně zdobí kamínky, řezbou a dokonce i tvarováním. Průhledné paty, které přežijí druhé kolo popularity, zůstaly v módě. I přes tyto modely existují produkty, ve kterých pata zcela opakuje barvu a strukturu hlavního materiálu boty. Navzdory zjevné nepraktičnosti kůže, sametové nebo saténové podpatky, tento trend aktivně nabírá na síle.

Zdá se, že cvok nikdy nevyjde z módy. V této sezóně, módní guru zůstávají v názoru, že high-podpatky boty by měly být součástí šatníku každé módní ženy. S takovými botami, aby byly elegantní a řídké, nejjednodušší. Toto pravidlo funguje pouze s těmi, kteří vědí, jak chodit po takových závratných patách.

Každý z nových modelů si zaslouží pozornost. Je jen důležité vybrat si pár, který bude harmonicky kombinován s oblečením ze skříně. Pouze úspěšné kombinace umožní novým botám ukázat všechny jejich výhody.

1 KOMENTÁŘ

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde