Samozřejmě, ve většině moderních interiérů jsou na zeď namontovány tenké plazmové obrazovky, to však neznamená, že podstavce pod tv zůstal nevyžádaný. Často preferují majitele jako důležitou funkční součást celého interiéru.

Moderní televizní skříně: typy designu

Dnes výrobci nabízejí velký výběr nábytku, jehož funkčnost a design uspokojí i ty nejnáročnější chutě. Ne výjimkou byly skříňky pod televizorem. Vyberte si perfektní variantu pro váš styl interiéru není těžké.

Kompaktní plochý noční stolek s malým počtem zásuvek bude vypadat skvěle v malé místnosti a luxusní designový model s originálním povrchem je ideální pro prostorný reprezentativní obývací pokoj.

Ve vzhledu a konfiguraci existuje několik typů televizních stojanů:

TV stojan s držákem

Stojan s vestavěným držákem umožňuje snadné nastavení natočení a úhlu televizoru.Neuvěřitelně praktická funkce, která představuje možnost sledovat televizi kdekoli v místnosti. Obchody dnes prodávají podobné podstavce jak pro panel, tak pro LCD TV.

Vestavěná konzola umožňuje perfektní umístění televizoru v libovolném místě bez vrtání stěny. Co se týče estetiky, vše je zde také zajištěno: veškeré vedení ze zařízení je ukryto ve speciálně určeném kanálu.

TV stojan se zásuvkou

Jedna z nejvíce funkčních položek pro obývací pokoj. Samozřejmě, tato možnost není nejkompaktnější řešení, ale zcela relevantní pro prostorné pokoje. Navzdory velikosti a masivnímu vzhledu zde můžete dát spoustu potřebných věcí. Takový model skříně může obsahovat dostatečný počet sekcí, zásuvek, otevřených polic pro vybavení, disků a dalšího příslušenství.

Přívěsek skříňka

V moderních apartmánech často visí televizní skříně. Díky tomu je místnost o něco prostornější a vzdušnější. Tento model je připevněn přímo ke zdi a pod ním zůstává volný prostor.

Pro výrobu zavěšených podstavců se zpravidla používají lehčí materiály, ale v zásadě se mohou použít všechny. Navzdory své kompaktnosti a lakonickému vzhledu může být tento design velmi funkční, má dostatečný počet přihrádek pro skladování všech druhů věcí a polic pro vybavení.

Televizní stojan

To je skutečná spása pro malé místnosti. Rohové umístění umožňuje uložit takové cenné měřiče. Navíc tento model není absolutně horší ve funkčnosti u jiných druhů. To může také mít další zásuvky, sekce, a dokonce i komoda. Rohové skříně se navíc setkávají s držákem, který výrazně zvětšuje úhel pohledu.

Materiály na televizní stojan

Materiály, ze kterých se vyrábějí skříně, mohou být velmi odlišné. Nejčastěji se jedná o dřevo, sklo, plasty, dřevotřískové desky. Výběr materiálu však bude záležet na koncepci designu a stylistické orientaci interiéru.

V poslední době se stále více žádají skleněné skříně, které vypadají skvěle v moderním interiéru bytu. Kromě toho, takový kus nábytku může být právem považován za ideální řešení pro malé místnosti, protože obrubník ze skla se zdá, jako by beztíže.

Zpravidla tyto návrhy vypadají jako standardní konferenční stolek, který je vybaven několika policemi pro spotřebiče a dalším nezbytným příslušenstvím.

Výrobci používají tvrzené tlusté sklo o tloušťce asi 15 mm. Absolutní materiál je dostatečně bezpečný a trvanlivý a broušení hran eliminuje možnost třískání a poškrábání. Speciální filmový povlak umožňuje skleněnému povrchu poskytnout jakýkoliv odstín.

Klasické dřevěné skříně vypadají velmi ušlechtilé a pevné. Dokonale zapadnou do klidného interiéru s odlišnou stylistickou orientací.

Design tradiční dřevěné TV skříňky může být naprosto cokoliv - od moderního a minimalistického až po vynikající povrchy a ruční řezbářství.

Co se týče barev, černé a bílé podstavce, stejně jako nelakované dřevěné jsou považovány za univerzální.

Ale takový kus nábytku se také může stát jasným přízvukem interiéru, který přitahuje zvláštní pozornost. Pokud si přejete, můžete si vyzvednout naprosto jakýkoliv design a barvu.

TV Stand: Jak si vybrat?

Než si takovou věc koupíte, musíte vzít v úvahu některé ukazatele, které musí splňovat:

Nejdříve je nutné určit rozměry televizoru, změřit délku, šířku, na jejímž základě lze odhadnout parametry stolku budoucího patníku. Pokud monitor není plochý, měli byste také zvážit jeho hloubku.

Dalším důležitým faktorem je styl a interiérový design. Televizní stojan může být centrálním místem místnosti, pokud je v souladu se stylem a barvou se zbytkem nábytku.

V případě potíží s volbou existuje vynikající alternativa - univerzální skleněný stojan, který ekologicky vypadá téměř v jakémkoliv stylu.

Pro některé hostitele je to klíčová funkce při výběru podstavce. Tyto modely jsou vybaveny dodatečným prostorem pro technologii, kompaktními krabicemi pro disky a milovníky knih - i s malými policemi.

Pro velké rodiny zůstává otázka dodatečných skladovacích míst vždy relevantní. V tomto případě výrobci vyrábějí skříně se zásuvkou.

Volby s kolečky usnadňují pohyb po místnosti. Vynikající řešení pro ty, kteří rádi často mění nábytek a upravují nábytek.

Je důležité vzít v úvahu zájmy celé rodiny. Takže, pokud jsou v domě malé fidgets, vzdejte se skleněných patníků, v krajním případě se ujistěte, že sklo je dostatečně pevné a má ochranný povlak. Také si vyberte modely s vyhlazenými rohy.

TV Stand: neobvyklý design

Tip: na TV stojan sloužil po dlouhou dobu, ujistěte se, že jeho vynikající kvalitu. Všechny výsuvné konstrukce by měly mít dobré spojovací prvky, které poskytují měkký skluz. Také neméně důležité a kvalitní kování.

2 KOMENTÁŘE Dosud žádné informace

  1. Existuje několik skvělých možností, díky. Bude nutné najít a objednat podobné na Avito, a teď je to luxus koupit nebo objednat v salonu pro mě, a chci takovou krásu))

  2. Sakra, podíval jsem se na váš výběr a šel do Avita vybrat si svou krásu)) Miluji stránky, kde je velký výběr, dokonce více než živé obchody. A tam, a tam jsou nové věci, ale nejsou žádné obsedantní prodejci.

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde