Čas nezachrání nikoho, a znovu nás opustí to nejlepší. Téměř každý den se dozvídáme o smrti slavných umělců, hudebníků, zpěváků, politiků a dalších dobrých lidí, kteří významně přispěli k rozvoji kultury a společnosti jako celku.

Robert Ruth

29. prosince 2018, ve věku 82 let, zemřel populární americký film Robert Ruth. Umělec se stal známým pro své role ve filmech Quentin Tarantino "Pulp Fiction", "Mad Dogs", "Mission Impossible". Příčina smrti Roberta Rutha se nazývá pneumonie.

Chris Kelme

1. ledna 2019 zemřel sovětský a ruský zpěvák, hudebník a skladatel Chris Kelmy. Chris je tvůrcem populárních hudebních skupin "Leap Summer" a "Rock Atelier", byl členem skupiny "Autograph". Příčina smrti umělce není známa. Bylo mu 63 let.

Ivan Bortnik

4. ledna 2019 zemřel ve věku 79 let sovětský a ruský divadelní a filmový herec Ivan Bortnik. Pravděpodobnou příčinou smrti umělce je krevní sraženina.Ivan Bortnik hrál ve více než 50 sovětských a ruských filmech, z nichž nejznámější jsou „Mirror for a Hero“, „Kin“, „Alien Letters“. Bortnik dosáhl opravdu úspěšné kariéry na divadelní scéně, kde hrál hlavní role ve vystoupeních „Matka“, „Na dně“, „Boris Godunov“.

Harold hnědá

4. ledna 2019 se stala známou smrt amerického vědce a politika Harolda Browna. Bylo mu 91 let. Brown sloužil jako sekretář obrany za prezidenta Jimmyho Cartera a hrál klíčovou roli ve snaze zachránit americké rukojmí v Íránu v letech 1979-1981. Carter byl také pedagog a jaderný fyzik a získal prezidentskou medaili svobody a cenu Enrica Fremyho.

Darius perkins

5. ledna 2019 zemřel australský herec Darius Perking. Bylo mu 54 let. Příčinou smrti herce je onkologické onemocnění. Purking získal svou popularitu díky rolím ve filmovém seriálu "Sousedé". Darius hrál ve více než 50 epizodách, objevil se také ve filmu Domov a pryč na menší roli.

Jurij Kushnerev

6. ledna 2019 zemřel sovětský a ruský herec, producent, filmový režisér a režisér filmů Yury Kushnerev. Bylo mu 81 let. Jurij Kushnereva má takové slavné filmy jako „Můj oblíbený klaun“, „Podzimní maraton“, „Pas“. V posledních letech pracoval jako režisér ve studiu Mosfilm.

Anatolij Lukyanov

9. ledna 2019 se stalo známým o smrti sovětské strany a státních vůdců Anatolij Lukyanov. V sovětských časech, Lukyanov sloužil jako předseda Nejvyššího sovětu SSSR, nejprve on byl společník posledního SSSR prezidenta Michail Gorbachev, a pak jeho oponent.

Od roku 1993 do roku 2003 byl zástupcem Státní dumy Federálního shromáždění Ruské federace z Komunistické strany Ruské federace. Politika byla stará 88 let.

Verna Bloom (Bloom)

9. ledna 2019 ve věku 80 let zemřela americká herečka Verna Blum. V posledních letech žena trpí demencí. Bloom získal její popularitu kvůli jejím výrobám na Broadwayi. Po tom, ona hrála v několika tuctech filmových rolí, včetně “poslední pokušení Krista”, “zpěv v hospodách”.

Jevgenij Radomyshlensky

13. ledna 2019, ve věku 83 let, zemřel sovětský a ruský divadelní a filmový herec, režisér a učitel Jevgenij Radomyshlensky. Radomyshlensky má více než 80 představení na jevištích Mosca, Bělehrad, Havana. V roce 1958 začal vyučovat na Moskevské umělecké škole. Jeho studenty byli Alexander Baluev, Tatyana Vasilyeva, Sergej Garmash.

Carol Channingová

15. ledna 2019, ve věku 97 let, zemřela americká herečka a zpěvačka, vítězka tří Tony, Zlatý glóbus a nominace na Oscara Carol Channing. Carol začala svou kariéru v muzikálu „The Very Modern Milly“, který se objevil na obrazovkách v roce 1967. Kromě natáčení filmu, Canning vyjádřil karikatury "Chip a Dale k záchraně," "Snow White je nová dobrodružství."

Michel Legrand

26. ledna 2019 zemřel francouzský skladatel, klavírista, dirigent a zpěvák Michel Legrain. Během své tvůrčí kariéry složil Legrand více než 300 prací a třikrát získal Oscara za nejlepší píseň pro americké filmy. Mezi hudebníky je populární dílo Michela Legranda pod názvem „Deštníky z Cherbourgu“ tak složité a krásné, že bylo zaměňováno s díly Bacha a Shakespeara. Michel Legrand měl 86 let.

Valentina Berezutskaya

31. ledna 2019 zemřela známá sovětská a ruská divadelní a filmová herečka Valentina Berezutskaya. Bylo jí 86 let. Berezutskaya hrála v takových filmech jak “Freemen”, “jeřáby létají,” “balada vojáka.” \ T Ale skutečná sláva herečky přinesla roli ve filmu "Operace Y a další dobrodružství Shurik." Celkem má Berezutskaya více než 200 filmových rolí.

Evgeny Suslov

1. února 2019 se nestal slavným sovětským vysílatelem a moderátorem Jevgenij Suslov. Bylo mu 81 let. Příčinou Suslovovy smrti je dlouhodobá nemoc, kterou člověk několik let trpí.

Jevgenij Suslov pracoval jako lídr programu "Čas", "Modré světlo" V jeho hlase zněly pochody na počest Dne vítězství a dalších oslav. Evgenia Suslová může být právem považována za nejlepší řečníka sovětské éry.

Cyril z Tolmatského (Decl)

3. února 2019 se dozvědělo o náhlé smrti Cyrila Tolmatského, známějšího pod pseudonymem Decl. Decl začal svou kariéru jako rapový umělec ve věku 16 let, kdy dobyl fanoušky nestandardním slangem a stylem představení.

Deblské album "Who are you?" Bylo vydáno v roce 2000 a prodalo miliony kopií. Pro něj byl umělec oceněn cenou "Record 2000" v nominaci "Debut roku." Podle oficiální verze se příčina smrti 35letého Cyrila Tolmatského nazývá srdeční zástava. Mnoho fanoušků stále nevěří ve smrt jejich idolu, odkazovat se na slova Decl sám že on chce padělat jeho smrt a strávit zbytek jeho života na ostrovech někde v oceánu.

Václav Vorlichek

6. února 2019 zemřel ve věku 89 let slavný režisér Václav Vorlichek. Poslední roky svého života strávil v Praze, kde byl léčen v nemocnici pro vážnou nemoc.

Václav Vorlichek je jedním z mála režisérů, kteří dokázali vtipně vyjádřit pocity a zkušenosti dětí ve svých filmech. Vorlíkovo nejpamátnější dílo, Tři ořechy pro Popelku. Populární jsou také snímky Vorlíčka jako „Dívka na koštěti“, „The Firebird“ a „Labutí jezero“.

Sergej Jurský

8. února 2019 se dozvědělo o náhlé smrti lidového umělce Ruska Sergeje Jurského. Bylo mu 83 let. Podle příbuzných, Jurassic byl nemocný po dlouhou dobu, srdeční zástava byla příčina smrti.

Sergej Jurský hrál ve více než 80 filmech a televizních pořadech. Skutečné lidové uznání však přišel k Sergejovi Jurskému po vydání filmu Zlatý tele. Pak tam byly „Láska a holubice“, „Místo setkání nelze změnit.“ Kromě své herecké kariéry pracoval Sergej Jurský jako dabingový umělec, který kreslil karikatury.

Albert finney

8. února zemřel britský herec Albert Finney. Bylo mu 82 let. Albert Finney stal se známý pro jeho roli ve známých filmech Vražda na Orient expresu, velké ryby, Bourne Ultimatum. Umělec byl nominován pětkrát na Oscara, třikrát získal cenu Zlatý glóbus.

Karl Lagerfeld

19. února 2019 ve věku 85 let zemřel kreativní režisér značky Chanel a bez nadsázky legendu o světě módy - Karl Lagerfeld. Podle příbuzných byla příčinou smrti konstruktéra rakovina pankreatu.

Lagerfeld začal svou kariéru v Domě Jeana Patou jako umělecký ředitel. Poté, co pracoval 4 roky v Paříži a zklamaný z kariéry módního návrháře, odjíždí do Itálie, kde se věnuje studiu dějin umění. V této době si Karl Lagerfeld uvědomuje, že jeho rozhodnutí opustit svět módy bylo bezohledné, a on se snaží znovu jako módní návrhář.

Od roku 1960 pracoval Karl Lagerfeld jako nezávislý designér ve 4 módních domech - Chloe, Charles Jourdan, Fendi, Krizia. Návrhář byl oceněn tím, že pro každou značku vytvořil exkluzivní modely, které se od sebe radikálně liší. V roce 1974 se designér rozhodne vydat svůj první vlastní oděv pro muže. Brzy poté se Karl Lagerfeld stal profesorem Vídeňské školy užitého umění. Karl Lagerfeld může být právem považován za zakladatele módy pro sukně, šortky a minisukně.

V jeho sbírkách, návrhář raději používal kůži a kožešinu, spíše než provokovat vzteklé protesty zoo-obráncové. Po skandálu v roce 2001 s účastí aktivistů organizace PETA se Karl Lagerfeld omezil na vydání pouze jednoho sobolího kabátu, zatímco v dřívějších dobách byl počet kožešinových předmětů ve sbírkách designérů více než sto.

V pozdních devadesátých létech, Lagerfeld sbírky zvýšeně uvádějí poznámky vynikajícího stylu slavného Coco Chanel. Elegantní kostýmy a večerní šaty ve stylu "bel epok" získávají nebývalou slávu.Karl Lagerfeld konečně tvoří svůj individuální styl, který dodržuje poslední dny.

Podle publikace "Zrcadlo", designér cítil špatně před několika týdny, když odmítl jít na přídi po další show Chanel. Karl Lagerfeld byl oponentem tradičních pohřbů, takže příbuzní popravili vůli zemřelého a zpopelnili jeho tělo.

Stanley donen

21. února 2019 zemřel americký filmový režisér, producent a choreograf Stanley Donen. Za své aktivity získal Donen titul "King of Hollywood Musicals". Jeho hudba se hrála ve slavném muzikálu „Tanec v dešti“, „Střelba do města“. Bylo mu 94 let.

Andre Previn

28. února 2019 zemřel ve věku 90 let americký dirigent Andre Previn. Vítěz několika ocenění "Oscar", klavírista a skladatel - byl jedním z osmi skladatelů v historii světové kinematografie, který toto ocenění získal dva roky po sobě. Jeho hudba se hrála ve filmech „Slurry“, „My Fair Lady“, „Porgy a Bess“.

Zhores Alferov

1. března 2019 si uvědomil smrt Zhores Alferov. Sovětský a ruský fyzik, politik, laureát Nobelovy ceny za fyziku - aktivně se podílel na politických aktivitách země až do posledních dnů. Zhores Alferov byl zástupcem Komunistické strany Ruské federace, opakovaně podporoval zákony týkající se zlepšování blahobytu občanů. Bylo mu 88 let.

Luke perry

4. března 2019 zemřel americký herec Luke Perry. Bylo mu 52 let. Popularita herce přinesla roli Dylana McKaye ve slavném televizním seriálu "Beverly Hills". Luke Perry hrál Fred Andrews v seriálu “Riverdale”, často se objevil v televizi, byl člen přehlídky “myslet jako zločinec”, “Simpsons”, “právo a objednávka: zvláštní sbor.” \ T

Kate pazourek

4. března 2019, Keith Flint, britský tanečník a zpěvák elektronické skupiny Prodigy, si uvědomil smrt. Bylo mu 49 let. Je příliš brzy mluvit o přesné příčině smrti zpěváka, ale policie nevylučuje, že se jedná o srdeční selhání.

Navzdory děsivému vzhledu a neustálému zvyku nadávat, byl Flint nejlaskavější osobou. Po dlouhém turné, on miloval návrat k jeho panství Tudora, který on získal ve stavu zkázy a obnovený. Na vrcholu popularity, zpěvák byl závislý na drogách, alkoholu, pilulkách, ale po setkání s jeho budoucí manželkou Mayumi, on vázal ne jediný s drogami, ale také s cigaretami.

Jed allan

9. března 2019, ve věku 83 let, zemřel americký herec ve filmu, televizi a divadle Jed Allan. Ruské publikum se setkalo s tímto velkým umělcem díky slavnému televiznímu seriálu "Santa Barbara", kde hrál roli CC Capwella.

Role v “Santa Barbara” přinesla Jed Allan celosvětovou slávu. Celkově se herec objevil v seriálu 1089, natočený v letech 1986 až 1993.

Vladimir Etush

9. března 2019, ve věku 97 let, zemřel sovětský a ruský divadelní a filmový herec, profesor a divadelní učitel Vladimir Etush. Moderní herec je obeznámen s prací v divadle Jevgenij Vakhtangov. Na jevišti pracoval Vladimír Etush více než 70 let. Kromě toho, vzhledem k roli herce ve více než 150 filmech.

Julia Nachalova

16. března 2019 se stala známou o smrti ruské zpěvačky, herečky a televizní moderátorky Julie Nachalovové. Bylo jí jen 38 let. Poslední dny strávila herečka na moskevské klinice, kde zemřela po dlouhé nemoci.

Hlavní příčinou smrti je sepse. Lékaři byli bezmocní vyrovnat se s rychlým zhoršením zdraví zpěváka. Celá země následovala stát Julie, přání pro rychlé uzdravení pocházelo ze všech koutů Ruska. Nicméně, hnisavé procesy probíhající v těle herečky, to nebylo možné zastavit.

Rozruch v rodinném životě a obtíže v hudební kariéře významně ovlivnily zdraví Julie Nachalovové. Bylo období, kdy ztratila až 25 kg už nevýznamné váhy. Pak - neúspěšná plastická operace prsu, dna, gastritidy, diabetu, lymfomu.Tělo mladé dívky se nedokázalo vyrovnat s neustálou emocionální a fyzickou námahou a taková nehoda, jako bušená noha, situaci jen zhoršila.

Julia Nachalova dokázala dobýt ruské publikum jako dítě. Julia prokázala svůj vokální talent provedením hitů „Thumbelina“, „Hrdina není z mého románu“, „Učitel“. V paměti fanoušků zůstane navždy modrooká dívka s okouzlujícím úsměvem a andělským hlasem.

Na začátku své kariéry vystupovala Nachalova s ​​Irinou Ponarovskaya. Známá zpěvačka vzala do péče začínající zpěvačky. Až do posledních dnů si vděčně připomněla toto prospěšné období pro svou kreativní kariéru.

Počínaje rokem 2014 se Julia Nachalova účastní hudebního pořadu „One to One“, stává se mentorem v televizním pořadu „Naše cesta ven“. Později začne natáčet v projektu „Dva hlasy“ na JTS. Práce moderátora nebrání Yulii v rozvoji její hudební kariéry a práci na nových písních.

Co se týče osobního života zpěváka, pak to nebylo bez otřesů. První manželství se sólistou skupiny "premiér" Dmitrij Lansky trval jen 2 roky. Pár se rozpadl kvůli neustálé zradě Dmitryho. Druhým manželem Julie byl fotbalista Jevgenij Aldonin. Pár měl dceru, Veru. Po těhotenství neztratila zpěvačka svou přitažlivost a brzy vstoupila do TOP 10 nejkrásnějších lidí Ruské federace.

Julie Nachalova byla pohřbena na Troyekurovském hřbitově 21. března.

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde