Z televizních obrazovek a kinosálů diváci obdivují stovky velkých herců. Mnozí z nich svítí nejen talentem, ale i úžasným vzhledem. Ženy se zamilují s úsměvem, hrdým profilem a stylem. Níže je seznam nejatraktivnějších mužských herců, kteří dlouho dobývali srdce ženských diváků z celého světa.

Nejkrásnější herci Hollywoodu

Mezi hollywoodskými krásami se svým atraktivním vzhledem vyznačují nejen mladí herci. Mnozí z nich jsou již bělovlasí, ale zároveň si zachovali své kouzlo, které je vlastní jejich mládí.

Ben spal

Ben se narodil v roce 1972. Stal se známým jako herec, producent a scenárista. Role ve filmu “Good vůli loví” byl první úspěch pro Affleck. Ben zažil úspěch a porážku, ale jedna věc zůstala nezměněna: vždy byl favoritem žen a stále si zachovává svou přitažlivost.

Henry Cavill

Henry je nyní 35 let. Je určitě jedním z nejatraktivnějších hollywoodských supermenů. Ve své stopě zaznamenal ve filmech mnoho jasných rolí:

 • "Válka bohů: nesmrtelní";
 • "Muž z oceli";
 • "Činidla A.N.K.L.";
 • Tudors.

Edward Norton

Norton se narodil v roce 1969. Je známý svou prací jako herec, scenárista, režisér a producent. Edwardův talent je mnohostranný. Může to být obrovský napůl monstrum Hulk nebo tajemný kouzelník („Incredible Hulk“, „iluzionista“). Jeho charisma a kouzlo dělají svou práci - vždy zastává nejvyšší pozici v seznamu nejatraktivnějších mužů.

Tom Hardy

Britský herec se narodil v roce 1977. Hraje v divadle a v kině a je také velmi úspěšný jako producent a scenárista. Jeho obraz povstalce a chuligána v kině ho úspěšně využívá v životě. S věkem se Tom více vyrovnal, což neznížilo jeho přitažlivost pro ženy. Mezi populární filmy s jeho účastí jsou "Dunker", "Mad Max", "So, válka" a další.

Robert Downey Jr.

Ve věku 53 let si Robert Downey Jr. Získal uznání jako herec, zpěvák a producent. Robert najednou zažil řadu neúspěchů, ale to mu nebránilo v návratu do trysky a pokračování v dosahování úspěchu. Downey Younger má dva syny, které vychovává. Jeho koníčkem je wushu, který mu umožňuje dosáhnout fyzické a morální rovnováhy. On blikal v takových obrazech jako “The Avengers”, “Spiderman: Vracející se domov”, “Iron muž” a jiní.

Leonardo DiCaprio

DiCaprio se narodil v roce 1974. Jeho legendární role byla obraz Jacka v Titanicu. Pak se mladý herec okamžitě stal idolem stovek tisíc žen různého věku. Následně měl šanci hrát brutálnější role, ale to nezměnilo jeho obraz romantického hrdiny. Je vidět ve filmech „Aviator“, „Blood Diamond“, „The Wolf of Wall Street“ a „The Survivor“.

Paul William Walker IV

Herec se narodil 12. září 1973. On získal slávu díky Fast & Furious filmové sérii.

Zachary David Alexander "Zack" Efron

Americký herec jel 18. října 1987. On je známý pro filmy “klasická hudba”, filmy “dvojitý život Charlie St. Cloud”, “šťastný člověk”, “tento nepříjemný moment”, “128 tepů za minutu”, “tatínek je 17 znovu”.

Ryan Mack Partlin
Ryan se narodil 3. července 1975. Herec je známý pro jeho roli kapitána Velkolepý v NBC sérii Chuck.
Ryan Rodney Reynolds

Kanadský herec, který udělal úspěšnou filmovou a televizní kariéru. On je nejlépe známý pro jeho role v situační komedii “dva kluci, dívka a Pizzeria”, stejně jako ve filmech “král stran”, “jen přátelé”, “ano, ne, pravděpodobně”, “nabídka”. Teď má herec 41 let.

Joshua Lee "Josh" Holloway
Herec se proslavil Sawyerovou rolí v televizním seriálu Lost. Narodil se 20. července 1969.Ian Joseph Somerhalder
Americký herec se proslavil díky televiznímu seriálu "Lost" a "The Vampire Diaries". Narodil se 8. prosince 1978.Christopher Ashton Kutcher
Christopher je americký herec, moderátor, producent a investor. Sláva mu přinesla filmy "Dva a půl lidí", "Jednou ve Vegas", "Více než láska", "Womanizer", "Butterfly Effect". Herec se narodil 7. února 1978.
Channing Matthew Tatum
Americký herec, producent a model se narodil 26. dubna 1980. Je známý svými filmy „Ona je člověk“, „Krok vpřed“.
John Christopher "Johnny" Depp II
Americký herec, filmový režisér, hudebník, scenárista a producent se narodil 9. června 1963. Seznam filmů je obrovský: „Fantastická zvířata a kde žijí“, „Piráti z Karibiku“, „Temné stíny“, „Charlie a továrna na čokoládu“ a desítky dalších.
Armand Douglas "Armáda" Hummer
Herec se narodil 28. srpna 1986. Mezi jeho práce patří Social Network, Snow White: Revenge of Gnomes, Lone Ranger.Jensen Ross Eccles
Mezi nejlepší díla herce patří "Dny našeho života", "Dark Angel", "Tajemství Smallville" a "Supernatural". Nyní Dzhensknu Ross Eccles 40 let.
David Patrick Borianaz

Nejznámější filmy Borianaze „Buffy the Vampire Slayer“, „Angel“, „Bones“. Herec se narodil 16. května 1969.Matt Leblanc

Herec se narodil v roce 1967. Jeho nejslavnější role je nešťastný herec Joe z televizního seriálu "Přátelé".Až 12 let Joe potěšil oči fanoušků komediálního seriálu a podařilo se mu zachytit fantazii veřejnosti.

Nejkrásnější ruské mužské herce

Rusko je také bohaté na talenty, mezi nimiž je mnoho atraktivních mužů. Naše ženy mají větší hodnotu v brutalitě člověka. Roztomilý kluci jsou méně populární. Seznam atraktivních ruských herců je však široký.

Dmitry Pevtsov

První herecká sláva přišla k hrdinovi po hře v televizním seriálu “Gangster Petersburg” a “hraběnka de Monsoreau”. Od té doby začaly Dmitry vidět tisíce žen ve svých snech.

Alexey Vorobiev

Alexey v mládí trávil spoustu času na sportu, který nemohl ovlivnit jeho postavu. Hudební dárek přivedl chlapa do kina. Ale mnoho talentů mladého muže se nestalo jeho hlavní výhodou. Většina žen si pamatuje Vorobyova jako hezkého, který hrál v nějakém filmu a zpíval nějaké písně. Aleksey hrál v televizním seriálu „Deffchenki“, ve filmu „Láska s omezeními“, „Vstaň a bojuj“ a další.

Konstantin Kryukov

Konstantin je velmi talentovaný mladý muž. Kromě svého hereckého daru dokázal absolvovat uměleckou školu a psát několik obrazů, které se staly součástí sbírek světově proslulých galerií. On debutoval ve filmu “9 společnost” v roli “Dzhakonda”. Po tomto snímku si celá země všimla atraktivního vzhledu herce.

Konstantin Khabensky

Tento herec se stal živým příkladem toho, jak je vnější přitažlivost zvýrazněna zevnitř duchovní krásou. Konstantinovy ​​ctnosti lze nekonečně vyjmenovat, ale většina fanoušků herce by se raději utopila v jeho moudrých, bezedných očích. Můžete ho obdivovat v televizním seriálu „Ulice zlomených luceren“, ve filmech „Noční hlídka“, „Denní hlídka“, „Rush Hour“ a další.

Igor Petrenko

Obraz Petrenka si diváci vzpomněli díky oslnivému úsměvu. Těžký mladík herce nemohl donutit Igora pohřbít svůj herecký talent v zemi. Mladý muž se stále dostal do divadelní scény, po které začal hrát ve filmech. Jeho záznam nyní obsahuje desítky filmů („Hvězda“, „Řidič víry“, „Carmen“, „Hrdina naší doby“, „Kadeti“) a v armádě fanoušků jsou tisíce fanoušků.

Danila Kozlovsky

Ruský divadelní a filmový herec, filmový režisér, scenárista, producent, který se proslavil svými rolemi ve filmech „Trenér“, „Akademie upírů“, „Viking“, „Crew“, „Duhless“.

Maxim Averin
Herec divadla, filmu a televize, režisér, televizní moderátor, poctěný umělec se narodil 26. listopadu 1975. Nejznámější díla jsou považována za „Capercaillie», „Sklifosovsky“, „Jednou byla žena“, „Město bez slunce“, „Magnetické bouře“.
Oleg Menshikov
Herec hrál mnoho skvělých rolí. Mezi filmy, ve kterých Menshikov hrál, lze jmenovat „Pokrovskie Vorota“, „Legenda č. 17“, „Moonzund“, „Sibiřský holič“, „Východ-západ“ a další. Datum narození velkého herce: 8. listopadu 1960.

Nejkrásnější turečtí herci

V uplynulých letech, turecké televizní seriály staly se velmi populární v Rusku. Proto se naše dámy stále více stávají fanoušky černookých tureckých herců. Seznam nejoblíbenějších z nich zahrnuje:

 • Keremjem je popová zpěvačka a herec;
 • Jansel Alchin - herec, pracuje ve Francii;
 • Chagatay Ulusoy - herec a model;
 • Kenan Imirzalyoglu - herec a model;
 • Burak Hakky - model, herec reklam a seriálů;
 • Mehmet Gunsur - herec, model, producent;
 • Birkan Sokullu - turecký herec, model;
 • Halit Ergench - turecký herec;
 • .Berk Oktay - herec a model;
 • Haluk Pies - německý a turecký herec, režisér, scenárista a producent;
 • Mehmet Akif Alakurt - turecký herec a model;
 • Bugra Gulsoy - turecký herec, režisér, architekt, návrhář a fotograf;
 • Kenan Kalaw - turecký herec;
 • Tolgahan Sayishman - turecký herec, model, televizní hostitel;
 • Tuna Onur - herec a model;
 • Murat Yıldırım - turecký herec;
 • Kyvanch Tatlytug - herec a model, nosí titul „turecký Brad Pitt“;
 • Burak Ozchitit - turecký herec, v minulosti - model;
 • Kadir Inanyr - herec;
 • Engin Akurek - herec.

Nejkrásnější korejští herci

Kromě tureckých filmů se stále častěji objevují korejská dramata. Díky tomu se korejští mužští herci dostávají do hodnocení nejkrásnějších mužů na světě. V seznamu oblíbených korejských herců:

 • Pak He Jin;
 • Tak Kan Jun;
 • Kim Wu Bean;
 • Jin Gu;
 • Nam Joo Hyuk;
 • Lee Soo Hyuk;
 • Lee Don Wk.

Korejští muži mají svou zvláštní výzvu. Jejich tváře jsou svěží a mladistvý vzhled i v dospělosti. Možná je to právě tato vlastnost, která přitahuje ženy.

Jakékoliv hodnocení krásy je velmi subjektivní. Některé zjevně atraktivní rysy pro jednu osobu mohou být zcela odmítnuty ostatními. Proto jsme do našeho hodnocení zahrnuli mužské herce různých typů vzhledu a obrazů.

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde