V každodenním životě používáme mnoho položek pouze jednou. Co je roztrhané nebo z módy - zahoďte to, co je rozbité - pošlete na skládku. A jen velmi málo lidí si myslí, jak prodloužit život objektů, které nás obklopují. Konec konců, i taková drobnost jako základ použitého role toaletního papíru může být přeměněna v něco důmyslného.

Podavač ptáků

Chcete-li pomoci ptákům během chladného období, můžete pro ně udělat krmítko. K tomu, role toaletního papíru role v arašídové máslo nebo med. A pak v různých zrnech a semenech. Kravatu stuhu nebo drát k němu a dostanete velký ptačí krmítko. Zbývá jen zavěsit na strom nebo balkon.

Dárkové balení

Pokud chcete svým přátelům dát malé dárky, můžete pro ně vytvořit originální obal. K tomu, ohněte toaletní papír role na stranách v podobě půlměsíce, a pak jen přidat dekorativní prvky. Mohou to být krásné stuhy, postroje, pozlátko a další prvky.

Pořadatel pro pera, fixky nebo šperky

Standardní organizátoři vypadají docela nudně, a pokud jste tvůrčí osoba, doporučujeme experimentovat a dělat to sami. K tomu můžete vzít jeden nebo více základů toaletního papíru a ozdobit. Je to docela jednoduché, je to dost dostupných materiálů. Použijte pásky, krajky, barvy, barevné značky a vaši fantazii. Výsledek vás příjemně překvapí.

Položky pro nastavení tabulky

Určitě jste si všimli, že v drahých restauracích pro servírování stolu používají nejen ubrousky, ale umístí je do speciálního držáku pro každého hosta zvlášť. Takový krásný prvek může být vyroben ručně. K tomu, řezané válec na polovinu a zdobí pytlovina, krajky, dekorativní květiny.

Obaly z drátu

Dráty jsou to, co trápí tolik lidí. K nápravě této situace můžete provést vlastní balení drátů. K tomu potřebujete také válečky z toaletního papíru, které mohou být natřeny nebo natřeny barvami. Stačí rozpojit a rozebrat dráty a pak je přemístit do krásných případů.

Adventní kalendář

Tradice výroby kalendářů je každoročně stále populárnější. Nejčastěji jsou určeny pro děti, takže očekávání nového roku je zajímavé. K tomu je třeba provést oddělené buňky podle data v měsíci. A pak tam dal různé dobroty a malá překvapení. Proč namísto článků nepoužívejte válečky na toaletní papír?

Pořadatel bot

Pokud si koupíte papírové ručníky ve velkých rolích, pak je uložte. Koneckonců, můžete udělat velký organizátor pro boty. Aby bylo více robustní, můžete navíc každou roli zabalit do vrstvy silného kartonu. A pak je spojte dohromady. Takový organizér můžete také natřít tak, aby dokonale zapadl do vašeho interiéru.

Hračky

Nemáte ponětí, kolik kreativních, zajímavých a zábavných hraček lze vyrobit pomocí nejjednodušších rukávů z papíru. Pro výrobu používejte barvy, kusy barevného papíru, různé dekorativní prvky a vše, co chcete.

Sazenice

Je velmi vhodné pěstovat sazenice v takových papírových válcích. Konec konců, rostliny mohou být vysazeny s nimi. Faktem je, že rukávy prostě hnijí v zemi, aniž by to nějakým způsobem poškodilo okolní svět.

Dekorační prvky

Pomocí válečků z toaletního papíru můžete vytvořit neuvěřitelně krásný dekor pro nástěnné hodiny, zrcadla nebo obrazy. Věřte mi, že takové umělecké skladby určitě ohromí vaše přátele a příbuzné.

Držitelé, držitelé a předměty na dovolenou

Spojením představivosti můžete nezávisle přijít s nápady, abyste mohli používat věci, které se staly zbytečnými. Například z rukávů toaletního papíru můžete vytvořit stojan na telefon, korunku pro dětskou dovolenou a dokonce stojan na modely strojů.

Jak vidíte, i ten nejjednodušší a neužitečný, jak se zdá na první pohled, může subjekt získat nový život. A nadále vás potěší v podobě jasných a neobvyklých věcí, které přitáhnou pozornost.

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde