Obraz moderní dívky je nemyslitelný jako maličkost jako manikúra. V některých situacích, nail art nastavuje tón pro celý obraz a, na základě odstínu a výzdoby měsíčku, zbytek šatníku je postaven.

Stylová manikúra zahrnuje nejen použití moderních odstínů a technik. V mnoha ohledech je originální a atraktivní vzhled manikúry dán výzdobou, která zaměřuje pozornost na vzory, jednotlivé oblasti designu. Jaký je trend v této sezóně a jak si vybrat nejvhodnější vzory pro nehty? O tomto všem budeme hovořit v našem podrobném přehledu.

Dekor na nehty: současné techniky a nástroje pro návrh trendů

Jakmile se dostaneme do obchodu s manikúrou, rozptýlí se oči z nejrůznějších nátěrů: vrchní, dokončovací, základní, různé nástroje pro dekoraci - kamínky, oblázky, šablony atd.Co si vybrat z této rozmanitosti a jak vytvořit výstižný design, který bude vypadat atraktivně v jakémkoli obrazu? Nabízíme Vám seznam aktuálních nástrojů pro zdobení nehtů, které můžete snadno použít.

Dekor nehtů pomocí šablony

Šablony budou pomáhat těm dívkám, které chtějí vidět originální vzory na nehtech, aniž by vůbec mohly kreslit. Šablony budou navíc užitečné, pokud potřebujete vytvořit stylový design v krátké době. Šablony si můžete koupit v obchodě s manikúrou, protože jejich volba je tak velká, že každá dívka může najít vzor pro sebe.

Šablony se snadno používají. Stačí nechat hřebíky zakrýt základním odstínem laku, na vysušený povlak naneste šablonu a zakryjte ji jiným odstínem laku. Po zaschnutí vrchního nátěru se šablona odstraní.

Stylový dekor na nehty s korálky

S pomocí korálků různých průměrů můžete vytvořit originální vzory na nehtech během několika minut. Nejčastěji jsou korálky používány pro slavnostní nebo svatební manikúru, protože v každodenním designu jsou nepříjemné. Pokud jde o odstíny, růžové zlato, stříbro, tematické odstíny jsou velmi populární.

„Cukr“ pro nehty: elegantní nápady pro jasný design

Dekor s pomocí písku a cukru povlak získal lásku mnoha dívek. Díky neobvyklému a jasnému vzhledu je tento design častěji používán k dekoraci měsíčeků v letní sezóně. Sametový a jemný povrch cukrového designu navíc vypadá neobvykle a svěží.

Velkolepý dekor nehtů s flitry

Flitry jsou již dlouho používány pro výzdobu nehtů a mnoho módy jsou již docela unavené. V této sezoně se flitry vrátí na nehty dívek, ale v jiné verzi. Vyberte si flitry neobvyklého tvaru a odstínu, vytvořte s nimi módní design „rozbitého skla“ a dalších možností zdobení nehtů.

Moderní ozdoba na nehty: vícebarevná melanž

Melange, jako pokračování tématu cukru, také vypadá jako atraktivní na nehtech mladých dívek. Mnohobarevná zrna vypadají velmi krásná, světlá a atraktivní, zejména v tematických vzorech. Manikúra s melanžou vypadá jako konfety. Zrna se používají v kombinaci s „rub-in“, jako „sypání“ přes vrchní nátěr.

Šperky na nehtech

To je pravděpodobně nejjednodušší a nejrychlejší způsob, jak vyzdobit i ty nejjednodušší a stručné návrhy. V prodeji najdete řadu dekorací, které jsou připevněny k hřebíku s razítkem nebo speciálním lepidlem. Jedinou nevýhodou takového designu je, že objemné kovové postavy lpí na oblečení a vlasech, takže podobné umění nehtů je častěji vytvářeno pro zvláštní příležitosti: večírky, firemní večírky, svatby.

Stylový dekor na nehty s magnetickým pigmentem

Manikúra "kočičí oko" několik sezón v řadě je oblíbená u módy, kteří dávají přednost neobvyklým a chytlavým dekorům. Design si zaslouží být obdivován. Chcete-li vytvořit takový duhový a svůdný design, musíte pokrýt hřebík tmavým lakem a osušit. Dále je hřebík pokryt vrchním nátěrem, na jehož povrchu je magnetický pigment sypán. Po tom, zvláštní magnet je přinesen k hřebu (obvyklý jeden nevejde), který přijde kompletně s lakem, a ozdobený hluboký vzor je tvořen na povrchu nehtu.

Lak na nehty s termopigmentem

Chcete, aby vaše manikúra pokaždé vypadala jinak? Pak stačí lak s termopigmentem, který mění barvu v závislosti na okolní teplotě. Nejpozoruhodnější pohled „měnící náladu“ vypadá v chladném období, kdy se může měnit několikrát denně. Změny ve stínu budou navíc patrné pouhým okem. Lak může změnit odstín z bílé na černou nebo z hnědé na růžovou.

Chytrý design v vzpurném stylu "steampunk"

Styl "steampunk" se vyznačuje použitím postav v podobě poškozených mechanismů, převodů a částí hodin.Tento design může být také přisuzován tematice, ale v každodenním umění nehtů budou takové neobvyklé postavy vypadat atraktivně a chytře.

Nehtová dekorace s plyšem

Tento druh nehtového umění je zvláště důležitý v zimním období, kdy chcete „zabalit“ měsíčky do něčeho teplého a útulného. Manikúra s plyšem nebo zdřímnutím vypadá velmi atraktivní a takový design nenechá nikoho lhostejného na dotek.

Manikúra s zdřímnutím má určitá omezení. Například zdřímnutí je na nehtech drženo po dobu 5-7 dnů, což je mnohem méně než klasická manikúra na polštářky. Když se klky navlhnou, ztratí svůj vzhled, ale po vysušení se opět stanou sametovými.

Zářící manikúra s práškem

Konstrukce nehtů ve stylu zářivých světel vypadá neuvěřitelně stylově a jasně ve tmě, protože pigmenty používané k dekoraci se třpytí s blikajícím světlem v tlumeném světle. Takový design je ideální pro tematické party, například na Halloween, Nový rok firemní večírek a jiné akce pro mládež.

Dekor v designu měsíčku hraje rozhodující roli, protože obecné vnímání designu závisí na správném výběru šperků. Se všemi různými dekorativními prvky, které potřebujete k dodržování pravidel jejich umístění, nedávejte na hřebík příliš mnoho kovových figurek, kamínků a jiných dekorací. Omezte se na pár detailů v dekoru nehtů a váš design bude vypadat atraktivně a moderně.

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde