O nadcházejících prezidentských volbách v Ruské federaci je již známo mnoho: datum, jména potenciálních kandidátů, jejich předběžné hodnocení. Není však žádným tajemstvím, že Putin zůstává hlavním favoritem ve volbách v roce 2018. Současný prezident Ruské federace mlčel a vyhýbal se otázkám, které se týkaly nominace jeho kandidatury v nadcházejících volbách.

Tajemství pokryté temnotou

Vladimir Putin se ve všech možných případech vyhnul otázkám týkajícím se jeho účasti ve volbách. Například odpověď na otázku, zda není načase vyprávět o volebních plánech, která byla vyjádřena na tiskové konferenci v Pekingu, hlava státu jednoznačně odpověděla „ne“.

Samozřejmě, Putin vždy lakonicky a jasně uvádí své praní, ale taková nadměrná krátkost je pro něj neobvyklá. A to naznačuje, že otázka vládci byla zjevně nepříjemná. Pokud se dá těžko pochybovat o mužskosti a vlastenectví současného prezidenta, pak je při absenci myšlenek o nadcházejících volbách těžké uvěřit. Je jasné, že Vladimir Vladimirovič dělal plány.Není to však zcela jasné: buď nebyl plán postaven, nebo byl tak odvážný, že samotná skutečnost jeho přítomnosti byla hlubokým tajemstvím.

Místo Putina

Putin má nejvyšší šanci na výhru. Podívejme se však na další možné kandidáty, kteří mohou soutěžit. V současné premiérce D. Medveděvi je šance, že se ujme předsednictví Ruské federace. V tomto případě s největší pravděpodobností bude zapojen již osvědčený program, který byl použit ve volbách v roce 2008, kdy Medveděv obdržel více než 70% hlasů. Politická a ekonomická situace v roce 2008 se však zásadně liší od současné situace. Je zcela zřejmé, že v tuto chvíli Medveděv není nejsilnějším kandidátem vlády. Zvláště po notoricky známém vyšetřování opozice.

Nezapomeňte také na výrazný pokles popularity Medveděva v regionech, včetně většiny „okřídlených“ výroků politika.

Jeho šance vyhrát volby je samozřejmě dost vysoká. Ale vítězství může být pyrrhické pro moc. Pokud ne "Maidan", pak masové protesty s hlasitým slogany mohou být docela představit. Pravděpodobnost jeho vítězství je velmi nízká.

Dmitrij Medveděv

Zástupci Liberální demokratické strany nebo komunistů, pro které při posledních volbách hlasovalo pouze 10% a 17% Rusů, mají v roce 2018 minimální šance na vítězství, říkají experti. Úloha těchto politických sil je velmi omezená a je nepravděpodobné, že by překonala zástupce Ruska. Zhirinovsky je proslulejší svými výrazy a protiklady. Příklad malého politika leží.

Pokud politik bezohledně spočívá ve věcech, které se snadno kontrolují, lidé v něj nebudou mít důvěru. Šance na výhru jsou minimální.

Vladimir Zhirinovsky

Opoziční vůdci - Alexej Navalny, Michail Kasjanov a Grigory Yavlinský, podle předpovědí odborníků, zůstanou i bez podpory Rusů v roce 2018. Předchozí zkušenosti s volbami do Státní dumy v roce 2016 ukázaly, že opoziční síly nemají podporu občanů. Pokud by ekonomické situace nemohly situaci změnit, ale podle situace na ropných trzích a stabilního směnného kurzu národní měny se neočekává. Připomeňme si, že Alexej Navalny (současný vůdce opozice) získal širokou popularitu po filmu „Není pro tebe Dimon“. Vzhledem ke svému rejstříku trestů není v tuto chvíli přijat do voleb. Ať už je tato věc vyrobena nebo ne - nikdo neví jistě. Podle našeho názoru jsou jeho šance na výhru minimální.

Alexey Navalny

Jména Sergeja Shoigu, Sergeje Ivanove, Vyacheslava Volodina, Jurije Trutněva, Sergeje Lavrove, Sergeje Kiriyenka a Antona Vaina jsou také zmíněna jako kandidáti na předsednictví v zemi. Poslední dva - šéf správy Kremlu a jeho první náměstek - ověřené zdroje jsou však považováni za kandidáty na premiéru. Navíc jsou akcie Antona Vaina velmi vysoké a tento nadějný vůdce může po určité době převzít předsednictví Ruské federace. Předpoklad je zcela oprávněný, protože Vaino je podporováno oligarchy Rotenbergu a generálním ředitelem Rostce, S. Chemezovem.

Anton Vaino

Podle dostupných údajů jsou na seznamu náhradníků také T. Golikova (vedoucí Účetní komory) a E. Nabiullina (předseda centrální banky). Říká se, že Putin je velmi úspěšný.

Tatyana Golikova

Populární „socialita“ Ksenia Sobchaková nedávno učinila prohlášení o své kandidatuře na předsednictví Ruska v roce 2018. Věří ve své vítězství? Je to sotva možné a chápe to. Možná, že chce znovu popiaritsya nebo jeho nominaci na někoho je ziskové. Pravé motivy zůstávají neznámé. Doporučujeme, abyste viděli, co si Ksenia myslí o dětech a jak s lidmi zachází, když jsou její zájmy ovlivněny.

Také slavná dívka je nešťastná, že chudí brání odpočinku bohatí a žádá o zvýšení daně z cestovního ruchu, čímž se izoluje "hlavní" od všech ostatních. Sobchak jí sdělil svůj instagram v mikroblogu.

Také názor kandidáta na prezidenta o obyčejných lidech je velmi žádoucí. Ksenia Anatolyevna nemá rád skutečnost, že „obyčejní smrtelníci“ jezdí po stejných silnicích jako ona sama. Zajímalo by mě, jak tento problém vyřeší, když se stane prezidentem?

Představte si, co se stane, když se skutečně stane prezidentem ...

Ksenia Sobchak

Podle posledních údajů z ledna 2018 jsou aktuálními kandidáty na předsednictví Ruské federace:

 1. Elvira Agurbash ("Zelená aliance") - první viceprezident společnosti "Mortadel".
 2. Sergey Baburin (ROS) - výzkumný pracovník na ISPI RAS.
 3. Pavel Grudinin (KPRF) - ředitel Lenin State Farm CJSC.
 4. Vladimir Zhirinovsky (LDPR) - předseda LDPR.
 5. Natalia Lisitsyna (ROT FRONT) - Provozovatel jeřábu JSC Metalurgický závod Petrostal.
 6. Vladimir Mikhailov (self-promotion) - zástupce Regionální dumy Kostroma.
 7. Stanislav Polishchuk (Strana sociálních reforem) - předseda „Strany sociálních reforem“.
 8. Vladimir Putin (self-promotion) - současný prezident Ruské federace.
 9. Ksenia Sobchak („Civil Initiative“) - novinářka, hostitelka televizního kanálu „Rain“.
 10. Maxim Suraykin („Komunisté Ruska“) - předseda strany „Komunisté Ruska“.
 11. Boris Titov („Strana růstu“) - předseda „Strany růstu“.
 12. Alexander Chukhlebov (self-promotion) - generální ředitel společnosti Elof Hansson LLC.
 13. Grigory Yavlinsky („Yabloko“) - předseda Federálního politického výboru strany Yabloko.
 14. Irina Volynets (Lidová strana Ruska) - spolupredseda Strany lidí proti korupci, předseda Národního výboru rodičů.

Jedním slovem, volba je velmi mnohostranná, ale taková hojnost žadatelů znamená pouze to, že Vladimíra Vladimíra Vladimíra Vladimíra není opravdová náhrada.

Možné scénáře

 1. Když je situace pod kontrolou.

Je pravda, že teoreticky je možné předpokládat kompromisní scénář, kdy Putinova kontrola bude pokračovat s příchodem nástupce. V rámci tohoto systému bude mít prezident čistě reprezentativní funkce a plnohodnotná moc bude v rukou Vladimíra Vladimiroviče, který se stane hlavou Státní rady.

2. Prodloužení V.V. Putin

Jedním nebo druhým způsobem je Putinův nejlepší nástupce, jak věří sám Vladimír Vladimirovič, politicky silný a naprosto pravdivý - on sám. Kdyby jen zdraví neuspělo.

Sotva však prodloužení Putinovy ​​vlády zemi pomůže. Po celou dobu svého předsednictví se jim nepodařilo vytvořit plnohodnotnou politickou strukturu, která by byla zárukou bezbolestné změny moci.

A co můžeme říci o příchodu opozice, i když převod kontroly na někoho jiného je plný kataklyzmat. Absence kardinálních změn v průběhu času jistě povede k problému „kontinuity“ a otázka bude mnohem naléhavější.

Očekávání bude krátká. Je zřejmé, že válka o Putinovo místo začne ihned po svém zvolení na poslední termín povolený ústavou. Ozvěny blížícího se boje lze dnes slyšet v podobě intrik, skandálů, vyšetřování, drby. A podle prvních předpokladů bude vendeta horká!

15 KOMENTÁŘE Dosud žádné informace

 1. Ruskou federací bude prezidentem Ruské federace Sergej Lavrov na jedno funkční období a Putin Vladimir. Bůh mu žehnej osobně, protože je občanem cara a RUSSIA se stal lídrem ve světovém společenství a jde jen dál.

 2. Roman, sledujte méně televize. Rusko nemůže být vůdcem, pokud tam vládne korupce. bezpráví, zatímco každý ruský občan nebude žít důstojně a byrokraté na úkor lidí budou jíst humry. Jak se dusit ???

 3. nic osobního, ale víra v politiky, kteří během 18 let své vlády neudělali nic pro zlepšení života většiny občanů, žádné. A to je názor absolutního počtu obyčejných občanů.

 4. VOLBY - 2018

  Tamara Globa: „Ve„ volbách “* v budoucí éře, kdy si síly temnoty myslí, že zkazili svět a vítězství v kapse, Duch Ruska ** vyhraje„ jedním hlasem “... A to bude hlas Chování ... "*

  18. března 2018
  Síla světla

 5. Vy, opozice x ... vy, vrhl se na jeden pozitivní komentář v davu. Kolik za to zaplatíte? Pokud porovnáme 90. léta, kdy nebylo možné řešit záležitosti bez kufru, náš stát je nyní: životní úroveň se výrazně zvýšila, neustále se budují nové elektrárny, zemědělsko-průmyslový komplex roste, inflace je 4%, zbraně jsou nejlepší na světě s obrannými výdaji 10 méně než vaše oblíbená Amerika, která vám denyushki platí. S takovými myšlenkami, které posíláte masám, máte šanci zničit naši velkou zemi a skvělé lidi, také vás zničí, jste jen nástroj - krmivo pro naše geopolitické nepřátele. Přemýšlejte o tom.

  • Pro Sobchaka může hlasovat buď slabozraký, nebo stejný společenský lev, mimochodem Někdy ve Francii byly vytvořeny ženské instituce, ženy byly vychovávány tam, kde byly, byly prodány jednomu bohatému pánovi, který má rodinu. Potřebujete lvice?

 6. Ksenia!

  Přeji vám, nebo spíše nám, vítězství v prezidentských volbách v Rusku v roce 2018!
  Hodně štěstí!

  Saoshiant *

  Pošťák; „Otevřený dopis Ksenia Sobchak“, 23. října 2017

 7. Co si myslíš, Ksenia sama by měla jít do bordelu sama, je to politik? hruď, kterou jsem o něm slyšel před závodem o předsednictví. Zhirinovsky pravý chlap !!!!!. edinorosy jako paraziti na krku Rusů a ne jak být spokojený. a skutečnost, že zloději, takže Rusko je uspořádáno tak, aby krást a krást. K trestné činnosti jsou zapotřebí pouze opatření.

 8. Mám na mysli: hlasovat za Putina je vše, co máme teď. “- Korupce plná bezpráví Ano, a jeho program nevidím? Někteří ukazují dobrovolníky? Takže kdo bude program, aby mohl Putin navrhnout sám nebo jeho ... ... ????
  Myslím, že všechny kandidáty, nejlepší v programu av případech, které vidím, je DROWED GRUDININ !!! Samozřejmě je na něm teď hodně špíny !!! Ale to je pochopitelné !!! Nečekali jsme, že lidé podporují GUDININA !!!

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde