"V přírodě není nic nestabilnějšího než ženský klobouk"

Joseph addison

Dámské klobouky byly po velké období nespravedlivě překročeny ze skutečných položek dámského šatníku. Ale ještě horší je, že byly přidány do seznamu smutných a smutných věcí, které mohou ženám přidat věk. Ale slavní couturiers toto tvrzení popírali a přinesli dámské klobouky do kategorie stylových a módních věcí.

Hlavní trendy podzim-zima módních klobouků pro ženy v letech 2017 - 2018.

Módní dámský klobouk nadcházející sezóny se umísťuje na prvním místě v žebříčku stylových doplňků.

Prezentovány na výstavě dámské klobouky - stylové, romantické, dávající eleganci a tajemné neodolatelné. S ohledem na preference většiny žen, návrháři spojili praktičnost, pohodlí a luxus. Moderní úprava dámského klobouku splňuje všechny standardy nových trendů. Je důležité používat příslušenství pouze na místě

Dominantní barvy, ve kterých jsou dámské klobouky vyrobeny, jsou písek, světle šedá a černá.Návrháři nejznámějších módních domů však zjistili, že je nutné v chladném období přinést dotek jasu a uvolnit klobouky v tlumené červené, azurové, vínové, měkké zelené a modré odstíny. V takových barvách vám klobouk umožňuje vypadat trendy. Využijte toho. Tlumené červené odstíny klobouku vás rozdělí mezi obezřetné. Hlavní věc je pokusit se nosit ne více než tři barvy na vás, a vybrat si odpovídající klobouk podle vlastního barevného typu vzhledu.

Materiál pro výrobu dámských klobouků se používá pouze vysoce kvalitní, ušlechtilé textury. Kůže, semiš, tvíd a plst - nejoblíbenější základ pro šití stylových klobouků. V nových kolekcích jsou navíc prezentovány klobouky z krátce zdobené přírodní kožešiny.

Oblékání ženského klobouku - trend sezóny. Moderní modely jsou velkoryse vyzdobeny takovými dekorativními prvky, jako jsou saténové stuhy a květiny, kamínky a kameny, přezky a brože, volánky, volánky, pruhy, očka, závoj a další.

Moderní modely dámských klobouků

V příští sezóně, nejpopulárnější styly klobouků pro krásnou polovinu lidstva zůstanou: \ t

  • Fedor;
  • klobouk s širokým lemem;
  • kožešinová čepice;
  • kovbojský klobouk;
  • cloch;
  • porážka;
  • boater
  • pletená čepice;
  • čepice.

Rozmanitost modelů moderních dámských klobouků je ohromující. Ve více detailních stylech stylového moderního příslušenství budeme uvažovat dále.

Fedor

Hlavním trendem nadcházející sezony je mužský klobouk s úzkými boky a vysokou korunou. S tímto kloboukem získáte spoustu možností pro kombinace se zbytkem oblečení. K dnešnímu dni není třeba kombinovat módní čepice Fedora s klasickými předměty dámského šatníku. Vypadá to skvěle s džíny-milenci, dávat mládí dotek nedbalosti a lehkosti.

Široký klobouk

Nejoblíbenějším kloboukovým modelem posledních let je široký okraj. Pokud chcete vypadat jako sofistikovaná okouzlující dáma nebo hollywoodská hvězda, rozhodněte se pro luxusní klobouky se širokou krempou. Oblek na kalhoty, šaty na šaty, kožich jsou ideální pro širokoúhlý model s černými nebo šedými odstíny. Nezapomeňte však na zákon stylu: klobouk se širokým lemem je vhodný pouze pro ženy s vysokým postavením.

Kožešinový klobouk

Neobvyklou verzí zimní čelenky je dámský klobouk z kožešiny, který je v dokonalé harmonii s kabátem a klasickými spodními bundami. V nadcházející sezóně jsou tyto modely vyráběny s úzkými poli, korunou kruhů a pouze z hladkých zkrácených kožešin.

Kovbojský klobouk

Pro kovbojský klobouk je nutný pečlivý přístup k výběru oblečení. Mohou být vyrobeny v odstínech písku, šedé, béžové nebo žluté. Vypadá to skvěle v duetu s košili a džíny, ale rozhodně to nestojí za to, že je nosí s vojenskými nebo sportovními styly.

Closh

Expresivita a přesnost charakteristická pro styl klobouku - cloche. V klobouku se vrátili z dvacátých let. Klobouk sám vypadá jako zvon, ale splňuje všechny požadavky romantického obrazu a dokonale ladí s klasickým pláštěm pánského střihu. Pro cloche není důležitý ani typ obličeje, ani délka vlasů. Je doslova univerzální a dokonale chrání před chladnou zimou.

Slauch

Slauch je malý elegantní klobouk s měkkými sníženými poli a zaoblenou korunou. Snadno se vejde do šatníku. Je to dobré nejen s džíny pro mládež. Ale také klasický kalhotový oblek.

Kanote

Nejde o slaměný klobouk. Coco Chanel představila bohémskou a omezenou čepici do ženské módy. Dnes je relevantní se speciální korunkou, která nepřesahuje tři centimetry. Dámský klobouk-kanote dokonale vypadá jako večerní šaty.

Pletený klobouk

Háčkované dámské klobouky - největší rozpočet a nejlepší volba pro nadcházející zimu. Hlavní věc je, že páření bylo úhledné a zručné, bez hry barev a ozdob.Jsou povoleny pouze dekorační prvky, které do obrazu přidávají zvláštní kouzlo.

Čepice

V předvečer nadcházejícího chladného období, okouzlující dívky, které jsou zvyklé na nadšené komplimenty na jejich adresu, stylisté doporučují dívat se na čepice cítil atraktivní a stylové styly. Učiní světlý a neposkvrněný módní vzhled na vytvořeném stylovém obrazu.

Módní dámský klobouk sezóny podzim - zima 2017 - 2018 je skvělou alternativou k praktickému klobouku, který stylovým způsobem vytváří tón elegance. Dáma ve stylovém klobouku nechodí s nákupními taškami, slabost a tajemství jsou pro ni vždy zvláštní. Je však nezbytné, aby toto příslušenství správně vyzvedlo věci ze skříně, aby vypadalo stylově a moderně. Mimochodem, další plus klobouku je, že dokonale udržuje styl a nedeformuje ženské vlasy.

Doufáme, že vám předložená fotogalerie módních dámských klobouků pomůže rozhodnout o výběru pokrývky hlavy.

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde