Pánské účesy téměř nikdy nezachytí oko, vždy vypadají zdrženlivě a zády. Jsme zvyklí vidět muže s účesy v klasickém stylu, občas doplněné oholenými chrámy, protáhlými rány a dalšími kadeřnickými technikami. Moderní móda je bohatá na experimenty, neprojevuje se bez kardinální změny obrazu a náročných trendů. A to platí nejen pro dámskou módu, ale stále častěji chtějí muži vypadat originálně, ukázat svou individualitu pomocí oblečení, účesů a doplňků. Dredy jsou přesně to, co člověk potřebuje, který se nebojí vypadat chytlavě a extravagantně.

Pánské dredy: originální nápady pro vlastní obraz

Poprvé ukázaly mužské dredy slavného rapového zpěváka Decla. Od té doby ho mnozí mladí lidé napodobovali a na hlavách dělali dlouhé a krátké dredy. Kosmetické salony a kadeřnictví začali nabízet mužům novou službu - tvorbu krátkých, středně dlouhých a někdy i dlouhých dredů.Velká obliba tohoto účesu vedla k tomu, že k jeho tvorbě se používají i umělé materiály.

Skutečné jméno dredů je dredy, což znamená hrozné kadeře. To je, jak intelektuální občané začali volat vlasy Rastafariánů. Dreadlocks byly populární nejen mezi obyvateli Afriky a karibských ostrovů, účes byl doprovázen obrazy hinduistů, kteří většinou vedli recluse životní styl, nečesali nebo neřezali vlasy.

Dnes se mužské dredy nepovažují za tak děsivé a šokující účesy, tolik mladých lidí, zejména těch, kteří patří k subkulturním hnutím, raději dělají na svých hlavách „děsivé kadeře“. Odborníci považují dredy za ideální účes pro příliš zaneprázdněné a velmi líné muže, protože nevyžadují zvláštní péči. Nejčastěji muži preferují dredy pro krátké vlasy, protože dlouhé dredy nejsou vždy praktické.

Podle způsobu připevnění se samčí dredy liší od ženských, ale design a styl je zcela odlišný. Mužské dredy jsou mnohem tlustší a hrubší, vytvořené z vlny nebo plsti. Ženy preferují elegantní elegantní copánky.

Mužské dredy jsou často vykonávány v tmavých odstínech, zatímco ženy mohou používat multi-barevné dredy nejvíce neobvyklých odstínů. Pro vytvoření dredů z vlastních vlasů je nutné, aby jejich délka byla nejméně 10 cm, pro připevnění umělých vlasů stačí 5 cm přírodních vlasů.

Kdo jsou dredy?

Odborníci nedoporučují dredy pro muže s tenkými a křehkými vlasy, náchylnými k poranění a ztrátám. Péče o afrokosichkami v tomto případě bude problematická, ale mechanické prolínání copánků může vést ke ztrátě mazu a lupů.

Pokud jde o vizuální vnímání dredů, budou ideálně vypadat na muže s oválným a kulatým obličejem s normálním typem vlasů bez zjevných a výrazných problémů. Na muže s malým růstem afrokosichki bude vypadat poněkud komicky.

Odrůdy mužských dredů

Nejčastěji kluci dávají přednost provádění dredů z umělých materiálů. To je dáno především tím, že nechtějí čekat na dostatečnou délku vlasů, aby se vytvořily i minimální spleti.

Mužské dredy lze rozdělit do 3 hlavních skupin:

  • přirozené - pro vytvoření takových dredů musíte mít délku vlasů 20 cm nebo více. Někdy jsou přírodní dredy doplněny kanekalonem - umělým materiálem pro tkaní copánků. Hlavní výhodou přírodních dredů je jemné háčkování. Kromě toho může člověk nosit tento účes několik let.
  • ja-dreadlocks - tkaní se provádí tenkými rohožemi, které jsou vytvořeny mistrem z umělých materiálů. Ja-dredy jsou doporučeny pro muže s krátkými vlasy. Barva a délka hrůzy se volí individuálně na základě vlastních preferencí. Výhodou tohoto druhu dredů je, že prakticky nezkazí nativní vlasy člověka.

  • de dreads - nazývají se také umělým uměním. Účes je vytvořen pomocí trysek z Kanekalonu, které jsou tkané do nativních vlasů. Drogy jsou snadno opravitelné, copánky mohou být odstraněny bez problémů, zatímco nativní vlasy zůstávají stejné, bez výrazného poškození.

Pokud hovoříme o dlouhodobém nošení dredů, používají se umělé materiály, které dávají vlasům objem. Je poměrně obtížné je odstranit, je snazší odříznout vlasy vůbec a znovu je pěstovat.

Jak udělat krátké dredy

Při vytváření krátkých dřečů by mělo být zřejmé, že přirozená délka vlasů v procesu tkaní bude poloviční. Nejjednodušší a nejoblíbenější metody pletení copánků jsou kroucení vlasů, mechanické tření, česání speciálními nástroji. Často používá speciální hřeben, který rychle narazí vlasy do maximálního hustého stavu.

Pokud zvolíte metodu třídění, pak pro vytvoření krátkých dredů budete potřebovat speciální nástroj pro práci s vlnou.Nejdříve se vlasy třou kusem vlny, dokud nedojde k úplnému zastavení, pak se kudrlinky zkroutí ve směru hodinových ručiček a současně dredy vtáhnou do copu pomocí malého hřebene. Vytvoření vlastního krátkého mužského dredu je poměrně obtížné, takže pokud chcete získat opravdu dokonalý účes, je lepší kontaktovat salon.

Jak se starat o mužské dredy

Výhodou dredů je, že mohou být nošeny několik let bez obav z pravidelných návštěv kadeřníka. Kromě toho, vlasy s dredy potřebují mýt mnohem méně často než běžné vlasy. Je lepší umýt vlasy s dredy s přírodním oplachem na bylinném a rostlinném základě. Můžete použít šampon a kondicionér, ale v malých množstvích, jinak nebudeme schopni je opláchnout z Kanekalonu. Po umytí vlasů horkými vlasy, ujistěte se, že opláchněte dredy v pohodě. Výrobci kosmetiky přišli na záchranu mužů s dredy a prodali speciální výrobky pro péči o dredy, protože běžné šampony pro tyto účely nejsou vhodné.

Účes s dredy vždy vypadá originální a pobuřující. S dredy můžete vytvořit mnoho zajímavých účesů, vázat je v uzlu, upevnění gumičkami a provazy. Vytváření dredů je nejen časově náročné, ale také poměrně drahé. V profesionálním holičství je cena takové služby od 5 000 rublů a více.

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde