Jakmile nezavolají inteligentní lidi na zemi - geeky, géniové apod. Někteří z těchto lidí jsou považováni za podivné, ale zároveň tito lidé zanechávají za sebou stopy a významně přispívají k dějinám lidstva. Článek představí nejinteligentnější lidi na planetě, jejichž úroveň IQ je nadprůměrná (150 nebo více).

Terence Tao

Čínský terence Tao, rodák z Austrálie, má úroveň IQ 230 bodů, což lze nazvat absolutním rekordem. Terence už za dva roky řešil jednoduché problémy v aritmetice, v 5 letech mluvil plynule v angličtině a řešil složité matematické rovnice a problémy i pro některé dospělé. Od dětství, malé zázraky navštěvoval přednášky o vyšší matematice, kde on zapamatoval a nahromadil všechno. Ve věku 12 let se Terence Tao účastnil soutěží, ale ne jednoduchých, ale mezinárodních.

Pozdnější, Tao pokračoval zvládnout vyšší matematiku, analytickou teorii čísel, a byl zapojený do řešení komplexních diferenciálních rovnic.Ve věku 20 let se stal profesorem na univerzitě v Kalifornii a ve věku 40 let napsal, aby o tom přemýšlel - 250 vědeckých prací!

Marilyn Vos Savantová

IQ American je 228 bodů. Úspěšný novinář, spisovatel, dramatik, nejchytřejší žena na planetě a prostě krásná - to je Marilyn. Ve slavném časopise "Parade" snadno zodpoví všechny otázky, které jí jsou položeny. Ve stejném časopise vede svůj sloup s hádankami a hádankami na jakékoli téma.

Marilynin intelekt se neustále diskutuje. Mnozí se domnívají, že její odpovědi jsou čistě intuitivní. Nebo možná je to závist? Koneckonců, muži jsou většinou nadšenci ... Ale i přes diskusi, zástupce slabší poloviny lidstva již získal nejvyšší skóre 10 krát - 228.

Christopher Hirata

IQ nejchytřejšího muže Christophera Hiraty je 225 bodů. Tento skvělý člověk je vítězem mnoha mezinárodních soutěží. Ve věku 14 let nastoupil na univerzitu, ve věku 16 let začal pracovat v NASA - studoval otázku dobývání Marsu.

Ve 22 letech získal mladý muž titul - doktor věd. Tento stupeň obhajoval ve velmi obtížné oblasti - astrofyzice. Velice se zajímá o znalosti v oblasti gravitačních polí, přeměny energie.

Kim Ung-Yong

IQ Korean Kim Ung-Yong je 210 bodů. Ve věku 4 let se chlapec objevil v televizi, kde řešil živé matematické problémy. Ve stejném věku hovořil plynule 4 jazyky. Takový nadaný chlapec si okamžitě všiml, a už ve věku 8 let ho NASA pozvala ke studiu. Poté, co absolvoval univerzitu, Kim pracovala v NASA dalších 10 let, po kterých se vrátil do své vlasti, v Koreji.

Podle tohoto velkého člověka spočívá štěstí v jednoduchých věcech - podpoře, přátelství, porozumění a přátelství.

Evangelos Katsiulis

Evangelos Kacioulis uzavírá první pětku s IQ 200 bodů. Tento skvělý psychiatr dosáhl úspěchu v jiných oblastech vědy - psychofarmakologii, filozofii, ve které má vědecký titul. Evangelos je zakladatelem několika organizací pro lidi s vysokou duševní výkonností. Člověk vede aktivní životní styl, zabývá se kresbou, užívá si plavání, miluje objevovat svět a cestovat.

Christopher Langan

Americký Christopher Langan má IQ 195 bodů. Tento sportovec je světu znám jako držitel rekordu. Ale ne v šachu, ale ve vzpírání. Christopherův otec zemřel, když byl chlapec velmi mladý, takže budoucí génius musel být všichni učeni - od získávání znalostí až po houpací svaly.

Mladý muž při studiu na univerzitě ukázal velký slib. Profesoři v něm viděli velký potenciál, ale v té době byla finanční záležitost důležitější a Langan vypadl ze školy a šel pracovat jako vyhazovač. O mnoho let později, když založil osobní život, se Christopher vrátil k vědám. Proslul svou vědeckou prací na kognitivně-teoretickém modelu vesmíru.

Rick Rosner

Pravidelný Američan Rick Rosner s IQ 192 bodů je také kreativní člověk. Nejinteligentnější člověk měl vždycky sen mít vlastní televizní show. Wunderkind kráčel ke svému cíli mnoho let a snažil se o mnoho pracovních míst. Pracoval jako číšník, vyhazovač, striptérka, ale zároveň vyvíjel a ukazoval své nadání. Jednou, když se rozsvítil v televizi, Rickovi se podařilo vytvořit vlastní televizní show. Každý den trénuje nejen své mozky, ale také sleduje jeho tělo - má strach zestárnout.

Mislav Predavech

Profesor matematiky z Chorvatska má IQ skóre 192 bodů. Rád poslouchá rockovou hudbu, hraje počítačové hry, mafii. Mislav žije obyčejný každodenní život a vše mu vyhovuje. Rád řeší různé hádanky, prasklé testy a obecně - pracuje s mozky. Ale on nechce pochopit složitosti moderní technologie. Zabývejte se nastavením vlastního smartphonu, vložte do něj SIM kartu, nebo jednoduše doplňte účet Mislav Predavech se zeptá své ženy.

Garry Kasparov

Garry Kasparov je na posledním místě v žebříčku s IQ 190 bodů. On získal titul šampiona a titul “nejlepšího šachistu” v jeho 22 rokách po jeho vítězství nad Anatoly Karpov. Anatoly má velmi vysoký intelekt a všechny je překvapily po hraní šachů s počítačem, kde hrál remízu.

Velmistr z Baku vyrostl v rodině inženýrů. Ale nejen geny mu pomohly stát se nejchytřejším člověkem. Od raného dětství měl rád různé hádanky, šachy. Zde bude výraz vhodný: „Géniové se nenarodí, stanou se“.

James lesy

Poslední místo v žebříčku je přiděleno Jamesi Woodsovi s jeho IQ 180 bodů. James hrál ve více než padesáti filmech, včetně Ligy spravedlnosti, superhrdinů.

Výborný Woods byl ze školy. Testování podle definice IQ James byl prováděn při studiu na univerzitě. Dosažení výšek a získání vědeckého titulu však brzdil špatný charakter génia. Vždy se hádal s učiteli a učiteli, což dokazovalo jeho názor.

Nejchytřejší člověk v Rusku

Pokud jde o Rusko, Anatoly Wasserman je považován za nejinteligentnější. Pro mnoho z nich je známý z intelektuální televizní show „Co? Kde Kdy? “, Stejně jako„ Vlastní hra “. Anatoly se narodil v Oděse v židovské rodině. Příklad následovat chlapce byl vždy jeho otec - známý termální fyzik v Sovětském svazu. Ve škole měl napjaté vztahy nejen se spolužáky, ale také s učiteli, kterým by při každé příležitosti dokázal, že předmět znal lépe než oni.

V polovině 90. let se Wasserman přestěhoval do Ruska, kde se stal politickým poradcem. V uplynulých letech, on může často být viděn v televizi, kde erudite má několik televizních pořadů.

Nejchytřejší člověk v historii

V průběhu své historie lidstvo poznalo mnoho geniů, ale nejinteligentnější z nich poznal William Sidis. Narodil se v New Yorku v roce 1898 v rodině přistěhovalců s ukrajinskými kořeny. Už ve věku jednoho a půl roku byl chlapec schopen přečíst článek napsaný v novinách. Ve věku 8 let byl již autorem vlastní knihy, která byla věnována lidské anatomii.

Ve věku 11, William se stal Harvard studentem, a po 3 rokách on byl pozván, aby přednášel o pokročilé matematice na univerzitě. Matematika však nebyla jedinou vědou, ve které byl odborníkem. Sidis napsal mnoho vědeckých prací o psychologii, historii a kosmogonii.

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde