S příchodem šelaku ve světě nehtových umění došlo k obrovským změnám. Dívky již nemusí stavět své nehty s gelem nebo akrylem, a mnoho z nich zapomnělo používat nejjednodušší lak. Je to proto, že šelak kombinuje sílu, brilanci, jako gel a jen úžasnou paletu barev. A to nejsou všechny výhody tohoto pokrytí. Snad jedním z nejdůležitějších je jeho trvanlivost. S výhradou pravidel manikúry bude v dobrém stavu asi měsíc. A samozřejmě stojí za povšimnutí, že šelak, pokud je používán správně, nejenže nepoškozuje nehty, ale také pomáhá chránit je před škodlivými účinky životního prostředí.

Aktuální možnosti návrhu šelaku v roce 2017

2017 umožňuje provádět naprosto všechny experimenty v designu nehtů. A to je velmi cool, protože můžete ukázat svou fantazii, přijít s něčím novým, kreativním a být ve stejném trendu. Ale pokud dáváte přednost sledování módních trendů, pak nabízíme možnosti pro design nehtů na fotografii.Mezi nimi určitě najdete přesně to, co bude vyhovovat chuti, náladě a stylu vašeho oblečení.

Je důležité si uvědomit, že v letošním roce je vítáno použití dalších dekorů a různých typů barvení. Známý efekt ombre vypadá velmi krásně, zejména pokud si vyberete správné barvy. Proto zkuste kombinovat nejen odstíny z jedné palety barev, ale také kontrastní, světlé možnosti.

A s pomocí různých prvků, jako je lepicí páska, jezdce a kamínky, můžete udělat i nejjednodušší manikúru zajímavou a speciální.

Pokud jde o dekor, nejoblíbenější v roce 2017 našli dva směry, které se mohou zdát opačné. První jsou geometrické vzory, to znamená kosočtverce, trojúhelníky nebo jednoduché čáry. Kombinace těchto vzorů s francouzskou manikúrou vypadá velmi kreativně.

Druhou je abstrakce: body a rozvody. Taková manikúra je vhodná pro kreativní jedince. Tyto možnosti však mají mnoho společného. Jsou docela jednoduché, aby i začátečník. Výsledek takových experimentů vás určitě potěší, protože takový design vypadá velmi neobvykle.

Aktuální barvy jsou stále odstíny béžové a jiné pastelové barvy. Ale i v tomto ohledu existují výjimky, které umožňují použití tmavších nebo dokonce jasných barev. Hlavní věc je správně vybrat a kombinovat.

Francouzská a měsíční manikúra s šelakem

Jak víte, francouzská manikúra získala status klasiky již dlouhou dobu. To však neznamená, že ji mohou používat pouze ženy středního věku. Naopak čím dál častěji si ho vybírají mladé dívky, které chtějí zdůraznit něhu a eleganci svých rukou. Nebo ti, kteří mají rádi světlé, barevné verze manikúry.

V roce 2017 jeho popularitu vrátila nejen bunda, ale i měsíční manikúra. To proto, že vypadá docela zajímavě a stylově. A dokonce i vhodný pro práci v kanceláři. Pro vytvoření slavnostní verze stačí použít další design. Například kamínky, šoupátka, hromadné nebo pletené vzory.

Také mistři nehtů doporučují ukázat představivost a používat nové techniky. To může být posunutá čára úsměvu, tj. Nakloněná vzhledem ke svislé ose. Nebo udělejte pár úsměvu. Velmi zajímavým pohledem je kombinace bundy a měsíční manikúry. Nejoblíbenější možnosti jsou, když úsměv linka a díra mají stejnou barvu nebo kontrast. Pokud se nebojí experimentů a jasných kombinací, zkuste vytvořit základ takové manikúry jinou barvou.

V poslední době se kresba stala velmi populární, když má čára úsměvu nebo díra nestandardní tvar. Například ve tvaru srdce, vln nebo přímek. Tyto možnosti jsou vhodnější pro svátky nebo tématické párty.

Prvky výzdoby v designu

Povlak šelaku vypadá velmi příjemně díky příjemnému lesku. Ale i přes to, mnoho dívek dává přednost nehty mají další design. Co tedy bude v módě v roce 2017? Podívejme se.

Stejně jako v minulých obdobích, kamínky neztrácejí svůj význam. Takový prvek dekoru vypadá nejlépe v kombinaci s francouzskou manikúrou. To vám umožní vytvořit slavnostní, slavnostní verzi návrhu. Nejčastěji je nevěsta preferována jako svatba. Vzhledem k tomu, že tento rok je přirozenost v módě, je důležité používat kameny s mírou. Několik kamínků na dvou nehtech bude vypadat velmi stručně, ale krásné. Snažte se vyhnout rozptýlení kamenů na nehty, takže to nevypadá vulgárně.

Další, neméně populární verze designu nehtů - jezdců. Jejich aplikace je poměrně jednoduchá, hlavní je nespěchat a dodržovat některá pravidla. Před použitím je důležité, aby nehty byly pokryty šelakem a suché. Po tom, ve vodě musíte mírně navlhčit jezdce a aplikovat na nehty. A pak použijte fixer. Tato technologie umožňuje uložit obrázek v původní podobě.Je však velmi důležité, abyste si ji vybrali správně, takže jezdec v kombinaci s barvou šelaku ve stylu a barvě. Stojí za povšimnutí, že kluzáky, které napodobují krajku, vypadají především žensky.

Design s takovým prvkem dekoru jako „rozbité sklo“ vypadá velmi zajímavě a neobvykle.

Lepicí páska se nepoužívá tak široce jako předchozí verze. Ale právě s jeho pomocí můžete vytvořit jasné, čisté linie pro grafický vzor. Můžete také zvolit libovolnou barvu a tloušťku. S pomocí takové pásky můžete snadno doplnit jednoduchou, diskrétní manikúru zajímavými geometrickými vzory.

Na závěr lze říci, že šelak je skvělou volbou pro krytí nehtů. A díky němu si budete moci užít několik týdnů úžasný design. A po odstranění šelaku budou vaše nehty vypadat zdravě a silně.

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde