Univerzální a jednoduchý účes garcon vybrat ženy různého věku. Je vhodný pro vlasy jakékoli kvality a tvaru obličeje. Garson může být vyroben jak ultrashort, tak romanticky protáhlý. Četné stylingové nástroje položí kadeře v jakémkoliv stylu a spojí tento účes s nejoriginálnějším lukem.

Střih vlasů: technika provedení

Základním principem tvorby kadeřnického mistrovského díla je použití účesu „strand by strand“. Každé zvlnění je vytaženo ze základny v různých úhlech a teprve poté je odříznuto. Před zákrokem by měly být vlasy mokré a je lepší je důkladně umýt.

Celý proces lze rozdělit do etap:

 1. Mokré vlasy by měly být rozděleny do parietální zóny, okcipitální a dvou temporální. Na zadní straně hlavy s pomocí přímého dělení, přecházejícího z koruny na krk, se rozlišují další dvě zóny. Odtud je nutné zahájit proces tvorby účesu.
 2. V tomto bodě, s malým vodorovným dělením, se rozlišuje pramen o šířce 10 mm.Táhne se dolů, aby se vytvořil okraj požadovaného tvaru a délky. Při výběru délky je třeba mít na paměti, že po vysušení budou prameny vypadat kratší, stejně jako celková délka ostříhat. Potrubí může být oválné nebo půlměsícové.
 3. Dále na cestě od dna ke středu hlavy byste měli zvýšit úhel zpoždění. Pokud první pramen leží pod úhlem 0 stupňů, pak v krajním bodě této zóny jsou kudrliny již nakresleny pod úhlem 45 stupňů.
 4. Ve střední okcipitální zóně může úhel dosáhnout 90 stupňů, ale v horní části hlavy opět klesá na 30 °.
 5. Chcete-li vystřihnout temporální části, musíte vytáhnout prameny z ucha paralelně s růstem vlasů. Všechny ostatní kudrlinky na chrámech jsou stříhány metodou promoce.
 6. Parietální vlasy se měří délkou posledního vlákna v časové zóně. U koruny je pramen půl centimetru, je zachycen spolu s částí vlasů z chrámu a jejich délka je kontrolována. Z této kontrolní značky jsou vlasy vyříznuty na čelo.
 7. Vytahování pramenů ze symetrických částí hlavy je nezbytné pro kontrolu jejich délky. Pokud prameny nejsou stejné, musíte provést opravu.
 8. Pokud očekáváte ránu, je nutné vlasy nechat předem. Čím tlustší takový detail má být, tím více vlasů musí být odděleno.

Důležitá etapa: styling

Nejjednodušší způsob je účes ostříhat fénem, ​​velkým kulatým kartáčem a pěnou. Nejkratší účesy lze udělat nedbale. Pro obchodní ženy je vhodnější hladký styl s úhlednými rány nebo bez třesků.

Delší stříhání vlasů podle techniky garconu bude vyžadovat více času a stylingových výrobků. Měly by se skladovat:

 • Vysoušeč vlasů;
 • kulma;
 • velký hřeben;
 • Sprej na vlasy;
 • pěny.

Bez ohledu na délku vlasů je třeba předmočit. Poté naneste pěnu. Předtím je třeba jej vytočit do rukou a otřít mezi prsty. Neopatrný styling umožňuje jednoduché sušení se směrovým horkým vzduchem z různých směrů. V tomto případě budou vlasy vypadat objemnější a silnější.

Delší prameny musí být zkroucené izolovaně. V případě potřeby můžete vybrat menší prameny. V tomto případě bude styling odlišný od stylu, který tvoří velké kadeře. V každé z možností bang lepší odejít rovně. Styling bude ideální pouze v případě pravidelné péče a měsíční korekce zarostlých vlasů.

Možnosti s rány

V otázce výběru třesků můžeme bezpečně říci, že garcoon vám umožňuje použít jakoukoliv formu. Vypadá stejně impozantně s krátkými ohnutými prameny v horní části čela a se silnými objemovými třesky. Rozhodujícím faktorem je zde pouze tvar tváře majitele účesu.

Kulatá a čtvercová čelní plocha bude ještě širší od tlustých rán až po obočí. Zde jsou nejlepší asymetrické možnosti. Oválný obličej umožňuje použít libovolný tvar. Toto je nekonečné pole pro experimentování. Dlouhé rány, které výrazně převyšují délku ostříhání, vypadají trochu hooligan. Ale hladký střih a použití stylingových nástrojů může učinit obraz velmi elegantním a přizpůsobit ho zaměstnanci kanceláře.

Nezapomeňte na módní trendy sezóny 2018 - zbarvení rány. Mládež obrázky umožňují světlé barvy a kontrastní kombinace v účes. Obchodní styl organicky vypadá s rány, odlehčil jen pár tónů. Navíc se doporučuje vhodně kombinovat texturu vlasů. Pokud je účes orámován roztrženými mletými prameny, pak se hladký, hladký třesk nevejde do luku. A naopak: hladké přechody z úrovně na úroveň v sestřihu budou vyžadovat stejné čisté rány. Pokud je to žádoucí, s pomocí stylingových výrobků můžete vždy „vyhladit“ roztrhaný okraj nebo prohrábnout hladký.

Prodloužený Garcon

Měli bychom také hovořit o účesu na dlouhé vlasy. Toto není konvenční představa o dlouhých vlasech, když dosáhne ramen a níže. Jen v tomto případě není rozhovor o ultrashortovém střihu. Princip účesu zůstává stejný, ale kadeře obvykle pokrývají uši a dostanou se doprostřed krku.Tato možnost je vhodná pro ty, kteří chtějí pěstovat vlasy, nebo z nějakého důvodu si nemohou dovolit ultrashort účesy.

Tento účes vypadá organické s barvení zvýraznění a zbarvení. Praxe mistrů kadeřnictví říká, že kudrnaté vlasy by měly být přistupovány poněkud jinak. Čím strmější kudrlinky, tím delší by měl být střih. To je třeba pamatovat v okamžiku řezání prvního ovládacího pramene, který při sušení zkracuje jeho délku a může zcela změnit svůj vzhled.

Všestrannost garconu je zřejmá. Nosí ji mladé dívky a zralé dámy, majitelé jakéhokoliv tvaru v kombinaci se správně zvoleným třeskem. Také účes umožní použít mnoho typů zbarvení. Jedinou nevýhodou je, že tento účes by měl být pravidelně obnovován. Ale na druhou stranu je to úžasné, každý měsíc je možné k luku přidat něco nového.

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde