Pro vytvoření originální dekorativní manikúry existuje spousta nástrojů. Mezi nimi je ohromující beztížný prášek s kovovými přepady, které se nazývají tření.

Perleť a zrcadlový rub: jak aplikovat na lak nebo gel

Vzhledem k tomu, že se rub-in ukázal v průmyslu nehtů, objevilo se mnoho jeho druhů a variant. Zdobí povrch nehtu, ošetřený lakem nebo gelovým lakem. V loňském roce, mezi svatební manikúry, jen taková možnost získala nejvíce popularity. Materiál vytváří měkký perlový lesk nebo studený kovový lesk na nehtové desce v závislosti na zvoleném produktu.

Vzhledem k lehké struktuře nejmenšího prachu je použití nenáročné. Vrstvu zrcadla můžete použít s libovolným nástrojem:

 • kartáč;
 • sponzhem;
 • gumový aplikátor;
 • aplikátor z pěnové gumy;
 • prsty (v latexové rukavici).

Chcete-li získat přirozený odstín, který je v krabici, je třeba třít v husté bílé základně. Pokud chcete tón trochu změnit, měl by být podklad černý nebo barevný.

Specifika práce s jednoduchým lakem

Tření začíná speciálním pilníkem na nehty. Řez musí být také pečlivě zpracován. Také veškerý přebytek je odstraněn z oblasti kutikuly a bočních válců. Pomocí speciálních základních nástrojů na nehtové desce jsou všechny nepravidelnosti zakryty. Z výše uvedeného, ​​můžete již použít barevný lak na pozadí a sušit ji na malou lepkavost. Základ, když se dotkl, by neměl být rozmazaný.

Dalším krokem je aplikace velmi rozdrceného prášku. Musíte to udělat přes list papíru nebo jinak chránit pracovní povrch. Pohyby jsou odvráceny od sebe a mají vyhlazení. Neměli byste tlačit na povrch, protože existuje riziko deformace základní vrstvy. Pomocí měkkého kartáčku se přebytečná zrna odstraní z nehtů a kůže. Odtud je mistrovské dílo pokryto povrchovou úpravou lesklého laku.

Gel polské práce

Po hygienické manikúre a leštění naneste na nehty tenkou vrstvu základny. Podél okrajů je třeba desku zvlášť dobře zpracovat. Na horní část základny položte barevnou vrstvu gelu a vysušte ji pod lampou s UV paprsky. Poté se vrstva lepicí disperze odstraní z povrchu a předem vybraný pigment se otře na připravenou desku. Pro větší efekt můžete dvakrát třít. Dále je tato vrstva také zapálena pod lampou. Z horní strany byste měli dát dokončovací vrstvu a také polymerizovat povrch.

Perlový prach můžete také přímo třít do horní vrstvy. Při výběru produktů se však ujistěte, že gelový lak nemá lepivý povrch.

Jak udržet manikúru s rubem

Mistři nail art mají svá vlastní tajemství, která vám umožní vytvořit úžasně velkolepé dílo a zachránit je po dlouhou dobu. Některé z nich naleznete v následující sbírce:

 1. Třecí materiál nestojí za úsporu. Nedostatečné množství prášku nedává dostatek lesku a samotná manikúra bude matná a bezvýrazná.
 2. Pro dlouhodobou konzervaci se doporučuje manikúra pečlivě vyleštit nehty. Mnozí argumentují, že perleťové tření není v tomto aspektu tak náročné. Hluboké drážky na nehtové desce však mohou snadno poškodit vzhled vašich rukou.
 3. Nedoporučuje se používat matný nátěr jako povrchovou úpravu. Jakýkoliv takový vzor na horní části rub-in zcela zničí účinek jemného záře.
 4. Obzvláště obtížným místem je zóna v blízkosti kutikuly. Zde bude muset povrch pracovat velmi pečlivě. Možná budete muset použít měkké kartáče nebo vatové tyčinky.
 5. Následující tip lze nazvat hackem života. Na vrchu vytvrzeného gelu se nanese podklad. Poté se okraj nehtu zpracuje s malým buffem.
 6. Pokud aplikujete lesklý prach holými prsty, částice mazu zůstanou na povrchu. Tím se zkrátí doba nošení manikúry.

Různé styly v manikúrach s tření

Pokud je pár sezón, služební bunda byla nesporným lídrem v horní části typů nehtů designu, nyní není pochyb o tom, že vůdce se stal rub. Používá se jak v čisté formě, tak v kombinaci s jinými styly. Nejvýznamnější výhodou je všestrannost takové manikúry. To je používáno nevěstami na nejslavnější den pro sebe, obchodní ženy, mladé dívky a starší dámy.

Skutečnost, pro které případy je tato varianta vhodnější, bude určena základním lakem a použitím dalších dekorativních prvků. Mezi nejoblíbenější druhy patří:

 • monochromatický povlak na krátkých nebo dlouhých nehtech;
 • zaměřuje se na dekor (kamínky, perly, třpytky, objemové aplikace);
 • tření může být aplikováno přes vzor tenkou vrstvou nebo se stát základem pro malování;
 • kombinace matného povrchu a lesku v jednom výkresu nebo na prstech jedné ruky;
 • účinek rozbitého skla s rubem;
 • Měsíční manikúra (anti-bunda) a francouzština;
 • imitace rosy na povrchu rubu.

V procesu formování lunární manikúry a francouzského tření ozdobte díru v kutikule nebo zarostlé části nehtové desky. Většinu hřebu můžete pokrýt také lesklou vrstvou a zbytek nechat v přírodním odstínu nebo ozdobit vhodnou barvou. Tato práce by neměla být považována za příliš složitou, a to navzdory všestrannosti výsledného obrazu.

Kapky rosy na výběžku zvyšují počet refrakčních nejlepších sluncí desítkykrát. Pro tento efekt postačí ponechat kapky na nehtech pomocí gelu. Tento trojrozměrný vzor přitahuje pozornost a během tvorby nezabere mnoho času.

Vytváření rozetřených vzorů a dalších sofistikovaných dekorativních prvků na nehtech lze považovat za složitější techniky. Trochu trpělivosti a nahromaděných zkušeností umožní pokaždé získat více a působivější výsledky z práce. V průběhu času bude možné neopakovat dříve vytvořený design, ale zahrnout fantazii a nezávisle vytvořit jedinečná díla nehtového umění.

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde