Tetování je typ tělového umění, který se objevil před tisíci lety, ale ve skutečnosti se stal populárním až ve 21. století. S pomocí tetování, mužů a dívek vyjádřit svou individualitu, aby jejich image atraktivnější a originální. Obecně platí, že umění tetování zahrnuje řadu stylů, z nichž jeden je Chicano. Chicago tetování je originální a jedinečný styl, zejména v poptávce mezi muži. Oprava v tomto stylu nejenže zdůrazňuje hlavní rysy člověka, ale slouží také jako ztělesnění jeho života a morálních principů a hodnot.

Historie Chicano

Pokud si myslíte, že historická data, poprvé jeho styl byl vyvinut ve čtyřicátých letech minulého století a byl v poptávce mezi Latinské Ameriky. Mnoho lidí věří, že Chicago styl jména jsou odvozena z Mexičana (Mexičan), zatímco jiní věří, že jméno je souhláskové s eponymous lidmi, kteří žili v Americe v 16. a 17. století a byl lokalizován v moderním Texasu, nové Mexiko a Kalifornie.

Jak víte, rasová diskriminace vzkvétala v těchto stoletích, takže černoši byli ponižováni a obtěžováni, nuceni k nejnižším placeným a špinavým zaměstnáním. Muži, kteří zemřeli hladem, byli nuceni jít k extrémním opatřením, protože rodina musela být něco nakrmena, takže se stali zločinci.Spáchat zločin a hájit své zájmy je téměř nemožné, takže muži tvořili gangy a skupiny.

S pomocí tetování Chicano určili identitu osoby určité organizaci. Tetování sloužilo jako ztělesnění morálních hodnot a životních principů, odráželo základy a zákony gangu a také pomohlo najít jeden z davu. Jako rozlišovací značka se často používá kříž, aplikovaný na ruku mezi palcem a ukazováčkem.

Současně silně věřili v Boha, neustále chodili do církve a přiznali se za své hříchy. Proto je tetování Chicago symbolem gangsterů, vězňů a věřících. Tetování ztratilo svůj původní význam a jednoduše se stalo krásnou a originální výzdobou pro muže, kteří nejsou lhostejní k umění tetování.

Mužské a ženské tetování chicano

Není žádným tajemstvím, že muži preferují šikanu, protože vznikla ve velmi agresivním mužském prostředí. Tetování, vyrobený ve stylu Chicano, být velmi populární mezi muži, kteří chtějí demonstrovat sílu a nadřazenost. Ve stejné době, Chicano je styl chlapců s přesvědčením pouliční romantiky. Další kategorii mužů patřící cílové skupině - zástupci hip-hopové kultury.

Pokud jde o dívky, brutální tetování ve stylu šikany je vzácné na jemném ženském těle, ale stále se to děje. Na štíhlé a něžné dívky, chicano tetování vypadá neobvyklé, ale zároveň atraktivní. Na ženském těle tetování Chicano symbolizuje, že jeho majitel není „poslušná“ dívka, má brutální a hrubý charakter a má svůj vlastní životní styl, který nespadá pod všeobecně přijímané stereotypy nebo vzorce.

Chicano Tattoo na paži, rameni a dalších částech těla

Pokud se podíváte na náčrtky a fotografie hotových děl, lze poznamenat, že tetování ve stylu Chicano malé velikosti v zásadě neexistují. Vzhledem k tomu, tetování mají velké objemy, jsou obvykle umístěny na odpovídající části těla. Ve většině případů, kresby jsou umístěny na viditelných místech, jak historicky se ukázalo, že Chicago tetování má demonstrativní charakter. Obecně, Chicago tetování je obvykle umístěno na takových částech těla: \ t

  • Hrudník.
  • Zpět.
  • Biceps.
  • Předloktí
  • Shin.
  • Ruce nebo "rukáv".

Je také nutné si uvědomit, že tetování chicano je obtížné-k-implementovat styl, který vyžaduje účast vysoce kvalifikovaného odborníka. Je nutné zvolit mistra velmi pečlivě, protože tetování je pro život. Po přezkoumání magisterského portfolia si můžete vyzvednout náčrtek, provést na něm vlastní úpravy a poté obraz přenést do svého těla, jako krásná a originální dekorace, která potěší majitele a jeho okolí.

Výběr barvy pro Chicano tetování

Chicano tetování vzniklo na ulici mezi zločinci a chudými Mexičany, takže to bylo plněné velmi dlouhou dobu pomocí černé nebo modré. V moderním světě se tato tradice zachovala, proto mnozí preferují černou barvu a šedé odstíny, protože sdělují pravou podstatu tetování a jeho skrytý filosofický význam.

Nicméně, v posledních letech, chicano-styl tetování začaly přijímat jiná barevná řešení. Je třeba poznamenat, že zatímco koncept obrazů zůstává nezměněn, stejně jako dříve si zachovávají veškerou závažnost a závažnost, takže použití příliš jasných a křiklavých barev je nepřijatelné.

 

Pozemky a náčrty tetování ve stylu Chicano

Tetování, vyrobené ve stylu chicano, by mělo sloužit jako odraz životní filozofie jeho majitele, ztělesňovat víru v Boha a spravedlnost, marnost bytí a pomíjivost lidského života. Obvykle tetování v tomto stylu naznačuje zlověstné a ponuré obrazy.

Populární scény a skici ve stylu Chicano:

  • Náboženská témata: tváře sv. Lukáše, Panny Marie, Ježíše Krista, stejně jako kříže a citace z Bible.Taková tetování byla dříve používána vězni, ale nyní slouží jako amulet pro věřící, mají velkolepý vzhled.
  • Obraz dívky je klasická verze tetování Chicaga. Muži často potřebovali ženskou lásku a náklonnost, a tak udržovali na svých tělech obraz své milované nebo prostě krásné dívky. Nejoblíbenější skica je obraz Santa Muerte - svatý Santissima (svatá smrt). Tento obraz je snadno rozpoznatelný, protože dívka má dobře nakreslenou lebku a rty jsou našité.
  • Nápisy, které slouží jako samostatné tetování nebo část kompozice. Často to cituje, přísahy a slogany, můžete také zobrazovat důležité pro majitele tetování tetování data a jména.
  • Obraz zbraně.

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde