Tetování s nápisy je jednou z nejoblíbenějších verzí tělesného obrazu, pomocí které muži a dívky vyjadřují své myšlenky, zkušenosti a životní priority. Ze všech tetování s nápisy je zvláštní místo obsazeno frázemi napsanými latinsky, což je docela oprávněné. Jde o to, že se jedná o starověký jazyk, který byl používán v Evropě. Latina je jazyk filozofů, vládců, generálů a učených světel, známých po celém světě. Hippokrates, Aristoteles, Julius Caesar - to je jen malá část slavných osobností, které mluví tímto starodávným jazykem.

V moderním světě, latina je mrtvý jazyk, který není relevantní, ale zároveň zanechal nesmazatelnou značku na sobě. Nápisy v latině jsou plné hlubokého filozofického významu, mezi nimi je plný aforismů, které jsou pro tento den relevantní. Velké prastaré výroky jsou v současné době krásným a originálním způsobem, jak ukázat svůj vnitřní svět, své principy a ideály pomocí nositelného obrazu.

Zajímavý fakt! Latina, ačkoli ven z aktivního použití, ale, jak dříve, je oficiální jazyk ve Vatikánu. Zde slouží jako oficiální jazyk používaný pro vedení obřadů a vedení církevní dokumentace.

  

Populární tetování nápisy v latině s překladem

Každá fráze psaná latinsky je věta naplněná hlubokým filozofickým významem. Volba textu závisí pouze na tom, co vlastník chce investovat do tetování. Mezi nejoblíbenější fráze patří:

 • Sola mater Amanda est et pater honestandus est - jen matka si zaslouží lásku, respekt otce.
 • Dum spiro, amo atque credo - když dýchám, miluji a věřím.
 • Fakta sunt potentiora verbis - akce jsou silnější než slova.
 • Fortes fortuna adjuvant - štěstí osudu pomáhá.
 • Za aspera ad astra - přes trny ke hvězdám.
 • Si vis pacem, para bellum - chcete-li mír, připravte se na válku.
 • Dum spiro, spero! - při dýchání doufám!
 • Veni, vidi, vici - přišel, viděl, zvítězil.

"Láska dobývá všechny"

„Pamatuj na život“

"Přišel jsem, viděl jsem, že jsem vyhrál"

„Chytit den“

"Žádná bolest"

"Prostřednictvím trní do hvězd"

„První mezi rovnými“

„Každému jeho vlastnímu“

Hodnota tetování v latině

Latinské nápisy jsou skvělým způsobem, jak dát na své tělo frázi, která je naplněna hlubokým filozofickým významem a je vhodná pro intelektuálně vyvinuté lidi, kteří přemýšlejí o bytí, životě a jeho významu. Každá fráze napsaná latinsky má zvláštní význam a hluboký význam, který je často chápán pouze majitelem tetování. Latina pomáhá skrýt své krédo a sakrální myšlenky od ostatních, protože ne každý může porozumět nápisu v mrtvém jazyce.

  Tetování s nápisem v latině je talisman, talisman, který neustále připomíná jeho majiteli, co je pro něj důležité. Nápis může symbolizovat myšlenky, priority a připomínat, o co usiluje vlastník těla. Před výběrem fráze pro tetování je nutné zjistit její přesný překlad, ujistit se o její přesnosti analýzou několika zdrojů, aby se odstranily případné překlepy a chyby.

Populární fráze v latině

Jak již bylo řečeno, latina je jazyk, který je mimo oběh a není nikde používán. Navzdory tomu dosáhlo naší doby velké množství filosofických citací a výroků o různých tématech, jejichž překlad přitahuje muže i ženy. Pokud jde o dívky, preferují fráze na téma rodina a vztahy, láska a loajalita. Ale zástupci silnějších sexuálních frází na téma života a smrti. Kreativní a inspirovaní lidé volí výroky o svobodě, neposlušnosti charakteru a osudu.

Tetování s nápisy v latině jsou velmi populární v těchto dnech, ale kdy byly poprvé použity? Pokud se domníváte, že historická data, poprvé začal dát na tělo výroky v latině až do středověku. Lidé, kteří zasvětili svůj život náboženství, naplnili tělo citáty a přísahami z Bible, symbolizující jejich loajalitu a vytrvalost víry.

Latinské tetování styl

Pro tetování s filozofickými a hlubokými nápisy v latině, můžete použít téměř všechny známé styly tetování. Výběr techniky závisí na velikosti citace, její poloze a významu, s jakým je věta vyplněna. Mezi nejoblíbenější možnosti:

 • Ozdobené falešné fráze s monogramy.
 • Slavnostní, ale zároveň přísný gotický styl.
 • Tištěné dopisy, které se zdají být vyřezány na těle.
 • Řádky, které jsou součástí kompozice.
 • Nápis s ornamentem.

Nápis, který má hluboký filosofický význam, by měl nejen připomínat životní pozici a priority, ale také externě, s dekorativní formou. Díky tomu bude obraz nejen naplněn obrovským významem, ale také přitahuje svou krásou, originální variací, která láká nejen svého majitele, ale i okolní lidi.Stojí za zmínku, že ne každý mistr je schopen provádět tetování v latině kvalitativně, proto před použitím fráze na těle, musíte se ujistit, že tetovací umělec zvládne svůj úkol tím, že si prohlíží své portfolio hotových prací.

Výběr místa pro tetování v latině: na paži, zádech a dalších částech těla

Umístění tetování na těle závisí na tvaru a velikosti obrázku, stejně jako na významu použité fráze. Například dlouhé řetězce vypadají nejlépe na klíční kosti nebo na paži. Malé výroky napsané malým písmem, ale plné hlubokého významu, vypadají dobře na dívčí noze. Velký text, citace nebo fráze napsané velkým písmem vypadají nejlépe na lopatce nebo oblasti mezi lopatkami. Tato verze tetování s frází v latině vypadá originální, a to jak na zadní straně dívky a muže. Velké tetování, doplněné nápisy, je nejlepší mít na žebrech nebo na zádech.

Využití více originálních nápadů také není vyloučeno, například mezi nejnovějšími originálními řešeními - poloviční aplikací fráze na dvě ruce. V tomto případě má každá část fráze velký smysl, ale můžete pouze odhalit plnou moudrost filosofické zásady tak, že se zbraně vyrovnáte. Přístup k výběru místa na těle pro tetování by měl být velmi zodpovědný, protože je pro život. Latinské fráze jsou kouzla, amulety a motivátory, které nemusí být vždy umístěny na viditelné části těla.

 

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde