Symbolem nadcházejícího roku 2019 je Prase žluté země, milé a klidné zvíře ve všech ohledech. Chcete-li potěšit patronky roku, musíte se důkladně připravit - starat se o novoroční nábytek doma, nastavit bohatý a chutný stůl a vybrat si šatní skříň, která vyhovuje vaší slavnostní atmosféře.

Astrologové a stylisté v předvečer Silvestra se shodují v jednom názoru, že musíte vybrat oblečení pro dovolenou v tónech, které symbol nadcházejícího roku preferuje. Neodmítajte radu profesionálů, protože to může být i blahobyt a hodně štěstí, které dává Žluté Zemi prase na celý rok.

Jak oslavit Nový rok 2019: oblíbené barvy žlutého hliněného prase

Výběr nového roku oblečení, musíte nejprve rozhodnout o dotek oblečení. Klíčové barvy nadcházející dovolené jsou žluté a zemité barevné palety.Tyto odstíny by měly být preferovány při výběru šatů pro oslavu.

Mezi módní novoroční odstíny patří:

 • hnědá
 • žlutá
 • zlatá
 • zelená

Optimální barva novoroční dovolené 2019 je kořeněná hořčice. To je bohatá, exotická, nádherná barva, která dodá vašemu obrazu vznešenou eleganci a charisma. Alternativou k hořčici bude zlatý odstín, který učiní každou ženu hvězdou novoroční party.

Kromě klasických vánočních tónů budou šaty červené, modré, fialové a oranžové vypadat skvěle. Vždy módní pastelové a nahé odstíny, které jsou perfektně kombinovány s příslušenstvím v bílé, černé a šedé barvě.

Nový rok oblečení je speciální oblečení, které by mělo vypadat nádherně a nádherně. To může být nejen večerní šaty, na setkání v roce 2019, vyberte si elegantní kombinézu, lehké kalhoty s pruhy a dokonce i módní šortky. Je důležité přemýšlet o každém detailu novoročního obrazu, takže vaše slavnostní luk bude vypadat elegantně a slavnostně.

Jak slavit Nový rok Země Prase: alternativa k žluté palety

Tam je názor, že patronka roku, Yellow Earth Pig upřednostňuje ty módní ženy, které slaví Nový rok v šatech žluté a hnědé. Stále více však rozhodujícími faktory při výběru novoročních šatů nejsou preference symbolu roku, ale módní trendy, které převažují v období podzim-zima.

Klasické odstíny 2019:

 • žlutá, zlatá
 • oranžová, terakota
 • hnědá, čokoláda,
 • káva s mlékem, ecru, je lepší vzdát hold tradici a vybrat si nový rok v těchto barvách

Podívejte se na šaty, kalhoty v teplých žlutohnědých odstínech, výhoda je mnoho odstínů studené a teplé tonality. Pokud vás oblečení v této barevné paletě nepotěší a nevyhovuje vašemu typu barvy, použijte barvy letní louky, trávy, západu slunce, časného soumraku a dalších bohatých odstínů. Použijte barvy všeho, co je na Zemi, není v rozporu s čínskými tradicemi a módními trendy nadcházejícího roku.

Stylové styly pro oslavu nového roku 2019

Prase není marně považováno za oblíbený prototyp prasátko, po mnoho staletí je to nejlepší nádoba pro akumulaci rodiny. Žena na Silvestra 2019 je prostě povinna zazářit svým nádherným pohledem, čímž přitahuje finanční úspěch.

Módní styly oslavy nového roku 2019 jsou:

 • elegantní novoroční šaty na podlaze - styl "ryb", šifónové šaty v pastelových barvách, krajkové šaty ve zlatých a zemitých barvách
 • krátké šaty s nadýchanými šifónové sukně
 • bílé halenky s komplexním dekorem
 • rovné kalhoty v jasných barvách
 • elegantní a účinné kombinézy

Nechte se ztělesnit váš dětský sen na Silvestra - oblékněte si šaty s bujným lemem, ponořte se do vzpomínek na matiné dětí. Pokud vás to upřímně chytlavé oblečení nezapůsobí, nahraďte ho objemnými rukávy-lucernami, volánky a volánky.

Pokud nechcete experimentovat s novoročním outfitem, pak zvolte možnost win-win - malé černé šaty. Elegantní a novoroční světlý takový oděv vyšívaný "zlatem" bude vypadat jasně.

Kombinézy - novoroční šatník, který se po mnoho let nemohl dostat do slavnostního šatníku žen. Moderní kombinézy z šifonu, krajkové tkaniny vypadají velmi atraktivně a stylově. Vyberte si modely ve večerní verzi v teplých pastelových barvách.

Stylové doplňky pro novoroční image 2019

S odstíny a styly obrazu Nového roku, 2019 byly vyřešeny, zbývá vymyslet detaily - vlasy, make-up, doplňky.

Nejlepším nákupem pro novoroční image v roce 2019 budou béžové boty a sandály. Takové boty budou velmi oblíbené u patronky roku a dámy v příznivém světle. Obecně platí, že je vhodnější oslavit novoroční dovolenou v pohodlných botách z semiše nebo měkké kůže.

Klasická varianta pro oslavu nového roku v roce 2019 je považována za miniaturní spojku, která bude držet vše, co potřebujete pro ženy - telefon, zrcadlo, rtěnku a další drobnosti žen. Spojka by měla mít velkolepé barvy a jednoduchý styl.

Jako šperky, vyberte náušnice, náhrdelníky, náramky ze zlata, s komplexním dekorem, nejlépe v masivním designu. Kromě toho, doplňky z kosti, dřeva a keramiky budou vypadat stylově.

Patronka roku 2019 netrpí složitými účesy se zjevnou asymetrií a stylem, takže na hlavu máte přirozené a volné účesy, jako jsou:

 • svazky a různé tkaní
 • měkké kadeře
 • volné ocasy koní
 • ročník hladkost s ocasem na stranu

Ozdobte si vlasy ozdobami ve zlaté barvě - s ráfky, hřebeny, čelenky, stuhy, vlásenky.

V novoročních šatech jsou důležité všechny detaily. Není snadné udělat stručný a atraktivní obraz se žlutým zemským prase, má ráda pohodlí, přirozené odstíny a jednoduché detaily. Šťastný nový rok a blahobyt v nadcházejícím roce.

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde