Nositelné obrázky na žebrech - schopnost zdůraznit postavu a její výhody a zároveň vyjádřit svou originalitu a jedinečnost. Ve většině případů je tetování aplikováno na krásu, takže obraz je více sexy, se zvláštním zaměřením na postavu majitele tetování. Správně zvolený obrázek skryje vady těla, ale neúspěšně vybraný náčrtek s přesností a naopak, takže je důležité vybrat výkres správně, v tom pomůže velitel.

Při výběru tetování na žeberech je nutné vzít v úvahu stavbu těla - štíhlé a tenké jedince by neměly používat husté, barevné nebo objemné tetování. Malé obrázky také nebudou vhodné, musíte si vybrat něco mezi tím. U hustejších dívek a mužů to udělá větší obrázek, měl by být přiměřený.

     Je také třeba vzít v úvahu, že tato část těla nakonec prochází změnami souvisejícími s věkem: kožní úseky a svaly ztrácejí svou pružnost, proto pro uchování atraktivního tetování na žebrech musíte sledovat hmotnost a svou postavu a podporovat ji sportovním cvičením. Tetování se aplikuje na žebra po předběžné přípravě - je třeba ztratit nebo přibrat na váze před tetováním, protože kůže může změnit svou hustotu a otočit kresbu na nepochopitelné místo. Výkresy s jemnými detaily na okrajích se nedoporučují.

Tetování na žebrech bude dobře viditelné jak na přední, tak i na zadní straně, takže je důležité, aby se harmonicky mísil s ostatními tetováními na těle. Tetování může být rozšířeno, doplněno tak, aby šlo do žaludku, stehen nebo hýždí. Z jaké strany, aby se tetování, není rozdíl, ale pro talismans existují omezení. Podle křesťanských pravidel je levá strana zlo, zkáza a negativita, zatímco pravá strana je dobrá a mocná. Existují však výjimky z tohoto pravidla, například delfín na levé straně je symbolem loajality a jin-jang na pravé straně je moudrost a možnost rozluštit hádanky osudu.

 

Tetování na žebrech dívek: klady a zápory

Tetování na žebrech dívky je častý výskyt, který se nachází na letních plážích. Potvrzení popularity tetování na žebrech slabšího pohlaví budou různé tetované celebrity, včetně Megan Fox s báseň na žebrech, zpěvačka Rihanna - s nápisem na boku a mnoha dalšími.

Hlavní výhodou takové tetování - schopnost nosit ji jako skrytou před zvědavýma očima, a naopak na veřejném displeji. Mnozí z nich takovou originalitu v práci neuznávají, takže kolegové a šéfové nebudou moci vidět obraz na dívčím těle, ale v letním období můžete nosit plavky, které zobrazují obraz v celé své kráse a využívají ho jako velkolepé dekorace. Tetování na žebrech může být často vidět u sportovců a dívek, kteří podporují jejich postavu v tělocvičnách. Patching zdůrazní krásnou postavu a stiskne (pokud je k dispozici).

Další výhodou tetování bude jeho hojení, které nezpůsobuje mnoho problémů, protože se můžete o tetování postarat sami. V prvních týdnech po aplikaci tetování je lepší opustit solárium nebo koupel, je nutné snížit fyzickou aktivitu. Během této doby, pánové doporučují nosit volné oblečení tak, aby se kůra nepoškodila a povrch kůže by měl být neustále ošetřován léčivými masti, které urychlují proces hojení tkání.

Dívky, které nikdy neudělaly tetování, jsou zvědaví - to bolí, že si tetování na žebra? Neexistuje jednoznačná odpověď, je spojena se skutečností, že každá osoba má svůj vlastní práh bolesti a pocity v průběhu tohoto postupu jsou individuální. Nicméně, pokud si myslíte, že statistiky, stejně jako biologie (žebra jsou blízko kůže, a tlustá vrstva je malá), odpověď bude jednoznačná - bolí to. Také odborníci nedoporučují, aby se objevili v tetovacím salónu během menstruace nebo týden před tím, než se objeví, protože v tomto období je ženské tělo obzvláště citlivé.

Pokud je dívka s nadváhou nebo náchylná k corpulence, tetování na žebrech bude klíčovým krokem, pro který je třeba se připravit. S prudkou změnou hmotnosti, tetování může být deformován, ztratit atraktivní vzhled, je obtížné, ne-li nemožné, opravit tuto situaci. Proto, aby se zjistilo, zda dát tetování na žebra dívky by měla předem, po zvážení všech kladů a záporů. Také odborníci nedoporučují nádivku tetování na žebra dívek, které ještě nedožily.

Pánské tetování na žebrech

Pokud jde o muže, často používají černobílé černobílé obrázky. Nejoblíbenější tetování je loď s plachtami, která se vznáší na vlnách. Dříve námořníci používali podobné tetování, aby mohli být správně identifikováni a pohřbeni.V tuto chvíli má tento obrázek zcela jiný význam - jeho majitel je člověk milující svobodu, připravený na potíže.

Mezi populární tetování na žebrech mužů zvážit: náboženské předměty, černé kanci, kříže, divoká zvířata a ptáci, zástupci hlubin moře. Před použitím obrazu, který potřebujete vědět o jeho významu, například žralok je symbolem mazanosti, síly a ostré mysli, navzdory skutečnosti, že vypadá děsivě a velmi agresivně.

Také populární jsou draci, nahé dívky, lebky a křídla. Silnější sex často používá biomechaniku a klasický kmen. V některých případech, muži dávají květiny na žebrech, často iris, symbolizovat sílu a odvahu. Neméně populární nápisy, často to jsou myšlenky majitele tetování, citací, básní nebo čínských znaků.

Rib Tattoo vzory

Mezi nejúspěšnější kresby pro tetování na žebrech dívek patří:

  • Květiny Lily je symbolem pýchy, mák je osamělost, růže je velká láska a tulipán je divoká vášeň. Nicméně, mnoho dívek neinvestuje zvláštní význam do obrazu, ale používat to protože vnější krásy.
  • Ptáci jsou roztomilá a romantická volba. Každý pták má své vlastní označení: holub - dobrý, kolibřík - veselost, jeřáb - prosperita a ptačí peří - nezávislost.
  • Nápisy - univerzální volba pro muže a dívky, která může být umístěna nejen na hraně, ale i na jakékoli jiné části těla.
  • Různé vzory a ozdoby, které pomohou skrýt vady pleti nebo tvary.

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde